Здравейте! Аз съм clock!

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
qn4eto
Кана кафе
Мнения: 530
Регистриран на: Дек 22, '09, 19:59
Местоположение: Силистра
Дал благодарност: 86 пъти
Получил благодарност: 90 пъти

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от qn4eto »

Лили, магнолията ти е вълшебна приказка. Моята е засята миналата година, но само подобия на пъпки забелязвам. Не трябваше ли да цъфти, ако имаше намерения за тази година?
Чакам адрес за да ти пратя билките. Ако искаш дива лоза за обличане на грозни мазилки - само кажи.
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от clock »

Момичета, благодаря ви за добрите думи! :sheart: Градината ще се получи, вече го знам със сигурност. Защото освен цветя в нея ще има и душа. Всяко стръкче на цветче подарено от вас я носи. :sheart:

Елмаз :angelche: и мен ме хипнотизира това пиленце :lol: Радвам се, че се харесва, а не дразни.

Янче, голяма съм шматка :glupav: Забравила съм за адреса. Ей сега ще го пратя.

Тутти, Гео, Mj77, благодаря ви! :tzeluvka: :gush:
сюзан
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Юни 12, '14, 10:56
Местоположение: Стара Загора
Получил благодарност: 4 пъти

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от сюзан »

Лили, сега надникнах тук (форума е толкова голям, че не успявам) и твоята магнолия ме зашемети. Какъв разкош! Просто нямам думи.
За да направиш прерия
ти трябва пчела и детелина,
и една мечта голяма.
Но само и мечта ти стига
ако пчела и детелина няма.
Емили Дикинсън
Diadolin1975
Дълго кафе
Мнения: 131
Регистриран на: Яну 10, '17, 18:59

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от Diadolin1975 »

Лили,зашеметяваща магнолия имаш,а моята е само с два цвята при положение ,че е сята миналата пролет.
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от clock »

Сю, благодаря ти! :liubov:
Диадолин, благодаря и на теб! :liubov:
Магнолията е възрастна :dovolen: Около петнайсет годишна. Подарихме си я с ММ за годишнина от сватбата. Много си я обичаме и двамата. Когато я садих дворът беше голям. После свекър ми преписа половината двор на дъщеря си и магнолията се оказа на границата. Миналата година, преди да се заградим, магнолията изглеждаше така

Изображение
Изображение

и беше още по- внушителна и красива. Когато трябваше да опъваме мрежата трябваше да реша - дали да я преместя или да я окастря така, че мрежата да може да мине. Реших, че по- голям шанс да оцелее има ако я окастря. Есента рязах и плаках. Замазах и всички ранички с кал, да не влизат болести. Не знаех дали тази пролет ще цъфне, не знаех дали ще оцелее. Тя обаче ни обича, толкова колкото и ние нея. Цъфна и пак и се радвам. Нищо, че е с нова прическа

Изображение
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от Силвия »

Клоки :gush:
Аватар
Ава_и_мама
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1051
Регистриран на: Яну 23, '17, 20:26
Местоположение: гр. София

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от Ава_и_мама »

Привет, Клокче!
Аз пък да попитам за глицинията. :P Моята сега си я поръчах. Насадих я и има 3 пъпки и е 50 см. Вече нямам търпение да я кача на асмата. Твоята много ми харесва. Разкажи за нея. :gush: :tzvetoman:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от calico »

Клокче, :gush: :gush: каква внушителна магнолия. Ядосах се заради нея. По-точно заради хората, заради които е трябвало да я орежеш така, и знам че сърцето ти е плакало. :snif: Понякога тоз "венец на природата и творението" е толкова идиотски глупав и себичен, че човек наистина може да се ядоса. ...
Обаче тя, магнолията, е решила да ви зарадва с толкова цвят :ieeee: , и ще видиш как бързо ще навакса. Ами тя знае, че си страдала, и заради вас е разцъфтяла така прелестно, че вие с нея сте семейство... :liubov2: Поздрави я от мен, моля те :daaa:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от clock »

Сис, :gush:
Калико, утре ще и кажа. :gush: Всяка сутрин минавам на обиколка :angelche: Всяко стръкче поглеждам, розичките една по една инспектирам, коя колко е пораснала през ноща :nod: , вещичките (борчетата) дали не са им сухи краката, ацерцетата бебета докъде са се разлистили, новозасадените цветенца дали са свежички и магнолиите минавам, разбира се. Та утре ще и предам поздрави от една орисница :liubov:
Ави, глицинията е чудовище! Няма си порода това чудовище. Нея си я откраднах от един запустял двор. Ластуните бяха стигнали до външната ограда и аз издърпах два. Бяхме две, с една приятелка, ако бях сама нямаше да имам куража да дърпам :lol: И понеже клонките бяха тънки и меки, а и кораба майка ми прати факс :lol: , насадих ги легнали. Моята приятелка ги боцнала така в земята и и изсъхнаха. На мен ми избиха от заровените възелчета малки клонки. Три преплетох, две усуках и ела да я видиш сега. Забравила съм една арматурна пръчка, която и служеше за опора, до нея. Пръчката се вижда вече тук таме, огъната както се е засуквало стеблото. Добре, че чардака е здрав и бетониран иначе да го е свалила. Не знам питомните (демек с име и потекло) дали са толкова агресивни, но тази ако не я контролирам ще превземе всичко около себе си. Иначе е голяма красота :liubov2: Тук е миналата година

Изображение
Изображение
elmaz
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1885
Регистриран на: Юни 19, '14, 16:03
Дал благодарност: 8 пъти
Получил благодарност: 3 пъти

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от elmaz »

Глицинията е вълшебна :o
"Благодаря ти Боже за поръчките" Tanet
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”