Варна, морето, сините вълни

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Публикувай отговор
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10086
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 347 пъти
Получил благодарност: 918 пъти

Re: Варна, морето, сините вълни

Мнение от МГХ »

Ехо,Варна. Наблизо съм.В Албена. Обичам морето, но днес явно е сърдито. :angelche:
Deleted User 2919

Re: Варна, морето, сините вълни

Мнение от Deleted User 2919 »

МГХ написа:Ехо,Варна. Наблизо съм.В Албена. Обичам морето, но днес явно е сърдито. :angelche:
:D Не, аз не съм сърдита,а морето е доста разгневено... мога доста да трая, но като прелее казвам истината.. :D Жалко, че вали и не ходим в селото, бихме дошли да те вземем на гости.. :tzvetentze: в нашата градина и да ти дадем от екзотичните шуменски домати.. :D
незабравка

Re: Варна, морето, сините вълни

Мнение от незабравка »

alina написа:Аз предложих. Смятам,това е най-доброто за природата и Варна. Ти, незабравка, просто постоянно ме преследваш из темите и оспорваш. :D .Аз не познавам мудофредо-Ачо, не се засичахме се на срещите, ако той идвал..., нямам вина пред него и не испитвах към него влюбени чувства..Жалко, разбира се, че замина млад, но предупредих го, че прекалено изморен изглежда в темата за Кедърово борче..Ти поне за лекуването му да си събрала пари..На мъртвите им все едно.. :snif:
А сега реши да си скриещ коментара тука.и аз моя ще го повторя,
Алина,аз съм много добронамерен човек ,обаче признавам ти го ,ти успя да ме изкараш извън релси.и бръкна с нечисти пръсти в жива рана. Ти си прекрасен образ на съвременния Тартюф-скрит зад лицемерната маска на фалшиви добродетели,плетящ лепкави мрежи от интриги зад гърба на хората.,Изобщо не знаеш,как стоят тука нещата.,.Как си позволяваш да ми говориш за пари за лечение-ти,която ми заяви в прав текст ,че е излишно даване на пари за детето на Къщичка,поне аутизмът не се лекувал и щели само да го научат да се обслужва сам и че,като помагам на къщичка все едно помагам на дявола.Като си толкова честна и почтена що не го писа това на всеослушание,а ми го прати на лични.Ето затова те засичам по темите-защото презирам лицемерите,-защото си човек лишен от морал ,доблест и с изкривено съзнание за добро и зло.Да си видяла да се заяждам с някой друг освен с тебе?
Но грешката е моя ,не си заслужава да те коментирам изобщо,жива и здрава бъди.
Deleted User 2919

Re: Варна, морето, сините вълни

Мнение от Deleted User 2919 »

:shock: Аз нямах намерение нищо да крия :hmmm: Понеже темата е за поръчка и даже предложенията за Пендулата били са спам, то понататъшното писане сметнах за излишно Написах в отвличаща тема.Смятам, това е редно.
Незабравка, Нямам намерение да продължавам разговора с теб да изяснявам това-онова..Не обичам нито клюките , нито разправиите..Можеш , като някои, да ме игнорираш, все ми е две..
незабравка

Re: Варна, морето, сините вълни

Мнение от незабравка »

alina написа::shock: Аз нямах намерение нищо да крия :hmmm: Понеже темата е за поръчка и даже предложенията за Пендулата били са спам, то понататъшното писане сметнах за излишно Написах в отвличаща тема.Смятам, това е редно.
Незабравка, Нямам намерение да продължавам разговора с теб да изяснявам това-онова..Не обичам нито клюките , нито разправиите..Можеш , като някои, да ме игнорираш, все ми е две..
И аз нямам намерение да споря,обаче да знаеш,че тука вече никой от варненската група не пише и защо изобщо се смяташ за член на варненската група,не знам.
Аватар
gonel
Кафевар/ка/
Мнения: 952
Регистриран на: Фев 23, '10, 08:27
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 24 пъти

Re: Варна, морето, сините вълни

Мнение от gonel »

Мили момичета от Варна, ударете едно рамо..
Дъщеря ми искат да празнуват Нова година във Варна.. Те са 5-6 деца.. Много са кротки.. Учат извън страната студенти и искат да се съберат и да си седят заедно..
Трябва ни апартамент с кухня. Наистина са много кротки, ходиха на море, ходихме да ги видим, седят и играят карти, хилят се..
Благодаря много!!!
Търся хибискуси Black Dragon, Magnifique, Zoey!
Deleted User 2919

Re: Варна, морето, сините вълни

Мнение от Deleted User 2919 »

незабравка написа: Авг 29, '17, 12:01
alina написа::shock: Аз нямах намерение нищо да крия :hmmm: Понеже темата е за поръчка и даже предложенията за Пендулата били са спам, то понататъшното писане сметнах за излишно Написах в отвличаща тема.Смятам, това е редно.
Незабравка, Нямам намерение да продължавам разговора с теб да изяснявам това-онова..Не обичам нито клюките , нито разправиите..Можеш , като някои, да ме игнорираш, все ми е две..
И аз нямам намерение да споря,обаче да знаеш,че тука вече никой от варненската група не пише и защо изобщо се смяташ за член на варненската група,не знам.
Поставих игнор незабравка и не забелязах този пост..Не мога да оставя без отговор.

Незабравка.
Ти идваш тук, а си навивала другите да не идваме на форума хоби на Кафе..Лично на мен си се обаждала..Мен поканили в фейсбука на Варна, но аз нямам регистрация в фейсбук и НЕ там, не защото ти така искаш , а защото аз не ходя в фейсбук и засега нямам намерение да се регистрирам. Обидно ми, че клеветиш и създаваш тайничките групировки.Щом идваш тук, значи и ти си не варненската група, ако следваме логика на твоето изказване(гледай текст в червено, писано е от теб)
Бих премълчала всичко това, но непрекъсното се сблъсквам с твоите постове на форума, а другите от Варна не идват :eeeh: .....Даже предполагам, че и не само варненки навивала срещу мен. Варненската група знае, кой създаде конфликт.Написах това всъщност за варненската група. Нямам нищо лошо против хората на Варна. Искам ВСИЧКИ Варненки да идват на форума на Кафе, да правят поръчки заедно със всичките тук, да показват снимките си на варненските срещите, а не правят своите срещи в Тайните вечЕри.. :eeeh:
незабравка

Re: Варна, морето, сините вълни

Мнение от незабравка »

Алина,ако започват да ти се привиждат конспирации и преследвания,нещата при теб не отиват на добре! :D
Никога не съм заявявала ,че ще се оттегля от Хоби Кафе,нито пък съм агитирала някой друг да го прави,но уважавам решението на някои от момичетата,които не посещават вече форума.Да,имаме си малка фейсбук група с ограничен достъп,но там си пишем наши си варненски работи-например кога ще се съберем за да пием по кафе ,какво ново и интересно в града и тн. твоята важна персона не е предмет на споменаване даже. Бях те поканила да комуникираме във Фейсбук не за да сплетничим,както ти е навика . :lol: Айде пиши си където и каквото искаш и не ме занимавай с глупостите си.!
Вземи прочети разказите на Чудомир-там в ''Не съм от тях'' има една стрина с която си приличате като две капки вода.!
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”