СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Публикувай отговор
Аватар
ToBo
Чист кофеин
Мнения: 7642
Регистриран на: Апр 21, '12, 20:41
Местоположение: София

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от ToBo »

Не знам какво да изтрия от това и го пускам всичкото :lol:
sasha написа:Понеже имам нужда от съчувствие, копирам мнението си от друга тема, че там малко влизате. Знам, че не може да ми се помогне, ама да си поплача на рамената ви.
Небезизвестният Сръчко вече съвсем изтрещя и лудна по необичайни плодни. Та сега ще засажда черешо-сливо-кайсия, череша "Панталоните на швейцарската гвардия", Асимина/2бр., така трябвало/ и прочие. Толкова се е увлякъл, че поръчва неща, от които имаме по 1 или 2бр.А вече имаме сливо-кайсия, кудрания, фейхоа,Корнус Коуса,от 3 години дондуркам 2 Ериоботрии, щото не мога да им намеря място, а той продължава да гъчи. Децата се карат, че няма да остане трева за игра с топка. Добре, че внуците поотраснаха, та са повече на таблетите/не че одобрявам/.
Сега търся кръстоска на Гинко с марихуана - да е все усмихнат и да помни защо съм го ударила с лопатата по врата. Ми то луд умора няма, само се поти. И хич не е смешно. Никой от съседите не продава място, щото може да се върне някой от правнуците от чужбина и да земеделства. :ufff: :ufff: :ufff:
Никога не е късно да засадиш клематис...
Аватар
marillia
Баш кафе майстор
Мнения: 2685
Регистриран на: Юни 14, '16, 20:35
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 104 пъти
Получил благодарност: 83 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от marillia »

Моментът с кръстоската на Гинко и Марихуана и действието на това "изделие" е просто... :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
Магдалена
Кафе машина
Мнения: 3421
Регистриран на: Юни 26, '10, 15:57
Местоположение: Благоевград
Дал благодарност: 18 пъти
Получил благодарност: 3 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Магдалена »

:lol: Боря, ама много ти благодаря!! :srofl: :srofl: Саше,Саше,в какво си се забъркала! :tzeluvka:
:ufff: Ох,в неделя вечер се очаква да съм по-уравновесена,а не цвилеща! :lol:
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

mija написа:Градината потъна в снега :lol: и продължава да трупа.
Нямам нужда да избирам иглолистни с интересни зимни цветове- всичко е под снега :dovolen:
Аватар
tili
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1812
Регистриран на: Юни 25, '14, 16:09
Местоположение: София

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от tili »

ToBo написа:Не знам какво да изтрия от това и го пускам всичкото :lol:
sasha написа:Понеже имам нужда от съчувствие, копирам мнението си от друга тема, че там малко влизате. Знам, че не може да ми се помогне, ама да си поплача на рамената ви.
Небезизвестният Сръчко вече съвсем изтрещя и лудна по необичайни плодни. Та сега ще засажда черешо-сливо-кайсия, череша "Панталоните на швейцарската гвардия", Асимина/2бр., така трябвало/ и прочие. Толкова се е увлякъл, че поръчва неща, от които имаме по 1 или 2бр.А вече имаме сливо-кайсия, кудрания, фейхоа,Корнус Коуса,от 3 години дондуркам 2 Ериоботрии, щото не мога да им намеря място, а той продължава да гъчи. Децата се карат, че няма да остане трева за игра с топка. Добре, че внуците поотраснаха, та са повече на таблетите/не че одобрявам/.
Сега търся кръстоска на Гинко с марихуана - да е все усмихнат и да помни защо съм го ударила с лопатата по врата. Ми то луд умора няма, само се поти. И хич не е смешно. Никой от съседите не продава място, щото може да се върне някой от правнуците от чужбина и да земеделства. :ufff: :ufff: :ufff:
Остави човека, Саше! Сложи си там един батут на 2 квадрата, подскачай си лежерно
и го остави да си твори. :hihihi:
незабравка

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от незабравка »

Аз пък си представих как някой от'' правнуците на комшиите се връща да земеделства'' ,обаче вижда чудното гинкго-марихуанено дърво на Саша,краде калеми ,отива в Холандия ,вади патент и прави луди пари от хранителни добавки.Това хем да си в добра концентрация и памет и хем да ти е весело кат та цапардосат с лопата отзад ,на туй му се вика иновация от класа! :lol: :lol:
Аватар
daneda
Баш кафе майстор
Мнения: 2204
Регистриран на: Мар 14, '12, 11:23
Местоположение: София
Дал благодарност: 1140 пъти
Получил благодарност: 472 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от daneda »

в Темата за ацерите
gevkati » чет мар 08, 2018 5:32 pm
хахахахахаха! аз посветвах , докато детето го нямаше , да не се безпокои, че майка му е луда!
Не стига , че "пръчлетата" предизвикаха такава бурна радост като пристигнаха, ами сега да ходя да им светя! Усещам , че много вече ме подозира!

Представяш ли си децата ни да си направят форум?
примерни теми:
- защо майките полудяха?
- как да подкрепим майка си, ако си е уморила ацера ?
- колко рози е лимитът, след който "конят отива у ряката"
- как да спра интернета на мама, докато тече поръчка, без тя да разбере? просто ми писна от цветя!
- защо имаме толкова много пръчки в градината, на които мама бае и покрива с буркани
- когато хладилника е пълен с хартиени торбички с коренища
- къде да скрия саксийките, с които мама се готви да затлачи балкона
- как да си опазя памука в периода на рътенето
- ако видите светулки през март, това е фенерчето, с което мама проверява дали се разлистват пъпките
Аватар
ToBo
Чист кофеин
Мнения: 7642
Регистриран на: Апр 21, '12, 20:41
Местоположение: София

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от ToBo »

:lol:
-и защо мама си говори сама на двора?
Никога не е късно да засадиш клематис...
GIOIA(Джоя)

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от GIOIA(Джоя) »

Е,не :srofl: :srofl: :srofl:
devkati,цвиля с глас,а всичко живо у нас спи :lol:
sasha

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от sasha »

Оооо devkati,
Не мога да се спра да се давя от кикот!
Но драмата в едно семейство, в което само един е зависим е лоляяяяма.
Ако децата живееха при нас, вероятно щеше да има още казуси :mrgreen:
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”