Арки, перголи, катерачи

Публикувай отговор
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8439
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 763 пъти
Получил благодарност: 566 пъти

Re: Арки, перголи, катерачи

Мнение от Shami »

Бел,по късно ще кача линка, че детето прави проект на компа и трябва да го изчакам.
И за какво да копая дупки,какво ще слагам в тях или така за спорта :lol:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Арки, перголи, катерачи

Мнение от calico »

Shami написа:Калико,ми аз нямам рози за садене за да копая дупки,всичко съм успяла да си засадя отдавна. А това че идеята не ти е допаднала е отделен въпрос.Аз пък не искам моята градина или каквото и да е ,да е еднотиптно,клиширано и винаги съм отворена за нови идеи.А тези градина я обсъждаха на руски и също я харесаха,защо да са глупости :hmmm:
тц тц тц...охххх, как пък можа веднага да се засегнеш. извади си спешно чувството за хумор :lol:
има я градината в някакви теми за красиви градини тук
имаш ли идея на какво трябва да се качваш за да режеш тия усукани с рози въжета и как ще се реже?
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8439
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 763 пъти
Получил благодарност: 566 пъти

Re: Арки, перголи, катерачи

Мнение от Shami »

Ааа ,не съм се засегнала изобщо,просто ми стана чудно що ме пращате да копая дупки :lol: Май някой не е в час. :lol:
А относно катеренето и рязането,красотата изисква жертви.Знаех си че няма начин да не сте обсъждали тази градина,на мен ми хареса,но за мен ще е трудна за изпълнение,затова си търся по леснички варианти.Просто споделих,не очаквах такава реакция изобщо.То е ясно че всички сме с различни вкусове,но аз никога не бих си позволила такова изказване,колкото и да не ми харесва нещо,или някой.
bell

Re: Арки, перголи, катерачи

Мнение от bell »

Shami написа:Ааа ,не съм се засегнала изобщо,просто ми стана чудно що ме пращате да копая дупки :lol: Май някой не е в час. :lol:
Защото при мен всяка засадена роза е изпреварила конструкцията :angelche: Тя идва някъде след година, две когато започне да пречи на семейното войнство и да провисва във всякакви посоки прикрепена към разни пръчки. Преди ми бе сложно да разаснявам как от две пръчки ще стане нещо 3 метра, което ще се подведе на ляво и т.н.т. Сега вече се знае, де. :dovolen:
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8439
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 763 пъти
Получил благодарност: 566 пъти

Re: Арки, перголи, катерачи

Мнение от Shami »

Да и при мен вече са засадени розите, затова им избирам конструкции Бел.
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8439
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 763 пъти
Получил благодарност: 566 пъти

Re: Арки, перголи, катерачи

Мнение от Shami »

Ето линка.Говори се съвсем малко за тези градини и две снимчици някъде в началото и това е.

" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8439
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 763 пъти
Получил благодарност: 566 пъти

Re: Арки, перголи, катерачи

Мнение от Shami »

Това което ми хареса е че при положение когато розите не са засадени на една линия точно,а са леко раздвижени,арка трудно ще се сложи и този вариант е по добър,може да се импровизира.
Ще мисля как да процедирам при мен.Може да попадна на още интересни идеи,търся различният поглед. :angel2:
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7207
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 609 пъти
Получил благодарност: 1106 пъти

Re: Арки, перголи, катерачи

Мнение от ljuboznatelna »

Покажете ги тия лиани с лежащи на тях рози, че аз само удушени от лиани рози си представям :D
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Арки, перголи, катерачи

Мнение от calico »

Люб, мисля че ги коментирахме преди 4-5 години като разглеждахме разни градини, но сега не ги намирам в темите тук, вроятно не ги търся както трябва..

Шами, разбира се че ще направих каквото решиш, просто понякога чувството ни за хумор е различно, това е.
аз помислих че дупки за рози трябва да копаеш, и оттам тръгна всичко. това "всичко, дето е едното нищо.
хубав ден и дай ги на снимки тия гирлянди с въжета :tzvetoman:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8439
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 763 пъти
Получил благодарност: 566 пъти

Re: Арки, перголи, катерачи

Мнение от Shami »

Така,аз много бързам и сега нямам време.Видно е, че и на други им липсва бутона за корекция,не съм само аз. :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Градини и дизайн”