"ВАРВАРСКА КРЪВ" - МОИТЕ РАЗКАЗИ ЗА СЕЛО

viktoriaivanova
Кафевар/ка/
Мнения: 841
Регистриран на: Мар 22, '13, 13:35
Получил благодарност: 7 пъти

Re: "ВАРВАРСКА КРЪВ" - МОИТЕ РАЗКАЗИ ЗА СЕЛО

Мнение от viktoriaivanova »

Ангелина, привет от Северозапада. Аз живея във Враца.
Твоето светоусещане ми е близко.
Продължавай да пишеш. Казвам го като добър читател и поет. Авторка съм на осем стихосбирки, последната излезе в края на 2015година и бях приета за член на Съюза на българските писатели.
Ще ми е приятно да си поговорим, ако искаш. На лични съобщения.
Deleted User 1445

Re: "ВАРВАРСКА КРЪВ" - МОИТЕ РАЗКАЗИ ЗА СЕЛО

Мнение от Deleted User 1445 »

Ангелинке, що талант, що чудо :sbow: и в ръцете сръчна, в гърлото - гласище, тембристо, кадифено, душа поетична, мисъл - да ти е кеф да я следваш, че и китки гледа и градина вае :tzeluvka: Браво, момиче :tzvetentze:
Аватар
shoshy
Баш кафе майстор
Мнения: 2931
Регистриран на: Мар 30, '11, 16:09
Местоположение: Бургас
Дал благодарност: 3 пъти
Получил благодарност: 5 пъти

Re: "ВАРВАРСКА КРЪВ" - МОИТЕ РАЗКАЗИ ЗА СЕЛО

Мнение от shoshy »

Ангелина, прекрасен, вълнуващ и много цветен разказ. Благодаря, че го сподели!
Аватар
lenuza73
Кафе машина
Мнения: 3700
Регистриран на: Окт 3, '10, 18:27
Дал благодарност: 14 пъти
Получил благодарност: 18 пъти

Re: "ВАРВАРСКА КРЪВ" - МОИТЕ РАЗКАЗИ ЗА СЕЛО

Мнение от lenuza73 »

Анджи четох те в бука,но през телефона ...мъка,мъка... :nod: Леба ,кой не го помни..всички сме живели в онова време ,когато се приготвяше във селската фурна и беше вкусен ..Чакала съм с часове да изкарат топлия хляб и докато се прибера до вкъщи половината беше изяден :D ,спомени,спомени.... а сега ни леб,ни вкус...мухлясъл на вторият ден :oops:


Браво Анжи,то при теб всичко е прелест,то градина,то писателски талант ...Пиши,ние ще те четем с удоволствие :tzvetentze: :tzeluvka:
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5505
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1477 пъти
Получил благодарност: 1442 пъти

Re: "ВАРВАРСКА КРЪВ" - МОИТЕ РАЗКАЗИ ЗА СЕЛО

Мнение от Тутти »

Ей,как си знаех,че си неповторим талант...Като започнах да чета и не спрях,на един дъх.А езика-богатство.Така интересно,не искам да сравнявам с други гениални любими писатели,но да ти кажа,че пишеш толкова увлекателно и динамично,че преживях всяка дума,сякаш съм там.Така могат да разказват само даровитите хора.Надявам се да продължиш да изпитваш потребност да пишеш,защото ще дадеш много емоция на много хора,вълнуващо. :liubov2:
Аватар
Angelina_S
Кана кафе
Мнения: 645
Регистриран на: Авг 16, '11, 10:07
Местоположение: София, кв. Княжево
Дал благодарност: 101 пъти
Получил благодарност: 83 пъти

Re: "ВАРВАРСКА КРЪВ" - МОИТЕ РАЗКАЗИ ЗА СЕЛО

Мнение от Angelina_S »

Ох, радват ме тези радушни отзиви! :gush: :liubov2: :liubov2:

Малко ги приемам "на час по лъжичка", от една страна защото почивките свършиха, от друга - защото не очаквах, че тия текстове ще се разпространят с такава бързина и ще провокират толкова реакции. Честно казано, аз не възприемам своето начинание като литература в чистия смисъл на понятието, ама да не задълбавам в теоретично бръщолевене... Както и да продължи това, ще се наложи да ида обратно там, да разпитвам хора, да ровичкам по краеведски четива и по архивите, да понатрупам материал, за да придам повече плът и дълбочина на тия разкази.

