Силиконов бюстЪ

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Малката Ида

Re: Силиконов бюстЪ

Мнение от Малката Ида »

:shock: Къде е онази мишка, дето се тръшва възнак?
troll

Re: Силиконов бюстЪ

Мнение от troll »

Да не бъркаме мъжа с мъжките животни.
И дан бъркаме жените с женските такива.
Ние сме хора и имаме по други идеи.
А Господонов!
Виде ли Мис България 2017?
troll

Re: Силиконов бюстЪ

Мнение от troll »

https://dariknews.bg/novini/obshtestvo/ ... ti-2062285
Туй е щото аз емигрирах.
Аз хем печеля повече, хем готвя по-добре и снабдявам с продукти. Който може повече трябва повече да дава.
Ако искаш жената да праи от къщата дом трябва да й доставиш матряли за туй.
Е ся с дъщеря ми имам противоречия за кухнята, ма не са фатални. Аз се съгласявам. Ма се нервя значи.
:mrgreen:
Е кво общо има тук силиконовия бюст в междуполовите отношения.
А аз споделих по-горе, ма ми изтече времето за променяне и загубих написаното.
Аз харесвам разликите. Голям бюст с тънък кръст. Щот тук валяли гигантски бюстове, с по-големи талии и още по-големи ханшове. Жената бива.
И тук е мястото да питам:
И кво?
Кат намеря някоя с два санта по- голям бюст и кво?
Вие, мъже, бихте ли си сменили жената за някоя с 2 см по-голям бюст?
Но ако смяташ, че туй ще зарадва партньора ти и нямаш проблеми и ОК.
Deleted User 2919

Re: Силиконов бюстЪ

Мнение от Deleted User 2919 »

Една жена, млада жена..на която е изрязана едната гърда, заради рак, за да има еднакъв бюст, корегира и другата гърда..Смятам, че в подобни случаи това е спасение за човека.Крие от колежките си, за да няма подигравки..Даже съпруг и той смята, че това е поредната й прищявка..Тя остави и него така да мисли. Аминь.
gospodinov

Re: Силиконов бюстЪ

Мнение от gospodinov »

Трол...това за животните, не бих се обзаложил!!
Най - лесно се вижда дали са/сме такива, като дойде нова, хубавка колежка на работа. Колегите веднага наподобяват мъжки горили, които рият прът и се бият по гърдите.
Нова миска я видях, пази-боже!
Изображение
Иде, аз ти казвам, че мишока, трябва да се добави към емотиконите.
Интересно, е че самите жени отъждествяват гръдната си обиколка със самочувствието, мъжете ли са виновни или е комплекс на жените?
Бюста трол, определя до голяма степен междуполовите отношения, някой си избират съпруги заради бюста. 8-)
П.П. Следващата тема, която може да раздвижим е тази :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
http://hobbykafe.com/forum/viewtopic.php?f=8&t=645" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
wrong dreamer
Двойно кафе
Мнения: 191
Регистриран на: Ное 6, '13, 22:08

Re: Силиконов бюстЪ

Мнение от wrong dreamer »

Това прозвуча като заплаха. Бихте ли сменили... Нали темата е дали хареваме и одобряваме тези балони ?
Има и друго - жените са градинарки, а всички знаем, че постоянно проявяват лакомия.
Та исках да кажа, че не биха постъпили "скромно" ако имлантират бюст. Ще пълнят до ........ После няма да ги видиш в къщи доде не се похвалят на половин Европа. Да не споменавам гардероба. А за себе си мога да кажа - все по добре е силикон, отколкото да ги запасва в колана. То и филмите са измишльотина ама се вживяваме като деца.
Ако е някоя манипулативна ку-ка, ще сложи та ако трябва и кредит ще тегли.
Споменах ли как всички си сменят отношението мигновено. Ама на жена си не даваааааат.
Аватар
Daniela Pargu
Чист кофеин
Мнения: 5252
Регистриран на: Яну 29, '17, 20:53
Местоположение: В.Търново
Дал благодарност: 67 пъти
Получил благодарност: 90 пъти

Re: Силиконов бюстЪ

Мнение от Daniela Pargu »

