Благодарности (1)

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Заключено
mimaflora
Баш кафе майстор
Мнения: 2126
Регистриран на: Дек 9, '09, 19:53
Дал благодарност: 177 пъти
Получил благодарност: 13 пъти

Re: Благодарности

Мнение от mimaflora »

Искам да благодаря на Златка Трънова,че ме зарадва с цвете, което много мечтаех да имам!
http://www.delia.bg - Творческо ателие за ръкоделия
apis
Баш кафе майстор
Мнения: 2323
Регистриран на: Мар 1, '13, 23:41

Re: Благодарности

Мнение от apis »

mileni , благодаря ти много за яките резници !
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7704
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2415 пъти
Получил благодарност: 1363 пъти

Re: Благодарности

Мнение от pepelqshka71 »

Ноне( ln_none), огрооомно БЛАГОДАРЯ за джунджурийките. Суперски сааа! :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Златка Трънова
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1606
Регистриран на: Сеп 20, '16, 22:56
Местоположение: Стара Загора

Re: Благодарности

Мнение от Златка Трънова »

Много благодаря на mimaflora за прекрасния подарък, с който ме изненада. Беше толкова неочаквано и толкова приятно! :gush:
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7704
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2415 пъти
Получил благодарност: 1363 пъти

Re: Благодарности

Мнение от pepelqshka71 »

pepelqshka71 написа:Ноне( ln_none), огрооомно БЛАГОДАРЯ за джунджурийките. Суперски сааа! :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka:
ИИИ ММ видя щика. Ей така седя 2 минути :potekoha: :potekoha: :potekoha: . Твърди, че е изключително ценна находка. Това е щик от Манлихера(пушка) и е поне на 100години. Каза, че трябва да ти дам монета(когато подаряваш такава вещ се откупвало нещо си...). Вече му е измислил специално място. Моля те прати ми адрес на ЛС.
Имаш целувки безброй и от двама ни :tzeluvka:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
maranta
Кафевар/ка/
Мнения: 775
Регистриран на: Мар 19, '15, 08:54
Дал благодарност: 123 пъти
Получил благодарност: 26 пъти

Re: Благодарности

Мнение от maranta »

Ноне, благодаря за подаръците! :tzeluvka:
Получих в добро състояние, всичко перфектно опаковано, с внимание... :liubov2: Огромна радост ми достави :ieeee:
Да ти се връща :stiskam: :stiskam: :stiskam:
Аватар
ln_none
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1078
Регистриран на: Мар 30, '15, 10:06
Местоположение: Сахара
Получил благодарност: 494 пъти

Re: Благодарности

Мнение от ln_none »

pepelqshka71, maranta, много се радвам, че са ви харесали нещата! Обаче ме карате да се чувствам неудобно - аз ви благодаря, че им давате шанс да бъдат полезни :liubov2:
Аватар
Ава_и_мама
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1051
Регистриран на: Яну 23, '17, 20:26
Местоположение: гр. София

Re: Благодарности

Мнение от Ава_и_мама »

Искам да изкажа огромното си БЛАГОДАРЯ по 3!!!
На Либра, Лаленце и Макс :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka:
ММ ми донесе, насадих и сега се радвам на резниците изпратени от вас. Казах и едно " Отче наш..." за късмет! :hihihi:
Ами то бях на седмото небе, то ми беше хубаво, усмивчицата ми не слиза от лицето няколко дни. :srofl: :sgiggle:
Аватар
polyabs
Кафе машина
Мнения: 3458
Регистриран на: Юли 13, '13, 18:15
Местоположение: Бургас
Дал благодарност: 244 пъти
Получил благодарност: 117 пъти

Re: Благодарности

Мнение от polyabs »

Мечтица, това беше в отговор на твоя мил подарък, който ми изпрати. :liubov:
Бъди здрава, мило момиче и нека ти се хване всичко в градината, да расте и да те радва :gush:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31743
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1112 пъти
Получил благодарност: 2688 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Моето еконтско момче днес ме пресрещна на тротоара точно като тръгвах за Еконт и ме затрупа с пратки! :o
А имаше и още една, за която ходих до офиса, и си я носих в чувала на гръб. :srofl:

Първо да благодаря на radoctina69! Радост, за първи път ми се случва моя загубена китка да се връща в двора ми от градината, в която е била пратена! :sflower: :sflower: :sflower: Благодаря ти за прелестната госпожица тубероза полиантис, мило момиче! :ieeee: :liubov: :ieeee:
А бурканчето с домашно приготвения паламуд вече чака да дойде Никулден! :potekoha: :potekoha: :potekoha:
Благодаря ти! :gush: :liubov: :tzeluvka:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Заключено

Обратно към “Разни и разнообразни теми”