СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Публикувай отговор
wenche

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от wenche »

Ако се чудите кога да пръскате розите - Първо правило на Libra: :lol: :lol:
libra написа: Я му фъсни една пръскачка и сега, какво ще му правиш евала на жизнения цикъл.
Аватар
Tanet
Кафе машина
Мнения: 4787
Регистриран на: Яну 13, '10, 11:52
Местоположение: Севлиево 5-а зона
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 1 път

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Tanet »

още една битка в полза на красотата

[quote="ivanina
Вчера например, докато моят мъж си режеше лозенцето, аз почти скрита за него от оранжерията изкорених три годишната си сливокайсия Стендесто ,която адски ме разочарова с вкусовите си качества, и лекинко така до нейното място засадих бъдещата си радост ацерчето Тсукуши гата. :daaa:
:[/quote]
"Истинските неща в живота, не са нещата"
[img]http://smileys.on-my-web.com/repository ... gonfly.gif[/img]

градинките на "утринния покой"
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

из котешкия свят на Графинята
Гео, граф написа:Ха! Консерви 8-) ! Никакви такива лиготии не иска Неро, само Бела аристократката се глезоти и яде едва ли не колкото да не ни обиди. Той е фуражомелка, а като застана на плота да режа нещо (може и моркови да са), той започва да врещи като несмазана врата - тъничко и пискливо, много е смешен и му викам Врещил :lol:. Викам му още и Щирлиц (щото е щирляв), и Батман, и Манго, а той на всичко отговаря :angelche:...

......................................................
Аватар
kim
Наркоман
Мнения: 13526
Регистриран на: Авг 23, '12, 15:40
Дал благодарност: 159 пъти
Получил благодарност: 258 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от kim »

Геооо, :srofl: :srofl:
Лаленце, пак находка :daaa:
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi

– Как говориш, след като нямаш мозък?- попита Дороти.
– Не знам – каза Плашилото – но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.
“Магьосникът от Оз”
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Гео, граф »

Признания за душевните терзания на форумки в тема Хобито на всяка жена :angelche:
Daniela Pargu написа:То няма лошо да сме елегантни и да робуваме на марки и качество :angel2:
Ето аз, например,като нямаше полско Шверинче/Pinus s.W./ си поръчах немско, но
удържах на стремежа за марка :hihihi:
лалесъм написа:Аз, да си призная, вече робувам на марки. Почнах винаги да залагам на ръкавици от най-високо качество, от 100% естествени материи, с разчупена кройка, следваща естествено извивките на дланта, дори на малките фаланги на пръстите. Това, разбира се, получавам само от марки със световно признато качество. И не мисля да снижавам изискванията си и нивото :angel2:
...пиша за градинарски ръкавици, естествено :lol:
Daniela Pargu написа:Гео, и аз подочух,че този мол/Хоумгарден/ ти бил наблизо :hmmm:
Ми да наглеждаш за прИмоцийки,ако може! :hihihi:
Все ще метнем на гръб по нещичко... :angel2: Да са подновим,де :stiskam: ,не за друго...
wenche написа:Браво, Лаленце, да се успокоят, че и ние ходим на шопинг. Аз отсрамвам форума с едни мекички протектори за коленете, много удобни за залягане в розите :smakeup:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Гео, граф »

Във вехтошарската тема:
РОУЗ написа:
Румена написа:Ох, успокоих се (мислех, че само аз събирам де що има чекмеджета :oops: )
Около кофите е пълно с конкуренция. :lol:
bell написа: Абе, защо вашите ютии са с петле, а моята е с главун на човек? Това еволюцията ли е? Искам да си намеря с кокошка :liubov2:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17028
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 136 пъти
Получил благодарност: 468 пъти
Обратна връзка:

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Миша »

Shami написа:Ми немога да ги подложа на лишение от технологий,толкова са свикнали с тях.Там във виртуалното пространство си щуреят.Доволна съм, че единят се занимава и с музика .така от виртуалният свят попада в реалният.Аз също, особено като цъфнат у нас групичка оркестранти духова музика.Тогава всички кучета около нас плюс нашто започват да вият.Съседите също. :lol: А когато малкият заяви,че иска да свири на барабани, :lol: ние решихме да не тормозим детето,я по добре да си сърфира из нета.
Направо си ви представих наживо :lol:
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8438
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 763 пъти
Получил благодарност: 565 пъти

Мнение от Shami »

Да Мише :lol: ,а сега си представи и да живееш в близост :lol: .Абе щом алкохолният форум дето по принцип за нищо на света не можеш да го мръднеш от масата,като видят само големите калъфи с инструменти че се носят моментално в групово се изнасят ,като си намират оправдание видиш ли че и те си имали работа. :lol: На ММ страшно му се доработва извънредно :shock: ,само аз оставам на линия ,с готовност обслужване и бюфет.
Даже комшийте ми викат ,да дам на тия деца нещо да ядът белким спрат за почивка и с надежда да ги домързи. :lol:Е аз се стремя постоянно да принасям апетитни блюда ,но отговорът е ,мамо пречиш ни само.
Добре че сбирките се разредиха , сега нещата са много по спокойни , а и вече се свирят цели маршове и е приятно за ухото. :lol:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Гео, граф »

По въпроса за охлювите - Шами открила нови раси :shock: ... :lol: :lol:
Shami написа: С охлювите сме тандем ,каквото аз не съм успяла да уморя,те го довършват . :lol:
Темата е много добра и интересна ,показват се доста растения . Аз съответно точа лиги :potekoha: ,охлювите ми също :shock: .Ох с това мое чувство за хумор :lol: ,спирам,край. :hihihi:
Shami написа:Опитвах много пъти ,но явно недостатъчно.Даже и нощем бродих като призрак,ММ ми купи от ония фенерчета дето се закачат на главата.
Децата ме взеха на подбив. :lol:Но те са много ,прииждат отвсякъде,има много неподдържани дворове.Едната съседка затова си пусна пуйки и кокошки в двора,за да се спаси от охлювите, е верно охлюви при нея няма ,но те опасоха всичките и цветя и тя гледа само трева.От другата страна пръскаха с раундъп и оголиха терена ,но от другите две страни прииждат на пълчища всякакви ,голи облечени ,по халат ,кафяви явно друга раса ,само бели не виждам,има едни гиганти направо. :shock:
Шами, не спирай, моля те :daaa:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

bell написа:
calico написа: п.п. казват, че титлата "Кралица на цветята" й е дадена от поетесата Сафо. Представяш ли си- това за ония простоцветки преди хиляди години, че тя ко види сега остинките не знам как трябва да ги титулува, еле Дарби :angelche:
Калико, Сафо да не е била от форума? Тогава не съм била още регистрирана, та не знам :angelche: А, Дарби ти си го възпяла повече от древната Сафо :liubov2:
gospodinov написа: :lol: :D , написаното от Сафо е като рекламна брошура на лекарство против хемороиди в сравнение с calico, когато пише за своя Дарби......
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”