СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Публикувай отговор
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2518
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 605 пъти
Получил благодарност: 562 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Lalel4e »

calico написа:Лалелче, не ми казвай че досега си пропущала една основна тема във форума- "Какво сготвих днес"
тази тема се чете даже и от тия дето не готвят :mrgreen:, нямат цветя, нямат хоби и пр. :angelche:
Тия дето нямат цветя и нямат хоби може да я четат, но аз там - НИВГАШ!!! Не само че мразя да готвя, ами мразя и да ям и да спя и всички подобни зависимости, които ограбват основната част от денонощието и изпиват творческите сили на целеустремените!!!

Готвя по принуда, с голяма досада, винаги оглепвам нещо, но накрая в 99% от случаите стават страхотни неща, тъй като не мога да избягам от собствената си природа - каквото правя - рисувам ли, готвя ли, пък ако щеш и до тоалетна като ходя... трябва да го правя съвършено (доколкото мога). По тази причина скоро установих, че съм ги разглезила мойте момченца съвсем и хептен неосъзнато и непредумишлено. При всичките ми опити да ги отглеждам спартански, оказа се, че като манджите на мама никъде няма и са станали капризни :evil:

С това 'готварското' ми участие в тоя форум приключи.

П.П. Правенето на соленки, сладки и сладкиши - всичко онова, което е за ядене, но не се определя като 'готвене' - правя и консумирам с удоволствие, но това е едно от хобитата за след пенсия, когато ще имам време, да даде Господ живот и здраве само!
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2518
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 605 пъти
Получил благодарност: 562 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Lalel4e »

bell написа:
calico написа: мисля че ще е по-добре да турим срок- розата да е поне от 5 години на пазара и да имаме отзиви за нея, че тогава да я купуваме.
ой, ми такъв премислен обществен строй и по Скандинавията не са постигнали :angel2:
:lol: :lol: :lol: хАБСОЛЮТНО!!! Висша форма на въздържание...
Calico, тва от твоята уста ли бе?? За рози говорим, еееей :hihihi:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от calico »

Лалече, гледай сега и запомни:
има три теми, които задължително като влезеш и отваряш, извън тези които теб те интересуват.
това са:
1. Тема за бързи въпроси и отговори. Тук се питат всякакви разни и спешни неща. Може точно ти да знаеш отговора. Това е темата за Бърза помощ viewtopic.php?f=16&t=1373&p=781793&hili ... B8#p781793

2. Въпроси разни и разнообразни - тук е същото, но въпросите не са чак толкова спешни. Бавната помощ е това, преглеждаш я като се качи горе и светне с ново питане. viewtopic.php?f=8&t=7343&p=782302&hilit ... B8#p782302

3. Какво сготвих днес. Тук, освен че можеш да подсетиш някой какво да готви днес, можеш да му отговориш на питане за рецепта, можеш сама да ползваш идея, тук се размяткват невероятни неща. Ти може и да не готвиш, ама не се знае кога нещо от тук ще ти потрябва. Откъде иначе ще научиш за страхотните, невероятни печени ребра на Маестра Лоис? Маестрата е експерт, вярвай ми, тук ти е под ръка. Всъщност тук са експерт до експерта, просто Маестра е професионалист.
Може и да не знаеш, че козунаците се месят в центрофугата на пералнята, :angelche: или за пилешките бутчета в Пепси кола, но тук ще го научиш.
Тъй че, не струва много да я посетиш, а дава много... :ieeee:

айде че тоз разговор не е за тук и Лалето ще ни се скара
чудих се какво смешно да кажа, за да съм по темата, ама не се сетих :lol:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
wenche

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от wenche »

Calico разби надеждите на момичето :lol: :lol:
calico написа:
valia написа:Благодаря на всички за топлото посрещане ,знаех си че съм нормална .
Не си бе, не си. :lol: Но просто си сред свои :angelche:
Аватар
zeleno
Наркоман
Мнения: 13673
Регистриран на: Ное 23, '10, 15:59
Дал благодарност: 123 пъти
Получил благодарност: 237 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от zeleno »

libra написа:Mинаха 2 часа от края на божурената поръчка,та питам -за еврохоста никой ли не се навива?
цели два часа , народеее :lol:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от calico »

qn4eto написа:
Много ми хареса " като не става с хамалогия- ставало с ум" . Дано и при мен се отбие. :lol:
libra написа:А!Ние сме му далечна дестинация!
:lol: :lol: :lol:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

kim написа:С кашон няма да стане. От влагата ще се разпадне бързо, така си мисля.
Но с фолио или найлон може да се получи. Благодаря bell и за тази идея :tzvetentze:
Венче, аз съм пробвала да запазя ларва в почва в голям съд. Ботан имаше желание да види
какво се пръква от тях, та щях да му изпращам по Еконт :mrgreen: Не издържат живи след изваждането.
Даже и морков и бучнах да си хапва, сигурно не й е понесло :D
пп - Ким, предварително се извинявам - проблемът ти хич не е смешен....
...но на финала с моркова не можах да се въздържа :lol:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Гео, граф »

В темата Днес:
milena02 написа:В този слънчев ден, в който бих могла да отскоча до село и да нарежа резниците, които съм обещала на няколко съфорумки, аз се занимавам с такава простотия, каквото не можете да си представите. Напусна мой колега, който отговаряше за кръстословиците и хороскопите, и ме туриха временно да поема и неговата работа. Кръстословиците идват готови, обаче хороскопите нямам никаква представа откъде ги е вземал. Не си вдига телефона, че да го питам. И така от една седмица си измислям ежедневните хороскопи. Сядам си с едно кафе, забелвам очи към тавана и звездите започват да ми го говорят. Хората викат, че много познавам. :lol: Звънят даже благодарни читатели :lol: :lol: Днес обаче се боря с извънредна задача. Трябва да напиша огромния годишен хороскоп "Какво ви очаква в годината на Жълтото Земно Куче". Две вестникарски страници, без майтап. :ufff: В момента го творя. Така че ако някой има специални желания към Жълтото Земно Куче, да казва навреме, че да го включа в сводката. Иначе, понеже съм в добро настроение, на всички зодии ще отредя успешна, здрава и ползотворна година. А дано пак позная! Но кажете ся: тез скверни писания отиват ли му на моето префинено перо? :ufff:
calico написа:... Миленски, дал да не ти викам вече Агент Алена???? :hmmm: :hmmm: :liubov2:
Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
lilaby
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1193
Регистриран на: Окт 24, '15, 20:19
Дал благодарност: 263 пъти
Получил благодарност: 168 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от lilaby »

Това последното на milena02 също е велико :D :D :D
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”