Място за коментари на форумния роман

Публикувай отговор
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Място за коментари на форумния роман

Мнение от milena02 »

Тобич, постарах се мънинко да те улесня в епохалната среща, която предстои - сблъсъка на гладните барети с цветарската мафия, разполагаща с кекс, щото нали правилно ти разбирам замисъла? Добутах ги двете групи почти до финал. Айде само още една сцена.... и..... не мога направо да си представя какво ще стане, когато цветарките докопат спец куките... :o
лалесъм

Re: Място за коментари на форумния роман

Мнение от лалесъм »

Това чубрица с боб за първи път чувам :mrgreen:
Май е време да се намеси Маестра :lol:
Аватар
Албена
Кафе машина
Мнения: 4526
Регистриран на: Фев 2, '10, 09:57
Местоположение: Габрово

Re: Място за коментари на форумния роман

Мнение от Албена »

milena02 написа:? Добутах ги двете групи почти до финал. Айде само още една сцена.... и..... не мога направо да си представя какво ще стане, когато цветарките докопат спец куките... :o
Аз това си го представям ,ама не смея да го напиша. :mrgreen: Тобо да се оправя. ;)
Аватар
ToBo
Чист кофеин
Мнения: 7642
Регистриран на: Апр 21, '12, 20:41
Местоположение: София

Re: Място за коментари на форумния роман

Мнение от ToBo »

Аз се надявах да подам топката и някоя от вас да ги срещне :lol: Ама Албена отиде чак "на другия ден" :hmmm: и сега не зная... Така де, то не пречи и през деня да се срещнат :lol:
Никога не е късно да засадиш клематис...
Аватар
Албена
Кафе машина
Мнения: 4526
Регистриран на: Фев 2, '10, 09:57
Местоположение: Габрово

Re: Място за коментари на форумния роман

Мнение от Албена »

Май малко сме се разминали във времето,обаче аз си помислих ,че като ще ядат чубрица с боб ще е за обяд . :lol:
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Място за коментари на форумния роман

Мнение от milena02 »

Айде, юнаците вече чукат на вратата на Тинчето. Сега ще стане страшно! Бе пишете, бре! Контузена ми е ръката и едва нацелвам клавиатурата.... :ufff:

ПП Между другото - извън романа - аз винаги слагам чубрица в боба. Джоджен, чубрица и дори чесън. Пък после, нали, червения пипер в запръжката. Опитайте, наистина се съчетават добре тези подправки.
mama_li

Re: Място за коментари на форумния роман

Мнение от mama_li »

Ей, форумните писателки! Покрай новите кандидати за членство във форума, съвсем изоставихте вашите любимци! :svekurva:
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Място за коментари на форумния роман

Мнение от milena02 »

Лиде, белетристиката винаги отстъпва пред поезията, маме! :D Но след като изпроводихме лиричните души да си плевят райските градини, е време за суровата проза! :mrgreen: Тя иде!
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Място за коментари на форумния роман

Мнение от milena02 »

Абе възможно ли е някои постове от форумния роман да са изчезнали? Защото бях позабравила действието, върнах няколко страници назад и не намерих ключови епизоди. Странна работа. Както и да е.... Хайде да продължим историята. Искате ли?
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 708 пъти
Получил благодарност: 1478 пъти

Re: Място за коментари на форумния роман

Мнение от Гео, граф »

Ще продължим, Миленко, ама ще трябва да прочетем пак мат'ряла, че верно го изпозабравихме :hmmm:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Публикувай отговор

Обратно към “Литературен кръг за аматьори”