Повече текстове в готов вид няма, но следващите два или три са направо в главата ми, истината е, че "ръцете ме сърбят" да седна и... да пиша без прекъсване, докато не изцедя всичко от себе си.
Но понеже съм подкарала сто работи наведнъж, се налага да се самодисциплинирам и да набутам писането в някакво регулярно темпо.

Аз просто експериментирам, защото е увлекателно и, да ме прощавате, не мисля нито за пари, нито за защита на текстове, за нищо материално. (Та то нищо не съм написала, големите мемоари, или там каквото и да се явяват!) :mrgreen:

Прекрасни сте, налива ми сили това, че душите ви резонират с темите и начина, по който ги предавам. Ще намина и през градинските форуми тия дни, защото това е основният смисъл на пребиваването ми тук.

А и почвам да получавам нещо като градински "комплекс за малоценност": нито един от градинските ми постове не е бил преглеждан 171 пъти и не е получавал 14 отговора за 14 часа!
Това е огромен дисбаланс! Срам ме е от себе си! :twisted:

Много се радвам, че сред коментиралите има и истински писател, скъпа Виктория, аз съм далече от това почетно място и въобще нямам такъв богат творчески стаж зад гърба си! :tzvetentze:
Di_Va
Кафе машина
Мнения: 4867
Регистриран на: Сеп 20, '10, 22:22
Дал благодарност: 307 пъти
Получил благодарност: 266 пъти

Re: "ВАРВАРСКА КРЪВ" - МОИТЕ РАЗКАЗИ ЗА СЕЛО

Мнение от Di_Va »

Анджи, благодаря ти! :gush: :sflower:
Всичко е казано в постовете преди мен, таланти имаш бол и сърце - да ги споделяш!
краси кубарелова
Баш кафе майстор
Мнения: 2667
Регистриран на: Мар 26, '12, 22:53
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: "ВАРВАРСКА КРЪВ" - МОИТЕ РАЗКАЗИ ЗА СЕЛО

Мнение от краси кубарелова »

Ангелина, сигурна съм, че си и красива и с добра душа! Господ ти дал много, пу, да не ти е уроки! :tzvetentze:
Светът е пълен с непознати хора...
elfy

Re: "ВАРВАРСКА КРЪВ" - МОИТЕ РАЗКАЗИ ЗА СЕЛО

Мнение от elfy »

Ангелина, искрено се възхищавам на хората, които умеят да се изразяват добре, да боравят с езика с лекота. Още повече, когато имат какво да кажат. А тези, които са надарени с повече таланти, те имат и много за разказване, защото всичко ги впечатлява. Пиши, пиши, намирай време - ти го можеш! Благодаря ти за този текст и ще очаквам с нетърпение следващите.
Пожелавам ти да намираш време за изява на всичките ти таланти. :tzvetoman:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1735 пъти

Re: "ВАРВАРСКА КРЪВ" - МОИТЕ РАЗКАЗИ ЗА СЕЛО

Мнение от Мария Николова »

Nini написа:Ангелинке, що талант, що чудо :sbow: и в ръцете сръчна, в гърлото - гласище, тембристо, кадифено, душа поетична, мисъл - да ти е кеф да я следваш, че и китки гледа и градина вае :tzeluvka: Браво, момиче :tzvetentze:
Браво! Браво! Браво, Анджи! :tzvetentze: :sbear: :tzvetentze: :sbear: :tzvetentze:
Само цитирам казаното от Нини, защото най-пълно изразява моето възхищение от откритието на поредния ти талант.
Лиди, обичам те! :gush: Благодаря ти за кандардисването, без което форумът ни щеше да остане по-беден.
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Публикувай отговор

Обратно към “Литературен кръг за аматьори”