Пазаруване (само за шопинг маниаци)

Всичко, което ви е на душата, но не му намирате друго място.
Аватар
paju4eto_Ligla
Баш кафе майстор
Мнения: 2168
Регистриран на: Ное 23, '09, 19:20
Местоположение: София

Re: Пазаруване (само за шопинг маниаци)

Мнение от paju4eto_Ligla »

Комп оставих на бобото да си избира. Спря се на Леново и оттам нататък да се оправят с братовчед ми (за поръчка и каквото е нужно друго :mrgreen: )
Аз наблягам на дрехите :angelche:
Моите ботуши са на платформа, на ток ми е неудобно :eeeh:
Аватар
tanya1602
Виенско кафе
Мнения: 311
Регистриран на: Ное 29, '09, 07:50
Местоположение: София

Re: Пазаруване (само за шопинг маниаци)

Мнение от tanya1602 »

paju4eto_Ligla написа:
Моите ботуши са на платформа, на ток ми е неудобно :eeeh:
На Леново съм в работата / комп, клавиатура , мишка , скенер ,четец/ - не съм доволна. Може би е от моделите - дано да е така. За платформата съм сигурна , че е мноого удобна, но аз си влача краката чат- пат и просто с платформа съм като спънат кон. ;)
Аватар
nel4o
Баш кафе майстор
Мнения: 2554
Регистриран на: Ное 23, '09, 21:38

Re: Пазаруване (само за шопинг маниаци)

Мнение от nel4o »

Обожавам ботуши, както и сандали на високи токчета. И ги нося с кеф, нищо че ставам метър и деветдесет :mrgreen:
кирилица не е на съседа Киро жена му...

http://raphaelholisticjewelry.com/
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Пазаруване (само за шопинг маниаци)

Мнение от Titi »

Купих си Vichi дневно кремче и такова за под очи. Ползвам отдавна козметиката им и съм доволна, но това някакво ново, за 40+, утре ако не ме познаят колегите като дойда на работа, значи не лъжат, че изпъвало бръчки и подмладявало :D
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
nikolica
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1036
Регистриран на: Дек 1, '09, 06:57
Местоположение: пловдив

Re: Пазаруване (само за шопинг маниаци)

Мнение от nikolica »

Titi написа:Купих си Vichi дневно кремче и такова за под очи. Ползвам отдавна козметиката им и съм доволна, но това някакво ново, за 40+, утре ако не ме познаят колегите като дойда на работа, значи не лъжат, че изпъвало бръчки и подмладявало :D
Ако не лъжат трябва да няма жени с бръчки :lol:
Няма нужда да се ядосвате за нещо, което може да се промени. А ако не може да се промени, съвсем няма смисъл.
Аватар
zmei4o
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1771
Регистриран на: Дек 1, '09, 14:28
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Пазаруване (само за шопинг маниаци)

Мнение от zmei4o »

една страница с невероятни стъклени изделия :)
http://shop.kostaboda.se/index.php" onclick="window.open(this.href);return false;
аз си харесах вази ;) разбира се цените са дебели :)
Изображение Изображение Изображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
happy_flower
Kафенце
Мнения: 6
Регистриран на: Ное 13, '17, 12:22

Re: Пазаруване (само за шопинг маниаци)

Мнение от happy_flower »

Ох и аз съм започнала да си пазарувам много често. За 1 месец у нас напълних 2 шкафчета с поли, рокли, дънки, блузи, направо ужас :) Откакто намерих този сайт за дамски дрехи https://www.bigsize.bg/damska-moda-golemi-razmeri" onclick="window.open(this.href);return false; не спирам да си купувам по нещо през ден.
Аватар
Ава_и_мама
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1051
Регистриран на: Яну 23, '17, 20:26
Местоположение: гр. София

Re: Пазаруване (само за шопинг маниаци)

Мнение от Ава_и_мама »

Малко като реклама на този сайт! :oops:
Пазарувай, щом те устройват цените!?
Шалче 71лв, шапка 133лв. Другите няма да ги коментирам...
:nod: Що рози са ТОВА!!! :D :lol:
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8438
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 763 пъти
Получил благодарност: 563 пъти

Re: Пазаруване (само за шопинг маниаци)

Мнение от Shami »

Даааа,аз също обръщам всичко в рози,даже съм склонна да дам пари за маркови цветя,отколкото за маркови дрехи.
Напоследък си пазарувам дрехи от магазинчетата втора ръка.Направи ми впечатление,че много хора вече влизат,даже и мъже,цели семейства,деца,всичко мери дрехи.Даже и заслушах две много хубаво облечени дами да си говорят,как едната си търсела специално дреха в някакъв цвят за разнообразие в гардероба.Да ви кажа,като тръгвахме за море лятото,бяхме решили за пет дена икономичо море,наЧерноморец и аз трябваше така да направя,че хем да имаме всички необходими дрехи за там,хем, ако може да са по ефтини,че да има повечко пари за морето.Еми всичко си намерих от там,естествено без банските,тях ги взех от магазинче на промоция.Но всичко останало от там,имаше дрехи даже чисто нови с етикетите.Но и бая ровене ударих тогава.
Така че аз обичам да пазарувам,било цветя,било дрехи.Намирам начин за всичко.
Аватар
elly88
Kафенце
Мнения: 6
Регистриран на: Мар 16, '19, 13:05

Re: Пазаруване (само за шопинг маниаци)

Мнение от elly88 »

По времена на бременността бях качила не малко килограми и имах надеждата бързо да ги сваля след раждането, но уви не се получи така както го бях планирала… Затова ми се наложи да търся дрехи големи размери, като си мислех, че има голям избор и няма проблеми. Е да, ама не, докато не се сблъскаш с проблема не можеш да го осъзнаеш. Оказа се, че макси модата е силно подценявана и няма почти нищо хубаво, което да не струва майка си и бащата си… По принцип не съм голяма почитателка на онлайн пазаруването, но открих един бутик за макси мода https://montecervinobg.com/ . Нещата са им много хубави и не струват цяло състояние. Надявам се да съм помогнала малко и на други по-пищни дами :)
Публикувай отговор

Обратно към “Други хобита”