Да поприказваме за доматите - 2017

Модератор: Миша

Заключено
lidiq_macka
Кана кафе
Мнения: 659
Регистриран на: Апр 17, '15, 12:04
Дал благодарност: 6 пъти
Получил благодарност: 20 пъти

Re: Да поприказваме за доматите - 2017

Мнение от lidiq_macka »

Да си кажа и аз моето скромно мнение.От 3 години съм градинарка.Естествено всичко по темата беше прочетено във форума.Засях само директни сортове.Много вкусни , обаче малко като количество
.И много болни.В края на август колчетата бяха извадени.Втората година се поослушах, че хората (във форума) сеели и хибриди.Имах 2 вида, повечето пак бяха директни.Доволна бях най-вече от хибридите.Тази година бяха 2/3 хибриди, а догодина ще са 1/2.Директните ми изресяха в жегите и дадоха малко плод, а хибридите нищо не ги спря.Първи узряха и вчера обрах последните узрели и зелени.Днес като видях как напече, ме хвана яд, че можеха да си узреят на корените.
batpesho
Kафенце
Мнения: 16
Регистриран на: Яну 28, '14, 16:54

Re: Да поприказваме за доматите - 2017

Мнение от batpesho »

Явно закъснях при разпределянето на семената,но да попитам,ако някой има възможност да ми прати по 10-15семки от Пинк Рок и Хъни Мун срещу заплащане разбира се .Поздрави.
Аватар
MotacillaAlba
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1072
Регистриран на: Юли 10, '15, 14:36
Местоположение: градина в полите на Рила
Получил благодарност: 4 пъти

Re: Да поприказваме за доматите - 2017

Мнение от MotacillaAlba »

lidiq_macka написа:Да си кажа и аз моето скромно мнение.От 3 години съм градинарка.Естествено всичко по темата беше прочетено във форума.Засях само директни сортове.Много вкусни , обаче малко като количество
.И много болни.В края на август колчетата бяха извадени.Втората година се поослушах, че хората (във форума) сеели и хибриди.Имах 2 вида, повечето пак бяха директни.Доволна бях най-вече от хибридите.Тази година бяха 2/3 хибриди, а догодина ще са 1/2.Директните ми изресяха в жегите и дадоха малко плод, а хибридите нищо не ги спря.Първи узряха и вчера обрах последните узрели и зелени.Днес като видях как напече, ме хвана яд, че можеха да си узреят на корените.
lidiq_macka, кои бяха двата хибрида?
lidiq_macka
Кана кафе
Мнения: 659
Регистриран на: Апр 17, '15, 12:04
Дал благодарност: 6 пъти
Получил благодарност: 20 пъти

Re: Да поприказваме за доматите - 2017

Мнение от lidiq_macka »

Ръгби и Рила
lidiq_macka
Кана кафе
Мнения: 659
Регистриран на: Апр 17, '15, 12:04
Дал благодарност: 6 пъти
Получил благодарност: 20 пъти

Re: Да поприказваме за доматите - 2017

Мнение от lidiq_macka »

MotacillaAlba написа:
lidiq_macka написа:Да си кажа и аз моето скромно мнение.От 3 години съм градинарка.Естествено всичко по темата беше прочетено във форума.Засях само директни сортове.Много вкусни , обаче малко като количество
.И много болни.В края на август колчетата бяха извадени.Втората година се поослушах, че хората (във форума) сеели и хибриди.Имах 2 вида, повечето пак бяха директни.Доволна бях най-вече от хибридите.Тази година бяха 2/3 хибриди, а догодина ще са 1/2.Директните ми изресяха в жегите и дадоха малко плод, а хибридите нищо не ги спря.Първи узряха и вчера обрах последните узрели и зелени.Днес като видях как напече, ме хвана яд, че можеха да си узреят на корените.
lidiq_macka, кои бяха двата хибрида?
Грешка.Исках да кажа, че 2/3 бяха директни, а догодина ще са 1/2.
batpesho
Kафенце
Мнения: 16
Регистриран на: Яну 28, '14, 16:54

Re: Да поприказваме за доматите - 2017

Мнение от batpesho »

Има ли желаещи да разделим един пакет семена 250бр. ХАНИ МУН F1 68,40лв.
gevkati
Баш кафе майстор
Мнения: 2483
Регистриран на: Фев 3, '13, 12:10
Местоположение: София
Дал благодарност: 767 пъти
Получил благодарност: 983 пъти

Re: Да поприказваме за доматите - 2017

Мнение от gevkati »

batpesho написа:Има ли желаещи да разделим един пакет семена 250бр. ХАНИ МУН F1 68,40лв.
10 br za men, molia :stiskam:
batpesho
Kафенце
Мнения: 16
Регистриран на: Яну 28, '14, 16:54

Re: Да поприказваме за доматите - 2017

Мнение от batpesho »

gevkati написа:
batpesho написа:Има ли желаещи да разделим един пакет семена 250бр. ХАНИ МУН F1 68,40лв.
10 br za men, molia :stiskam:
ок чакам други желаещи
zaf58
Kафенце
Мнения: 1
Регистриран на: Фев 21, '13, 20:41

Re: Да поприказваме за доматите - 2017

Мнение от zaf58 »

и за мен 10 бр., моля
Josif
Kафенце
Мнения: 5
Регистриран на: Ное 27, '17, 08:20

Re: Да поприказваме за доматите - 2017

Мнение от Josif »

Здравейте!Ако не съм закъснял и ако има възможност включете ме за 60 бр. семена.
Данните ми са: Йосиф Русев Разград централен офис на Еконт с наложен платеж,телефона ми е 0888 410444
ако ми пуснете семената пуснете ми СМС за да отида да ги получа.Благодаря и хубав ден!
Заключено

Обратно към “Плодове и зеленчуци”