Нека заблестят още детски очи

В момента няма активна благотворителна кампания.
Аватар
dora
Баш кафе майстор
Мнения: 2444
Регистриран на: Ное 29, '09, 16:06
Местоположение: Сливен

Re: Нека заблестят още детски очи

Мнение от dora »

Ноел, писах ти.
Сърдечна благодарност.
Бени, днес получих есемес за пратка, но така и не стигнах до нея.
Утре обещавам да я взема. Не зная дали е от теб.
Ще пиша отново.
Дени, по- подробно какво да напиша -копирала съм направо думите на шефката им.
Адреса е в кв." Сини камъни" точен номер още не знаят, но може и да не е нужен, защото сградата е новопостроена, но то така или иначе няма друг ЦНСТ там.
Отново благодаря на всички ви.
Хубави празнични дни.
Само да добавя има още два ЦНСТ /нови, иначе има още три/ единия в кв. Дружба, а другия на ул. Гаговец/ не зная номер/.
Както прецените- грешка няма да стане, защото в посочените квартали няма други такива центрове.
“Че съм умен – умен съм, но защо съм толкова красив?! Сигурно, защото съм скромен, а скромността краси човека.”
just

Re: Нека заблестят още детски очи

Мнение от just »

gyulcem написа:Какво стана със семейството от Пловдив ? Има ли някаква информация и от какво имат нужда?
На коледното тържество дечицата не бяха с баща си и не можахме да съберем много инфо, но явно сега им е по-необходимо внимание и човещина, другите неща за момента не липсват.
Усмихнати бяха личицата им, тичаха, приказки разказваха на Дядо Коледа, "свирихме" на пиано , говорихме си ...

Художествена гимнастка и балет са желаните към момента занимания на двете момичета. Откъде да намерим лента :hmmm:

Разделихме се "до следващия път" :nod:
dal

Re: Нека заблестят още детски очи

Мнение от dal »

Дайте повече инфо за къде какво събирате , че да се включат повече хора :?:
Даже ако искате , като преминат празниците че сега пощи еконти са претоварени , да си определим един месец като януари , и да разпращаме пратки да спасим поне с нещо малко всеки някое окъсало сърце из държавата ?
Да си открием ли нова тема? Или да изведем в тази каузите напред , че да се виждат !
Добре е да има адреси , телефони , и нуждите на детето или човека , възраст пол , ако има социални умения и всякакво инфо , което може да насочи дарителите към по голяма прецизност и да има ефект !
Di_Va
Кафе машина
Мнения: 4867
Регистриран на: Сеп 20, '10, 22:22
Дал благодарност: 306 пъти
Получил благодарност: 266 пъти

Re: Нека заблестят още детски очи

Мнение от Di_Va »

just написа:
gyulcem написа:Какво стана със семейството от Пловдив ? Има ли някаква информация и от какво имат нужда?
На коледното тържество дечицата не бяха с баща си и не можахме да съберем много инфо, но явно сега им е по-необходимо внимание и човещина, другите неща за момента не липсват.
Усмихнати бяха личицата им, тичаха, приказки разказваха на Дядо Коледа, "свирихме" на пиано , говорихме си ...

Художествена гимнастка и балет са желаните към момента занимания на двете момичета. Откъде да намерим лента :hmmm:

Разделихме се "до следващия път" :nod:
Юле, ей тука лента
http://maximasport.eu/bg/kategorii/hudo ... axima-2607" onclick="window.open(this.href);return false;
just

Re: Нека заблестят още детски очи

Мнение от just »

dal написа:да изведем в тази каузите напред , че да се виждат !
Добре е да има адреси , телефони , и нуждите на детето или човека , възраст пол , ако има социални умения и всякакво инфо , което може да насочи дарителите към по голяма прецизност и да има ефект !
Май така ще е най-добре :daaa:
Можем да допълваме важната информация в първото мнение, така че да е по-удобно и лесно да се намира :nod:

Няма да е само януари :dovolen:

Дал, ДиВа :liubov:
Аватар
PPetrova
Кафе с мляко
Мнения: 253
Регистриран на: Юни 22, '11, 10:51
Местоположение: Сливен

Re: Нека заблестят още детски очи

Мнение от PPetrova »

Аз пак доста време не съм влизала, но при нужда имам вариант да се включвам в подобни инициативи. Преди дни четох за българско семейство с 13 деца, дано не греша бройката.Нахранени, обути , ходят на училище, но искрено се съмнявам как имат души да оцеляват! Някой знае ли нещо и дали можем да помогнем?
mama_li

Re: Нека заблестят още детски очи

Мнение от mama_li »

И тук да питам

Моля, ако някой има координати на дом за деца без родителска грижа в София или Софийска област да ми пише. Вместо цветя, моите младоженци събраха игри, книжки и играчки, с идеята да ги дарят на такива дечица. Вече имат уговорка на едно място, но търсят още един дом. Моля, помагайте, за да зарадваме деца!
Аватар
къщичка
Кафе машина
Мнения: 4924
Регистриран на: Ное 6, '13, 12:46
Местоположение: с. Николово, Русенско
Дал благодарност: 94 пъти
Получил благодарност: 48 пъти

Re: Нека заблестят още детски очи

Мнение от къщичка »

Мама Ли, дали няма възможност да се пренасочат към провинцията, обикновено в София нямат крещяща нужда, а из малките населени места са позабравени. Понеже моят син посещава такъв център, в който идват и деца от защитените къщи и знам, че им отпускат играчки от разни програми, т.е. по-големите градове са по-задоволени. Но за съжаление не съм запозната точно къде биха имали нужда, само се сещам, че съм гледала по ТВ такива забравени от Бога места.
mama_li

Re: Нека заблестят още детски очи

Мнение от mama_li »

Те са се свързали с дом в провинцията, но търсят още един, защото подаръците са много. Искат да е по-наблизо, за да могат да ги занесат лично, а са и на работа.
Публикувай отговор

Обратно към “Благотворителни кампании и търгове”