Място за коментари на форумния роман

Публикувай отговор
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Място за коментари на форумния роман

Мнение от milena02 »

лалесъм написа:Тоз роман и като книга си го представям и като сценарий за филм, та може и в един Оскар да се прицелите :angelche:
Абсолютно, Лаленце! Но ние сме меркантилни. На Оскарите ти дават някаква кирлива статуетка, а на Нобеловата награда за литература - 8 млн. шведски крони (около 1,1 млн. долара). :mrgreen: На нас статуетки не ни трябват, а суха пара, че да си накупим милион, милион, милион алых роз. :tzvetoman:
Гео, твоят Симо ние с Албенка не го пипаме спръст в очакване ти сама да си го обгрижиш. Ако продължаваш да го пренебрегваш, ще реша, че си го разлюбила, и само гледай какво ще му се случи! :twisted:
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Място за коментари на форумния роман

Мнение от milena02 »

Чакам, Гео! Твоят Симо към момента е неприкосновен! :angelche: Затова пък нямам идея кой прави тайните снимки и определя на Лалето среща в дерето посред нощ. Албенка да каже! Може би някой пътува към селцето, знае ли човек?! Или пък имаме скрита лимонка сред персонажите? :hmmm:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15868
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 833 пъти
Получил благодарност: 1680 пъти

Re: Място за коментари на форумния роман

Мнение от Гео, граф »

Еее, Тобс, евалата :daaa:! Накрая да се намери един разумен списувател, който да налее малко акъл на наш Симете. Да си фаща пътя към щастливия градски живот, а Тинчето спокойно може да остане като втора сюжетна линия - там да се вихрят всякакви международни крадци-флористи, пощаливи офицерки, нощни срещи и розови баби :nod:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Място за коментари на форумния роман

Мнение от milena02 »

Мамууууу... Тобич! Че те на пресъхналия геран ще се съберат трима юначаги - полицаят Спас, Жоро Лалето и наш Симе!!!! :potekoha: Патаклама май ще става! :hmmm: Албенка спешно да идва да каже кой ги е повикал и събрал там. Аз нямам представа и съм в умствен потреЗ! :o

ПП Ич не се надявай, Графиньо, да ти пусна Симчо толкова лесно от моето село в твоя град. Невър мор!
Аватар
Албена
Кафе машина
Мнения: 4526
Регистриран на: Фев 2, '10, 09:57
Местоположение: Габрово

Re: Място за коментари на форумния роман

Мнение от Албена »

Ох ,и аз още не знам кой ги изнудва тези красавци. :mrgreen: И направо се изненадах от тъз страстна целувка! Сама не разбрах как я докарах до там! :angelche: Ще видим на къде ще ме повлече историята!
илюзия
Виенско кафе
Мнения: 353
Регистриран на: Апр 21, '12, 23:48
Получил благодарност: 6 пъти

Re: Място за коментари на форумния роман

Мнение от илюзия »

Специален празничен поздрав от всеобщия любимец Жоро Лалето и другите свидни персонажи, за вдъхновение и настроение на дамите писателки и читателки :hihihi:
Успяхте ли да ги разпознаете, кой кой е? Че май и нови герои има :angelche:

Изображение
"Ако всеки прави добро в предела на своите възможности,
възможностите ще станат безпределни..."
(F. İskender)
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Място за коментари на форумния роман

Мнение от milena02 »

Ааааааа!!! :potekoha: Каква изненада! :ieeemyzh: :ieeemyzh: :ieeemyzh: Всичките са мои! :twisted: Илюзийо, ма ти направо ни разби! Жоро Лалето - първият в ляво не го давам на никой, камо ли на Албенка, която е влюбена в него! Симето - втория в редицата - също!, нищо, че Гео точи лиги по него! От дясно на ляво - Жеко Пора - ми искам си го, ще ми се да стана мисис Потрман и да ме канят по приеми в Белия дом! После сержант Спас Кожухаров - бе, и той не е лоша партия, въпреки че си е улав. И накрая - перспективният предприемач в ресторантьорския бизнес Ставри. И той си е мой! :ieeemyzh: Няма емотикон, който да показва как ги сграбчвам всичките, затова слагам този: :gush:

ПП Илюзи, драги, ти няма ли да се включиш лично в повествованието, а? По избелели дънки, гол до кръста и със сламена шапка? Чакаме те!
Аватар
Албена
Кафе машина
Мнения: 4526
Регистриран на: Фев 2, '10, 09:57
Местоположение: Габрово

Re: Място за коментари на форумния роман

Мнение от Албена »

Ооо,Миленко ,спри се малко ! Поне ги редувай ,че всички наведнъж... ;) Жорко и Спас съм ги заела един с друг засега! :mrgreen:
И да ти кажа друг е моят Жоро Лалето.Ей на този прилича.
Изображение
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Място за коментари на форумния роман

Мнение от milena02 »

Ох, разбирам го Спаско! :nod: И теб те разбирам.... Няма да ти го пипам Лалето, обещавам! То това нещо си е произведение на изкуството, трябва само да му се любуваш... :liubov2:
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Място за коментари на форумния роман

Мнение от milena02 »

На 8 март, си е редно да представим и женските персонажи. Романът започна да се сдобива и с илюстрации. :ieeee:

Дами и господа, баба Гица, приятно й е:

Изображение

Тинтява Карамфилова, лейдис енд джентълмен! И на нея й е приятно:

Изображение


А на полковник Петкова баш й е драго:

Изображение


И, разбира се - Глокси!

Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Литературен кръг за аматьори”