каква я мисля и каква ще стане

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7444
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 885 пъти
Получил благодарност: 1732 пъти

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от ljuboznatelna »

Гео, страхотна идея! :tzvetentze:
Толкова цвят и красота, calico! Заслужава едни по-добри снимки ;)
Аз пък правя нещо като кошници от рабицова мрежа, но нищо не искам да вадя после, голямо дране е :) Затова ми останаха само минзухари и нарциси.
Deleted User 1445

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от Deleted User 1445 »

Калико, прекрасна, любима градина :liubov2: И миналата година въздишах по тези кайсиеви лалета и пак не ги запомних :ufff: дано Юлчето повдигне завесата :stiskam:
bell

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от bell »

Калико, ухае на пролет при теб :tzvetoman:
И аз искам още слънчеви снимки!
just

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от just »

Ех, че хубаво е, Ани !
И аз чакам още снимки :stiskam:

Жълто-кайсиево-оранжевото лале е Day Dream, а жълтушко до патицата - най-вероятно е sun lover или yellow pomponette :dovolen:
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7842
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2865 пъти
Получил благодарност: 1649 пъти

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от pepelqshka71 »

Ох Ани, твоята градина е моя несбъдната мечта. Обичам я тази твоя прелест и не знам защо винаги ми се присяда на столчето под ореха. Ех мечти. Давай още снимки. Вълшебно е. Мисля, че може да се снима филмче за феи в твоята градина.
Поздрави и :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
vanina_g
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1467
Регистриран на: Апр 5, '16, 09:03
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 21 пъти
Получил благодарност: 9 пъти

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от vanina_g »

calico написа: някаква сбирщина от останали луковици. То тази година всичко е объркано, но все пак има цвят, макар и в хаос и шарения
Изображение
На мен това ми хареса много! Обичам "хаоса", а при теб е просто съвършен!
Красива градина! :dovolen:
Малката Ида

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от Малката Ида »

Лесно ти е на теб със панорамите ;) ...при тази красота :liubov2: повелителко на хаоса :gush: :tzeluvka:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от calico »

Ей, прекрасници, благодаря ви.

Люб, нещо се повредих и не мога и една свястна снимка да направя, и аз ги виждам че не струват. Дано се оправя до розения цъфтеж :angelche:
Белисима, на слънце хич не стават хубави снимки, щото клоните на дървената чертаят такива сенки по земята, че хич не се разбира къде какво има. Трябва си ми леко облачно и светло време, че то и лалета вече не останаха за разцъфтяване.

Юлче, това жълтото до патето е онова божуресто лале дето издирвахме и ти ми купи 2-3 лукчета, за да видя дали е то. То е, ама като не помня името. Трябва да видя кое от двете е, ще потърся. :daaa:
Нини, точно това е кайсиевото лале, дето Юлчето каза. Оказа се хубаво лале, само дето раззцъфтява в жълто и стои така 3-4 дни, но поне е млечно жълто. :mrgreen:

Пепеляшчо, голо е още за присядане, но и аз там присядам да пия кафето. Още не съм наизвадила и другите масички и столове за присядане, то бол места за сядане, ама кой да седи :hmmm:

Малката Ида, :liubov: той, хаоса, някак сам си се създава. :lol: Години наред вадих от простите червени лалета дето са навсякъде, да не ми развалят пастелните тонове, обаче те никнат дето си искат. Вече ги оставих, щото май само те не се губят.
Иначе аз като засаждам и редя ли редя палитри....и после наяве е само хаос. :lol:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
mariyanag
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1814
Регистриран на: Ное 6, '14, 12:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 114 пъти
Получил благодарност: 37 пъти

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от mariyanag »

Калико, пролетно и хубавко е при теб, едно лалеено и зелено, а ламиумът ти е чуден- той не е ли по - нисичък, пълзящ или са различни видове?
Работата на кошничките за луковици могат да вършат и бутилки от минерална вода - продупчени, като прецъфтят вадиш с бутилките или разместваш с тях и не ги краде онуй жувотно.
Аватар
Fuchsia
Кафе с мляко
Мнения: 224
Регистриран на: Окт 17, '14, 14:39

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от Fuchsia »

Допадат ми тези цветни "хаотични" импресии. Calico, мнооого мога да се уча от градината ти! Винаги когато я показваш, все едно попадам в цветно царство.
Лаленцата много ги харесвам, но моите се изгубиха. Гледала съм тези кошнички за луковици и ще пробвам.
http://zizi69ti.snimka.bg/?profile,albums" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”