Ядоса ме това, че ...... (1)

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Заключено
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17079
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 144 пъти
Получил благодарност: 529 пъти
Обратна връзка:

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от Миша »

следят се, освен това големите площи отдавна се чистят още лятото, сламата или се прибира, или се надробява, напълниха се с хубави трактори и е по- лесно да се изчисти, никой не оставя слама на полето , обикновено горят синорите, ако са останали евентуално, защото вече е разрешено да се орат и черните пътища, така че трева почти няма в обработваемите площи.За пасищата едното заснемане е пролетта, когато личи дали е горяло, друг е въпросът кой къде има вуйчо владика
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Аватар
kim
Наркоман
Мнения: 13547
Регистриран на: Авг 23, '12, 15:40
Дал благодарност: 181 пъти
Получил благодарност: 288 пъти

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от kim »

Че има причина за паленето - има. Само дето не знаем каква е. ;) А за субсидиите за "пасища" не ми се отваря дума,
че е "мижи, да те лъжа" :D На пролет се снима треволяк :dovolen:
Последно промяна от kim на Мар 5, '17, 20:59, променено общо 2 пъти.
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi

– Как говориш, след като нямаш мозък?- попита Дороти.
– Не знам – каза Плашилото – но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.
“Магьосникът от Оз”
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17079
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 144 пъти
Получил благодарност: 529 пъти
Обратна връзка:

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от Миша »

kim написа:Че има причина за паленето - има. Само дето не знаем каква е. ;) А за субсидиите за "пасища" не ми се отваря дума,
че е "мижи, да те лъжа" :D
На един семинар се смяхме на коментар за едно "пасище", макар че то си е за рев, не за смях , та дамата обясняваше как всичко е толкова трънясало ,че и пор на може да влезе в "ливадата" камо ли говедо :mrgreen:
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Аватар
kim
Наркоман
Мнения: 13547
Регистриран на: Авг 23, '12, 15:40
Дал благодарност: 181 пъти
Получил благодарност: 288 пъти

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от kim »

Какъв пор бе Мише? Хората не могат да си овардят житото и царевицата, заради еко-свободно- разпуснати
животинки из субсидираните "пасища" :mrgreen:
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi

– Как говориш, след като нямаш мозък?- попита Дороти.
– Не знам – каза Плашилото – но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.
“Магьосникът от Оз”
Аватар
zeleno
Наркоман
Мнения: 13794
Регистриран на: Ное 23, '10, 15:59
Дал благодарност: 261 пъти
Получил благодарност: 533 пъти

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от zeleno »

я сега кажете , може ли на метър от осеметажна панелка да се копае без укрепване :?:
зад блока започна тузарски строеж
и понеже е заврян м/у "вратата на балкона и фикуса" , се разпищолиха да копаят настрани от съществуващия път , че да има къде да им се гъзурчи техниката
и така се оказаха на метър от блока / спря ги само една празна съществуваща шахта на енергото
изкопа е на поне два метра под кота нула на блока
естествено вадих дървета , местих и псувах , но това е бял кахър
мога ли да вдигам врява и да искам укрепване някакво ?
пп твърдят , че имат разрешение , но от кого и какво :mrgreen:
за техен късмет са на границата на две софийски общини
пътя , който разширяват щял да става "булевард" , моля ви се
в някакво необозримо бъдеще , защото при мен копат пръст , но по трасето на "булеварда" има и блокове :lol: :lol: :lol:
libra
Наркоман
Мнения: 11647
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 100 пъти
Получил благодарност: 67 пъти

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от libra »

За да не ви треперят гащите,докато стои тази дупка,пусни жалба /ама не знам точно къде/в общината да ти отговорят официално по входящ номер.
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от calico »

Фани, 8-етажна панелка има надолу под кота нула поне три метра бетонови основи. Така че според мен няма място за притеснение, обаче ти си сигнализирай дето си трябва. :daaa:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Звездичка
Кана кафе
Мнения: 626
Регистриран на: Май 5, '14, 08:56
Местоположение: Лом

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от Звездичка »

В момента преживявам много тежък личен момент. Вярвам, че там, горе има някаква висша сила, че има нещо (някой), което/който бди над мен. Потърсих утеха в църквата вчера, днес. Утре няма да отида. Църквата в момента се обслужва от монах. Видимо съм разстроена от ставащото и той предложи да ми прочете молитва и да поговорим. Днес ме посрешна усмихнат, отново ми прочете молитва, остави ме да се помоля и да поплача и отново говорихме. Минаха два часа в които бях изслушана, подкрепяна и напътствана. Няколко пъти ми се повтори колко хубава жена съм. Когато станах да си ходя МОНАХЪТ затвори вратата прид мен и ми протегна ръка. Подадох му за довиждане и отново отворих. Той повтори. Подадох отново ръка недоумяваща какво се случва. Думите бяха смазващи: "Харесваш ми. Много ми харесваш." Не мога да повярвам, че това се случва. Не знам какво да кажа повече.
"Само живеене не стига, човек трябва да има слънце, свобода и малко цветя."
Ханс Кристиан Андерсен
Deleted User 1445

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от Deleted User 1445 »

Звездичка написа:В момента преживявам много тежък личен момент. Вярвам, че там, горе има някаква висша сила, че има нещо (някой), което/който бди над мен.
Звездичке, вече си разбрала, че нямаш нужда от посредник, за да си общуваш с Този горе, лошото е, че си го разбрала по гадния начин, мамка му и миндил :svekurva:

:stiskam: да намериш пътя и се моля да преодолееш болката скоро :tzeluvka: :tzvetentze:
Аватар
zeleno
Наркоман
Мнения: 13794
Регистриран на: Ное 23, '10, 15:59
Дал благодарност: 261 пъти
Получил благодарност: 533 пъти

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от zeleno »

основите са основи точно защото трябва да са в земята , а не извън нея
в единия от чертежите на ГИС въпросния път минава едва ли не през мазетата :lol:
аз се обадих на когото трябва , но просто ми е интересно ...
пп блока е в/у насип , а на строежа набиват пилони ... значи ние в/у насипа ще си стоим по корем , а те без пилони няма да минат :mrgreen:
има си карти всякакви в нета , включително и геоложки
Заключено

Обратно към “Разни и разнообразни теми”