:lol: :lol: :lol:
Господинов, Господинов , е де ги изнамери?!
Ама и какви сладки емотикончета си извадил...
Имаме нужда и от такива /емотикончетата, не балоните :hihihi: /
То е хубаво бюстът ти да върви поне малко преди шкембето , амаа... :hmmm:
Пък за мъжете - ако с друго нямаш да ги завладееш, то и силикона няма да ти помогне :hmmm:
пп. Е,когато има нужда /от физическо и психическо естество/- положително ми е отношението :stiskam:
Аватар
mimeta
Кана кафе
Мнения: 549
Регистриран на: Фев 22, '10, 21:11
Местоположение: Чехия
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Силиконов бюстЪ

Мнение от mimeta »

Според мен важното е жената да се харесва. Като не се харесва, тогава защо не? И, разбира се, в разумни граници. Имам приятелка, надарена от природата, но след 3 деца гърдите ѝ имат форма на уши на басет... там е съвсем разбираемо. И не е единствена. Вчера четох статия за жена, която нормално е имала кошнички А, но след 2 деца е останала напъно плоска (ама съвсем и напълно!). Показваха снимки преди и след опарацията, стори ми се сполучливо :)
Изкуствени зъби се правят от години, никой няма морален и естетичен проблем с това. Операции на очите също се приемат за нармални. Не разбирам злостното отричане на силиконите. Като неправилно ми се струва да идеш на операция заради мъж, ако се решиш, то трябва да е заради себе си, а не заради някой друг. И, разбира се, много лесно може да се прекали.
Изображение
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11805
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 145 пъти
Получил благодарност: 185 пъти
Обратна връзка:

Re: Силиконов бюстЪ

Мнение от johnstalker »

Честно да си кажа.. бях я забравил тази тема.. ;) Ама следя цените.. падат атрактивно! ;)
troll

Re: Силиконов бюстЪ

Мнение от troll »

Чичо Джон чака и сбира кинти!
Левовете - в марки!
Трябва някой да се прежали и да разгледа темата основно и научно.
Кой ако не аз? И кога ако не сега?
(Туй е цитат)
Начи имаме обект - циците и субект - жената.
Некои не добре образовани и с проблеми в сексуалния живот твърдят обратното, че жената била обект, а циците - субект.
Много лесно ще разберете, вие кви сте. Ако ви харесва "Я елате пиленца при батко", значи сте нормални и на здрави филосовски позиции.
Даже тез, дето се правят на много културни не ходят по концертите, дето се изнасят в камери, за да слушат музика, а щото там жените са с голи гърбове, дотам дето свършва гърба и деколтета до пъпа. В скоби казано, едно време са били и по-дълбоки, но тогаз роклите бяха по-дълги.
Та външния дизайн на жената е като всички други дейности.
Лова, риболова, пиенето, троленето и т.н.
Първо е важно кво имаме като даденост. Щото ако корема е по-напред, може да се намали корема. В тоз случай, ако намалим и гъза оставаме по цици. Знам! По неопитните ще кажат, че циците първи отслабват. Туй не е вярно! Силикона не отслабва.
Второ, за да бъда разбран правилно, ще дам пример с цветя. Начи, тука всички си снимат цвета на растението, а къде е то, кой е до него къв е целия акцент сред ансамбала в градината не показват.
Съвремената медицина може да закачи бюст на чичо Джон, ма аз, не знам защо, не намирам туй много секси, ся някои жени може и да го харесат, а после да се яви за мис България!
Като ще си сменяш фацата трябва да е стратегически.
Ако си закачиш едни просторни цици може и само подигравки да докараш.
Затуй според идеите можеш да се запишеш във финансов форум и да пускаш теми от типа: "Младите мъже(под 65 години) ми се струват недорасли, несерьозни и тъпи"
Ся....
Ако ти си на 65 няма нужда от цици!
Просто ходиш на гимнастически салон с новия си мерцедес clk650 biturbo ($650 000) където си търсиш някой да ти обясни как се дигат гири.
Ако имам време ще продължа.

Аз няма да се удивя, ако Катето не е уредило мис Българя, та дано вдене синът й къв крокодил е тая.
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”