СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Публикувай отговор
wenche

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от wenche »

Зеленко си е направо за втори том на "Бисерите" след Дал :lol:
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com in live
wenche написа:Когато най-сетне за облекчение на персонала решихме да си тръгнем,
Dar попита: - Има ли някой към околовръстното ?
Данеда: - Днес не работя.
Dar: - Трябва да се изкарват пари за рози, идват нови поръчки. Ма той кой ли ще ми спре !
Ема: - Аз ще ти спра!
Dar: - Трябва да си много закъсала .
Добре че бяхме на крайна маса ! Пак щеше да има увиснали ченета :lol: :lol:

А след като подарихме скромния подарък на Дал, започна едно дискретно събиране на паричките в една салфетка, която обикаляше под масата, сакън Дал да не види. Накрая салфетката стигна до Дал, която попита "За какво събираме пари?" А Ноелка нечула кой задава въпроса, отговаря чинно "За подаръка на Дал". А Дал хладнокръвно продължава "Колко да дам?"

Bell обобщи само: Обичам го този форум :tzeluvka:
Ема написа: На нашата маса си говорихме за всичко друго, ама не и за рози....или поне аз не си спомням :lol: Затова пък беше толкова забавно, че коремът ме заболя от хилеж. Научих и някои нови неща, от които няма вече закога да се възползвам, но може да предам нататък :angelche:
Научих за съществуването на подкожни контрацептиви :o
Научих, че за да изглеждаш на 20, трябва да се разведеш на 30 :hihihi:
Също така научих, че ако имаш три деца, трябва да са от трима бащи. Защото е глупаво да повтаряш, камо ли потретваш грешките си, а и много по-лесно децата се разхвърлят на трима бащи, когато искаш да се освободиш от тях :lol:



П.П. dar, гледам, че си се наредила за божурените поръчки, значи всичко е минало добре оная вечер....на околовръстното :ieeee:
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

Графинята описва Калико :D
Гео, граф написа:......девойче, което е известно като форумния шаман, който укротява конфликти и разнася мъдростта и опита си като дар на новодошлите с рогите :angelche: ...
calico написа:ааааааааааа, Селена, влезе ми топ 1 с това "девойче" :ieeemyzh: :ieeemyzh: :ieeemyzh:
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

Margaritenia написа:
Ако искате, мога да им пиша за подробности. Аз лично си пазарувам онлайн разни неща от Китай, но растения - никога :hihihi:
libra написа:Пиши,пиши,не трябва да имаме миг покой,само на Коледа вечерта,евентуално. ;)
Мадам_Сръчкова
Кафевар/ка/
Мнения: 817
Регистриран на: Окт 21, '14, 21:41
Местоположение: София

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Мадам_Сръчкова »

къщичка написа:Много искам Бидермайер, сега и веднага :(
Яд ме е, че не си я поръчах при Тантау и нямам го това чакАло чак за догодина.
Силата на желанието ми е по-голяма от притеснението да попитам дали някой може да ми изпрати резници?
Ако пък някой случайно продава розата, да ми пише.

Последните ми заложени резници ги обгрижвам в оранжерията :)
Искам го този Бидермайер, както и да се мъча да го забравя, като един стар любовник не ми излиза от ума :lol:
Хелп!
Къщичке усмихна ме, ходих да го търся този Г-н Бридермайер :D то любов ли е то чудо.
Дано някой се притече на помощ и да сбъдне една любов :angelche:
https://www.facebook.com/MadamSrachkova" onclick="window.open(this.href);return false;
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

venetka70 написа:Имайте милост моляя и спрете да пускате снимки на тези красоти. Тъкмо платих всички поръчки и успях да си купя цели два пуловера.
Замисъла беше и панталони да купя другия месец, че взех да ходя като изпаднал германец с тия цветарски поръчки, а то се отече работата и всичко ще бъде превърнато в божури... Добавям по 1 брой от следното:
Ема написа:Майната му....щом и други ходят без гащи, значи и аз мога :lol:
Добавям 1 брой
juliboss написа:айде да скокна с двата крака в греха :ufff: и лакомо да пожелая И този, а за дрехи кой ти мисли :lol:
libra
Наркоман
Мнения: 11635
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 73 пъти
Получил благодарност: 53 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от libra »

Следващия път във Ветрило -без гащи ,но със забоден итох зад ухото!А,сега ,да се чудят непросветлените какво е итох!
Лаленце,може и морков-няма да чакаме 2018 ,за да отидем във ветрило!
Последно промяна от libra на Дек 22, '16, 13:38, променено общо 1 път.
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

libra написа: Лаленце,може и морков-няма да чакаме 2018 ,за да отидем във ветрило!
Кой морков обаче - народния, дето е от сем. Сенникоцветни или форумния морков - роза бг производство ;)
libra
Наркоман
Мнения: 11635
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 73 пъти
Получил благодарност: 53 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от libra »

Простият морков ,с намек към корените на итоха-т.е итох,на който предстои да цъфне 2018. Еййй,даже аз едвам си проследих мисълта.
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”