ЗА НАШАТА NOEL

В момента няма активна благотворителна кампания.
Публикувай отговор
Аватар
макс
Кафе машина
Мнения: 3731
Регистриран на: Ное 13, '13, 15:08
Местоположение: София
Дал благодарност: 23 пъти
Получил благодарност: 52 пъти
Обратна връзка:

Re: ЗА НАШАТА NOEL

Мнение от макс »

Тедка мило ми слънчице ,много съжалявам че са те достигнали такива ядове защото си прекрасен човек,но съдбата ни изненадва за съжаление :snif: ,но пък много се радвам че най вече си видяла светлинка и от цялото си сърце ти пожелавам много,много късмет и здраве за напред :stiskam: :stiskam: :stiskam: палци и силно те :gush: :gush: :gush: :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka: :sbear: :sbear: :sbear: :ssun:

Изображение
Аватар
polyabs
Кафе машина
Мнения: 3441
Регистриран на: Юли 13, '13, 18:15
Местоположение: Бургас
Дал благодарност: 146 пъти
Получил благодарност: 100 пъти

Re: ЗА НАШАТА NOEL

Мнение от polyabs »

Дал, много точно си го написала, точно така е! :daaa: :liubov:
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: ЗА НАШАТА NOEL

Мнение от Noel »

Ех,Дал...
Във всеки от нас има едно различно мерило за света.
Едни са устойчиви на житейските драми,други излизат от релси.
Дошла съм на този свят със свръхсетивност.Дали е бич или благословия още не знам.
Знам,че никога не съм подминавала чуждата болка.Усещам я като своя.Различни сме и това е чудото на света.
Хората ,които застанаха зад мен ми подадоха ръка заради мен самата.Житейските обстоятелства за тях бяха без значение.Защото зад наглед битовите ,ежедневни събития за които е безсмислено да пишем винаги има нещо по-дълбоко.
За силата на форума!?Всеки,който се е докоснал до нея я е усетил.
Аз се обърнах към нея в точния момент.Не по-рано.
Благодаря!
Живота ми се пренареди.
И това е чудото :liubov:
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Аватар
flora
Баш кафе майстор
Мнения: 2146
Регистриран на: Яну 14, '13, 13:32
Местоположение: София
Получил благодарност: 51 пъти

Re: ЗА НАШАТА NOEL

Мнение от flora »

:liubov: Noel, радвам се, че вече си загърбила неприятностите! Сигурна съм, че животът отново ще ти се усмихне - сега е твоят сезон със сняг, студ и очаквания. А любовта.....тя си витае из форума и само чака да протегнеш ръка. Може да не пиша и чета много из темите, но съм убедена, че много хора тук те обичат и чакат завръщането ти Господарке на тревите. :gush: :tzeluvka:
Изображение Изображение
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: ЗА НАШАТА NOEL

Мнение от Noel »

Да усетиш чистата любов става само когато живота те свали на колене.
Тогава нямаш нищо.Само дирята,която си оставил.
Едва тогава можеш да разбереш колко струваш по подадените ръце към теб.
Това е,което те изправя,това събира остатъците от теб и като феникс се възраждаш.

И още нещо разбрах тези месеци.Не можеш да съдиш ако не си в обувките на другия.
И ако не си извървял този път.Грешките ни учат.Безгрешни няма.

Благодаря ви!
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Deleted User 2919

Re: ЗА НАШАТА NOEL

Мнение от Deleted User 2919 »

Noel написа:Ех,Дал...
Във всеки от нас има едно различно мерило за света.
Едни са устойчиви на житейските драми,други излизат от релси.
Дошла съм на този свят със свръхсетивност.Дали е бич или благословия още не знам.
Знам,че никога не съм подминавала чуждата болка.Усещам я като своя.Различни сме и това е чудото на света.
Хората ,които застанаха зад мен ми подадоха ръка заради мен самата.Житейските обстоятелства за тях бяха без значение.Защото зад наглед битовите ,ежедневни събития за които е безсмислено да пишем винаги има нещо по-дълбоко.
За силата на форума!?Всеки,който се е докоснал до нея я е усетил.
Аз се обърнах към нея в точния момент.Не по-рано.
Благодаря!
Живота ми се пренареди.
И това е чудото :liubov:
Ноел, проблеми имат всички, проблемите са различни и по различен начин различни хора ги изживяват. Вероятно, при теб едновременно проблеми се сумирали:финансови и морални. Ако не би загубила работа, то би успяла сама да преоделееш моралните проблеми.Ако в къщи би имала опора житейска, то проблема на работа също би била преодоляна самостоятелно.
Форум това е общество от различни хора, само че виртутално общество.Има различни хора.Едните, които са съпричастни към чуждата беда, другите са равнодушни.Някои даже се радват на чуждото нещастие, но просто се спотайват зад ананимността на форума. Ноел, това е живот. Най-голяма благодарност и признателност имай на този, който ти осигурил работа. Защото това е постоянно финансиране. Подкрепа. Дай от себе си в тази работа всичко, на което си способна.Това ще бъде твоята благодарност.
Сега за мъжете..С времето гормоните стихнат, няма да имаш такава нужда от мъжкото внимание. Но ще имаш нужда от приятелство, от дружба, от добрина човешка, това не зависи от възрастта. Добре, че не си стояла дълго безработна и не влезла в обществото на асоциално cnstantaбезработни. Това би било доста страшно, защото много е трудно излизането от това състояние.
Хубаво, че не си решила да тръгнеш в чужбина, търсейки работа.Там би се добавила още един проблем:емигрантски...Добре посрещат в чужбината само туристи, защото носят пари..Иначе е добре там, къде ни няма.. :eeeh:
dal

Re: ЗА НАШАТА NOEL

Мнение от dal »

Noel написа:Да усетиш чистата любов става само когато живота те свали на колене.
Тогава нямаш нищо.. Това оголеменото е нещото за което споря с теб , макар задочно и ако обичта ми към теб

Благодаря ви!
Напред , жено. Не предизвиквай съдбата , защото тя може да копае много надолу....
И тогава ще ти се наложи да разбереш колко всъщност си имала тогава , когато си смятала че нямаш нищо.
Жената се ражда с всичко нужно по нея .
За свръхсетивността съм съгласна , стига да не те държи бръкнал в контакта постоянно.
Тя трябва да се впряга в полза на теб и детето ти, а не за да те прави крехка и трошлива.
Жената никога не трябва да забравя , че показва на децата си модели за поведение.
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: ЗА НАШАТА NOEL

Мнение от Noel »

Дал :gush:
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
libra
Наркоман
Мнения: 11635
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 73 пъти
Получил благодарност: 53 пъти

Re: ЗА НАШАТА NOEL

Мнение от libra »

Ноелка,получи ли работа?
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: ЗА НАШАТА NOEL

Мнение от Noel »

libra написа:Ноелка,получи ли работа?
В 15,30 ще имам отговор :stiskam:
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Публикувай отговор

Обратно към “Благотворителни кампании и търгове”