Осем години ХОБИКАФЕ

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Публикувай отговор
Аватар
Ава_и_мама
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1051
Регистриран на: Яну 23, '17, 20:26
Местоположение: гр. София

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от Ава_и_мама »

Di_Va написа:Миленка, това с "арки, перголи, обелиски и прочие" е правилната посока! Градината ти ще хубавее, растенията ще имат максимални удобства да се представят както подобава, ти ще си спестиш хамалогия, Жоро Лалето -доволен!
И... няколко пъти да попремести неолитената мека мебел ту на слънце, ту на сянка според сезона. :lol:
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от milena02 »

wenche написа:Сега да поясня - това, дето го виждате не е това, дето си го мислите.
Ние нищо не мислим! Немеем! Има една приказка сред нас, журналята: "Една снимка казва повече от хиляда думи". :mrgreen:

Аве и Маме, ако щеш вярвай, но той я мести, защото му е по-лесно да окоси цялото пространство с косачката, отколкото да мине с тример между неолитните мебели. Маха ги камънаците, коси и после си ги връща по местата. Луд умора няма! :lol:
Аватар
Ава_и_мама
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1051
Регистриран на: Яну 23, '17, 20:26
Местоположение: гр. София

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от Ава_и_мама »

:lol: :lol: щото иска да е перфектно! Някоя пътечка няма ли за пренареждане, нещо по оградата :hmmm: , все такива дребни неща.
Ние ще ги оценим , майсторски щом са пипнати :P
Малката Ида

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от Малката Ида »

mama_li написа:Някой чу ли се с Изи? Какво става с нея?
Добре е,Мамче! :gush: Затрупана е със работа, която е отложила заради РД.
Аватар
bouquet
Чист кофеин
Мнения: 7054
Регистриран на: Дек 9, '09, 22:02
Получил благодарност: 1 път

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от bouquet »

Гео, граф написа:
Krasiyana написа:... Живота е прекрасен! :tzvetentze:
И за да продължи да бъде прекрасен, Краси, да знаеш, че у мен е загубеното перо заедно със скъсаната верижка. Някой ми го даде, прилежно увито в салфетка, но не помня кой беше :ovtza: ... Така че е въпрос на уговорка да си го получиш :nod: :tzeluvka:
Дъщеря ми го намери паднало до мивките в тоалетната. Затова го увихме с хартия :nod:
Търся добри хора
Аватар
Димана
Кафе машина
Мнения: 3082
Регистриран на: Яну 29, '11, 16:59

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от Димана »

Красияна да почерпи на Букетчето дъщеричката заради перото и да я запознае (най-сетне) с Митака. :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Трети ден ходя със загадъчна усмивка и зареян поглед... :shappy:
Една от снимките е озаглавена VIII РД на "Хобикафе" и се вижда панделката на баджа ми. Една колежка ме пита: "Какво е VIII РД?" Викам: "Конгрес бе!" :srofl: :srofl: :srofl: :srofl: :srofl:
iv.tarlen
Баш кафе майстор
Мнения: 2384
Регистриран на: Юни 7, '16, 16:45
Местоположение: Казанлък

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от iv.tarlen »

Жорко, малко не ми е в категорията.Милена гладно го държиш момчето, научи се освен боб и друго да готвиш.Венче, ама много те харесват нашите мъже?Какъв беше твоя парфюм? :hihihi:
viktoriaivanova
Кафевар/ка/
Мнения: 841
Регистриран на: Мар 22, '13, 13:35
Получил благодарност: 7 пъти

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от viktoriaivanova »

milena02 написа:Искам да ви призная, че с вашето цуни-гуни ми създадохте истински проблем. Жорето Лалето до такава степен се възгордя от женското внимание и най-вече се плени от възможността да се докаже, че е градинар, че суетата му изби в кошмарно измерение. Пожела, моля ви се (напълно съм сериозна, макар да не е типично за мен), да му отделя една част от градината, за да си я аранжира лично той, че да обира овациите от мацките във форума за изкуството си. Аз, естествено, веднага му предложих зеленчуковата градина - да си я копае, да си я полива, да си аранжира и композира тиквичките, краставиците и доматите, но не! - иска част от цветната градина. Розите да ми пипа няма да му дам. Многогодишните да ми офъка от невежество - също. И се чудя какво да му отделя. Бордюрите - абсурд. Да му разкопоя малко от тревната площ - просто няма как да стане. Аз тази градина 10 години съм я мислила, садила и преправяла и сега няма да му ходя по лигавщините и суетата. Някакви идеи? Засега мисля да му възложа терасите - все е нещо. Или да прави конструкциите - там арки, перголи, обелиски и прочее... пък вие да му се възхищавате на юначеството, ако сте ми приятелки. Друго не ми хрумва. Но съм силно обезпокоена. Абе аз защо години наред следвах твърдо политиката "никакви мъже по нашите купони"... :ufff:
++++++++++++++++++++
Ти, Милена нула две, така реши -
доведе Жоро с чара си всички да плени!

Запазвай територия - цветарството му откажи -
в твоята градина не давай да се настани!

Възлагай му мъжки задачи - перголи, арки!
/ Вместо да се перчи с луковички сред кудкудякащи ярки. /

Но пък честно да си признаем на всеослушание,
че се силно впечатлихме от "петльовото" внимание!

Колко са рядкост мъжете на нашите купони!
Не се кахъри! - нито ти, нито ние сме виновни!
:ieeemyzh: :ieeemyzh: :ieeemyzh:
Аватар
Krasiyana
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1065
Регистриран на: Юли 19, '12, 22:10
Местоположение: гр.София

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от Krasiyana »

Димана написа:Красияна да почерпи на Букетчето дъщеричката заради перото и да я запознае (най-сетне) с Митака. :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Ще почерпя с огромно удоволствие всички включили се в спасяването на моето колие!!! :liubov: Букетче, ти не знаеш, но моя син толкова ви чака да дойдете, защото знаеше, че ще има една какичка!!! :D Така и не ви дочакахме, но се надявам на другата среща да ги запознаем! :tzvetentze:
“За да летиш, не ти трябват крила, а простор, една голяма любов и малко мечти.”
Силвия Кристъл
http://www.album.bg/krasiyana/?page=1" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Осем години ХОБИКАФЕ

Мнение от milena02 »

Димана написа: Една колежка ме пита: "Какво е VIII РД?" Викам: "Конгрес бе!" :srofl: :srofl: :srofl: :srofl: :srofl:
Графинята и Саша май предложиха в Кавала да ги разделим нашите форуми на живо по важност: регионална конференция, международен симпозиум, национален конгрес, учредително събрание и така нататък. Явно не съм запозната с по-нататъшния ход на идеята. Но, адаш, да - това си беше конгрес.
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”