дивата градина

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
Анемоне
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1143
Регистриран на: Юни 29, '12, 22:43

Re: дивата градина

Мнение от Анемоне »

Lois,най-големият майтап е че когато започвах да снимам преди години,ходих на солниците в Бургас.Солниците си бяха охраняван обект по това време,но си бях харесала едни треволяци именно там и виждайки ги в специалната светлина (контражура) набрах смелост да навляза в пазената територия за да ги запечатам.Тогава изскочи чичко пазач и бясно,разпенен ми обясни,че нямам работа там.Аз му показах фотоапарата и му казах,че само искам да заснема тревите срещу слънцето.И той си излезе от ролята на пазач ,започна да се прави на много вещ във фотографията и ми се нахвърли злобно,твърдейки,че не може и не бива да се снима срещу слънцето.На мен толкова ми трябва,някой да ми постави ограничение,за да види на какво е способна силата на духът ми.От тогава с най-голямо удоволствие снимам контражур.....и си спомням за чудесния стимул.
Беше ме попитала преди няколко страници за една тлъста туфа,над червеното карамфилче,това е седум,просто е по-възрастен.Оня на който му викат дебела Мара.
Лаленце,бялото е някакъв вид равнец май,имам 2чешита от него,единият висок,другият е джудже,разпространява се мощно навсякъде,имам за раздаване колкото щеш.Листата му излъчват приятен ,,лечебен,, аромат.
Като казах лечебен,се сетих да подчертая и това качество на градината,в нея съм като в лечебницата на Природата,дори само вдишвайки от коктейла аромати,които излъчва,си подобрявам състоянието......направо се пренасям в рая ;)
Аватар
Анемоне
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1143
Регистриран на: Юни 29, '12, 22:43

Re: дивата градина

Мнение от Анемоне »

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
elfy

Re: дивата градина

Мнение от elfy »

Красиво, красиво, красиво... Всяка твоя снимка ме оставя без дъх.
Анемоне, сътворила си земен рай. Градината ти изглежда като непипната от човешка ръка, такава хармония лъха от нея. :liubov:
:tzvetentze:
Аватар
renimoss
Баш кафе майстор
Мнения: 2050
Регистриран на: Май 27, '13, 17:26
Местоположение: София

Re: дивата градина

Мнение от renimoss »

Ееее, най-после нови порции красита! А как освежаващо действат летните снимки в днешния студен ден :liubov:
лалесъм

Re: дивата градина

Мнение от лалесъм »

И аз се върнах назад и разгледах всичко отначало през нов монитор :liubov2: И видях, че вече съм те питала за този равнец - явно отдавна ми е влезнал под кожата :lol:
Аватар
venetka70
Кафе машина
Мнения: 3611
Регистриран на: Май 21, '15, 12:17
Местоположение: Белица, Силистра / Пловдив /Момчиловци / Чирчик, Узбекистан и накъдето ме отвее вятъра
Дал благодарност: 23 пъти
Получил благодарност: 39 пъти

Re: дивата градина

Мнение от venetka70 »

В тази тема влизам тихичко-тихичко по терлици. Пълня душата си с красота, зареждам се с невероятна енергия и ми става една такова въздушно, леко...
Благодаря ти Анемоне, че ни правиш съпричастни на тази красота :tzeluvka: :tzvetentze:
Flowerlover
Иногда вовремя сделанные шаги меняют походку всей жизни!!
bell

Re: дивата градина

Мнение от bell »

Ето, тееее Анемон :gush:
Качвай всички вълшебни снимки, които си направила! Градината ти е развила прекрасни обеми и форми :liubov2: Прекрасна, прекрасна!
Анемоне написа: Изображение
Нещо розите не виждам :hihihi: искам снимки и на красивите ти простоцветки :angelche:
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: дивата градина

Мнение от Силвия »

Анемонче, ти как така изведнъж :o :tzeluvka:
Ми аз какво да кажа - любимите ми снимки са това :tzvetentze:
Аватар
Анемоне
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1143
Регистриран на: Юни 29, '12, 22:43

Re: дивата градина

Мнение от Анемоне »

Изображение най-се радвам на непланирано заселилите се диваци
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Малко красоти и от баш дивата градина,т.е от полето до нас,като тук съм си мислела за моята Noel :
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
lenuza73
Кафе машина
Мнения: 3700
Регистриран на: Окт 3, '10, 18:27
Дал благодарност: 14 пъти
Получил благодарност: 18 пъти

Re: дивата градина

Мнение от lenuza73 »

Аз пък най се радвам ,че пак те виждам тук :ieeee:
Толкова много красота си събрала и щеше да е грях ако я пазеше само за себе си
Няма да се повтарям и аз,но повече не зачезвай така
Фейса си е фейс,но там не е същото...ще влезнат 10 души ще ти лайкнат поста и толкова...няма да усетят това което ти усещаш и искаш да споделиш
С тия контражури се подпалих и аз :liubov2: :sbear: :sbear: :sbear:
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”