СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Публикувай отговор
Малката Ида

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Малката Ида »

Гео, граф написа:
За този компромат иде реч 8-)
Хахаха,именно :sgiggle:

Пуканкииииии,пуканкииииии! 8-)

Изображение
Аватар
marillia
Баш кафе майстор
Мнения: 2685
Регистриран на: Юни 14, '16, 20:35
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 104 пъти
Получил благодарност: 83 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от marillia »

Гео, граф написа:
libra написа:... На ММ вчера му показах ,че има божури по 25 000 Е и той проумя колко евтино съм му излизала до сега и колко съм скромна и сговорчива. :angel2:
Охххххххх, :lol: :lol: :lol:
И на calico бързият божур много ме разсмя! :lol: :lol:
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Силвия »

:lol: :lol: :lol:
Тутти написа:Аз също като calico нищо компроматно не видях. Дори да бях видяла, нямаше да се сетя да ги отбележа, защото всички масово се прегръщаха и целуваха и понякога цвилеха, това си беше нещо като фон. Освен това компромата е чудесна реклама, стига на отразения субект да не му пука. Става винаги забавно.
Ама на wenche много й прилича ролята на припаднала дама, тя има стилно поведение. Затова й дават луковички, как не ? А аз като не мога като истинска дама да припадна, компромати не ме плашат нивга, и лале не получих...ама нищо де...
:lol:
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

ravik написа:Планирам някои промени по форума следващите дни и поради тази причина на моменти форумът няма да бъде достъпен.
libra написа:Ние много дълго с паднал биберон не можем да стоим,почваме да рИвем.Имай го предвид.
ravik написа:Ще внимавам. :lol:
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от milena02 »

Хайде и Господинов печели кексче за фундаменталния си принос в теорията на колористиката :lol:
gospodinov написа:Какъв цвят е Джулия роуз - тъмно-сиво, небесно кафяво :hmmm: ?
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Силвия »

GIOIA(Джоя) написа:Одеве ravik ме прекъсна.
Ама да ви кажа,видях че Миленка разхожда Жоро Лалето по масите с един фотоапарат и помислих,че нещо е закъсала и решила да изкара някой лев,нали Лалето е звезда :o ама нашата маса я пропусна,сигурно е решила,че не сме неплатежоспособни :hihihi:
А то каква била работата :nod:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1478 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Гео, граф »

milena02 написа:Леле, пак се намърдах в тая тема, не е за вярване! Обаче, открих невероятна рецепта за сладкиш с изостанали от есента круши. Отнема точно 10 минути приготвянето и после 30 минути печенето. И е вкусно. Значи! Слагате си фамилните перли на изящното вратле и правите само това:...........

И най-важното - ти си с перли, маникюрът ти е запазен и прическата - непокътната.
calico написа:Боже, сега и перли трябва да търся, освен круши. и маникюр също... :twisted:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Deleted User 1445

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Deleted User 1445 »

За розите, отново :lol:
Krasiyana написа:Как защо що точно таз, бе Фани! :dovolen: Ти кога се жени що точно тоз мъж избра, а!!! Я виж какъв избор има - височина, цвят и всякакви размери, и със сходни фаци и качества! :hihihi: Аз трудно се отрезвявам и за розите, и за божурите, и ... за мъжете! :hmmm:
Като пламне искрата веднъж, това ще да е! Любов е това - необяснима и невероятна! :liubov2:
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2517
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 603 пъти
Получил благодарност: 552 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Lalel4e »

milena02 написа:Леле, пак се намърдах в тая тема, не е за вярване! Обаче, открих невероятна рецепта за сладкиш с изостанали от есента круши. Отнема точно 10 минути приготвянето и после 30 минути печенето. И е вкусно. Значи! Слагате си фамилните перли на изящното вратле и правите само това:...........

И най-важното - ти си с перли, маникюрът ти е запазен и прическата - непокътната.
Само на прическата не беше ми се отразявало правенето на сладкиши досега... :hmmm: :hmmm: :hmmm:
Заинтригувахте ме - в коя тема е това? На мен ще ми отнеме 10 минути само да измия и обеля крушите. Или се слагат цели?... :swonder:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от calico »

Лалелче, не ми казвай че досега си пропущала една основна тема във форума- "Какво сготвих днес"
тази тема се чете даже и от тия дето не готвят :mrgreen:, нямат цветя, нямат хоби и пр. :angelche:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”