Хобито на всяка жена

Всичко, което ви е на душата, но не му намирате друго място.
Публикувай отговор
wenche

Re: Хобито на всяка жена

Мнение от wenche »

Di_Va написа: Вени, давай инфо за тез удобни наколенки, че като се пусна из градината колената ми хем мазоли хващат, хем зелени стават :lol: . Имам си много красиви възглавнички за под коленете, ама все някак встрани се разполагам.
Нещо подобно са, търсете в магазините за строителни работи или в интернет, тези в градинарските отдели не вършат работа.

Изображение

ММ работи ей с такива, по-твърди са, но на мен ми хлопат и не са ми удобни.

Изображение
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1478 пъти

Re: Хобито на всяка жена

Мнение от Гео, граф »

Фаянсаджиите използват такива наколенки, така че Венче е права - търсете в магазините за строителни мат'ряли :daaa:

................................................

Току-що прочетох статуса на една френдка във фейса и споделям, че ме забавлява:

''Проблемът с парфюмната индустрия е, че около 90% от ароматите, които се създават, са ни съвършено чужди и неприемливи, 9% горе долу ги понасяме и само 1% ни грабва така, че да си го купим. И затова, търсейки си парфюм, подушваме, попръскваме, помирисваме, нанасяме, използваме тестерите на огромен брой парфюми, които ни отблъскват, за да намерим (евентуално) нещо за нас. Прибираме се вкъщи наслоени с ужасни, нахални, натрапчиви и пробивни миризми, които после цял ден са чудим как да избегнем ако нямаме времето да се изкъпем. Мисля да вложа в бизнеса със запушалки за нос. Имайки предвид и големия брой потенциални потребители, използващи градския транспорт :twisted: ''

ПП. Допълнение:

''Ма те не разбраха, че от 27 години режим на топлата вода НЕМЪ! Вива ла Демокрацие, вива ла мокри кърпие!''

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
bell

Re: Хобито на всяка жена

Мнение от bell »

:lol: :lol: :lol:
Днес голямо веселие тук!
Значи забравете Ашли, машли, наколенки, ръкавици и давайте да спе-стя-ва-ме :sitwasntme:
Иде ерата на новото градинско Ферари! Плевелоубиец, автоматичен, а ние само седим и си пием кафето, а? :smakeup:
Гледам видеото и си мечтая, край на плевенето и бурените :hihihi:
https://www.americaninno.com/boston/sol ... rter-goal/" onclick="window.open(this.href);return false;
След някоя и друга година и това сигурно ще влезне в масово производство, както автоматичните косачки сега. Ех, мечти.... :hihihi:
Аватар
kim
Наркоман
Мнения: 13525
Регистриран на: Авг 23, '12, 15:40
Дал благодарност: 157 пъти
Получил благодарност: 257 пъти

Re: Хобито на всяка жена

Мнение от kim »

Ооо, bell, изглежда и компактно. Ще минава между розите :tzvetoman:
Но като го гледам как се придвижва на петата минута ще съм станала да си ги оплевя сама. :angel2:
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi

– Как говориш, след като нямаш мозък?- попита Дороти.
– Не знам – каза Плашилото – но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.
“Магьосникът от Оз”
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2518
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 605 пъти
Получил благодарност: 556 пъти

Re: Хобито на всяка жена

Мнение от Lalel4e »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ох, и аз се посмях порядъчно! След първите три поста в темата получих сърцебиене (от възмущение). Тъкмо насвятках едни цитати и са запретнах да отговарям, но реших все пак да си дочета.
Добре че го направих, та си дойде всичко на мястото :lol: :lol: :lol:
За малко да се разочаровам от форума... ВСЯКА ЖЕНА обичала да пазарува... в потребителския панел имаше една опция за пОла "не съм сигурен", викам си дали не съм за там. Обичала всяка жена - айде де! В една втора употреба ми прилоша, в Кауфланд като вляза започва да ми се ходи по голяма нужда,грабвам си стоката, и прехвърчам бързешката ( научила съм най-краткия път до касите).
В мола ходя само ако приятели ме принудят - случва се 3-4 пъти в годината, там си имам любимо място - аквариумът!!! Аууу, какви неща има в тези аквариуми!!! :potekoha: :potekoha: :potekoha:
И под водата имало прекрасна флора!
Тук има ли тема за подводните растения?? ;)
Представям си да отида в мола и да помоля за някой резник от аквариума :lol: :lol: :lol:
(снимката е ужасна, ш прощавате, но то това не подлежи на снимане!)
Изображение

Сега трябва да се прехвърля в темата за изповедите, че вчера пак минах покрай моето любимо магазинче за четвърти път и от ограничения бюджет в рамките на 10 лв (ограничението аз си го наложих, ММ би казал 2.00 :lol:), изхарчих точно 9.90! :sangel: :sangel: :sangel:
bell

Re: Хобито на всяка жена

Мнение от bell »

kim написа:Ооо, bell, изглежда и компактно. Ще минава между розите :tzvetoman:
Но като го гледам как се придвижва на петата минута ще съм станала да си ги оплевя сама. :angel2:
:lol: ами, охлюФ е, ама ние ще си пием кафето бааавно, Ким. Давай да си помечтаем :angelche:
Интересно това чудо как ли ще плеви троскота? Вероятно ще го намирам оплетено в мрежа от корени :angel2:

Ясна е работата, ръкавици имам ще се взимат наколенки 8-)
Малката Ида

Re: Хобито на всяка жена

Мнение от Малката Ида »

:lol: :lol: :lol: Както се екипирате... бурените като ви видят, сами ще падат! :lol: :gush:
Di_Va
Кафе машина
Мнения: 4867
Регистриран на: Сеп 20, '10, 22:22
Дал благодарност: 306 пъти
Получил благодарност: 266 пъти

Re: Хобито на всяка жена

Мнение от Di_Va »

Ох, те бурените едва ли ще паднат, ( поне марковите екземпляри в моята градина ;) ), по-скоро ще се изправят да видят що за сташилище се задава :lol: ! И ще стегнат редиците за отпор!
Венче, тези наколенки много корави ми се виждат, а ти май беше писала че са мекички?
laolla

Re: Хобито на всяка жена

Мнение от laolla »

Хобито на всяка една жена е шопинг и командване. Съдя по себе си
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1478 пъти

Re: Хобито на всяка жена

Мнение от Гео, граф »

laolla написа:Хобито на всяка една жена е шопинг и командване. Съдя по себе си
Къде, къде Изображение ? Какво ще шопингуваме - храсти, треви или нещо по така :shappy: ? Или семена? Казвай, че неам търпение да командвам равнис, мирно, ходом марш към разсадника и всички дружно в крак Изображение......

8-)
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Публикувай отговор

Обратно към “Други хобита”