Басейни , водни кътчета

Публикувай отговор
Deleted User 2919

Re: Басейни , водни кътчета

Мнение от Deleted User 2919 »

Угу, ясно..:чакъла е ..А как красиво само звучи:Филц... Аз в дължината смятам също около 7 м да направя , но заради череша правя огъвка, езерцето става на бъбрек и колко широчина наистина не знам колко ще стане.Тази година ще покривам само с мрежа ,няма да правя на рибите парник с найлоново покритие..Ще хвърля стереопор за да не разширява леда и не пробива стените на езерце. На пролет ще съединявам двата езерца в едно, а второто до пролетта ще стои сухо. Заслужава се работата, всички , които идват в градината , сядат на пейката, и пак се връщат да поседят там:отпускащо и релаксиращо действа явно на всички ,не само на мен.. :dovolen: Комшията -ирландец реши да прави езерце от бетон да излива..Сигурно иска да е голямо..Голям трудяга е тоз ирландец:пчеличка мъжки род.. :dovolen:
Светката
Баш кафе майстор
Мнения: 2246
Регистриран на: Фев 17, '11, 20:07

Re: Басейни , водни кътчета

Мнение от Светката »

alina чудно ти е езерцето с тия красиви лилии и кои.
Поздравления! :dovolen:
Усмихни се! Забавлявай се!
Направи мил жест към себе си
още днес.
Светката
Баш кафе майстор
Мнения: 2246
Регистриран на: Фев 17, '11, 20:07

Re: Басейни , водни кътчета

Мнение от Светката »

" onclick="window.open(this.href);return false;

За тия на, които им предстои да творят красотиии :dovolen: :dovolen: :dovolen:
Усмихни се! Забавлявай се!
Направи мил жест към себе си
още днес.
Аватар
kannamy
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1445
Регистриран на: Яну 16, '12, 16:36
Местоположение: София/Богьовци
Дал благодарност: 12 пъти
Получил благодарност: 51 пъти

Re: Басейни , водни кътчета

Мнение от kannamy »

Да не се затрие като инфо
Цапвам един сайт от където си купих соларно покривало за басейна .Изринах сайтове да намеря на по -прилична цена .Аз доволен http://www.jago24.de/en/sport-leisure/o ... cover.html" onclick="window.open(this.href);return false;.При първото платнище ни забиха със едни пари и направо ми се отще и басейн и вссичко водно
Купувала съм от бг вносител обаче не е същото платнище или каквото му се казва .Има разлика в плътност и прочие .Това си е баш платнището като тип с което взехме басейна -не като производител , а като вид.Абе и аз го обясних -второто беше по-тънко ,по-бързо му се разпаднаха балончетата които аджеба правят тоя соларен ефект
Светката
Баш кафе майстор
Мнения: 2246
Регистриран на: Фев 17, '11, 20:07

Re: Басейни , водни кътчета

Мнение от Светката »

Градински уред за водни кътчета.Без него не може.
Тая година ще включа 2 в действие.Мисля 3 риби по 4-5кг да пусна вътре. :dovolen:
Изображение
Усмихни се! Забавлявай се!
Направи мил жест към себе си
още днес.
Светката
Баш кафе майстор
Мнения: 2246
Регистриран на: Фев 17, '11, 20:07

Re: Басейни , водни кътчета

Мнение от Светката »

Алина за теб и твоите КОИ ще е чудо :daaa:
Усмихни се! Забавлявай се!
Направи мил жест към себе си
още днес.
Deleted User 2919

Re: Басейни , водни кътчета

Мнение от Deleted User 2919 »

Светката написа:Градински уред за водни кътчета.Без него не може.
Тая година ще включа 2 в действие.Мисля 3 риби по 4-5кг да пусна вътре. :dovolen:
Изображение
:dovolen: Заинтригува ме..Аз купих помпа, но филтъра към нея трябва да се чисти всеки 3 дена, нямам физическа възможност да прявя това. Стои, докато не измисля, как да се направи по друг начин филтъра към помпата. Напиши, моля, принцип на работа на аератора в личните , цената, и къде го намери.. :tzvetentze:
Светката
Баш кафе майстор
Мнения: 2246
Регистриран на: Фев 17, '11, 20:07

Re: Басейни , водни кътчета

Мнение от Светката »

Има помпи които не се задръстват и не се чистят.Аз съм с 2 такива,едната е за въртене на водата,а другата за поливане.
Първата ми помпа беше такава.има няма 10 дена и се задръстваше.Даже и с осветление беше.Боклук един вид.
Добре ще те светна Алина на лични :daaa:
Усмихни се! Забавлявай се!
Направи мил жест към себе си
още днес.
Аватар
sandan
Дълго кафе
Мнения: 144
Регистриран на: Мар 21, '12, 15:37
Местоположение: Сандански

Re: Басейни , водни кътчета

Мнение от sandan »

alina написа:
Светката написа:Градински уред за водни кътчета.Без него не може.
Тая година ще включа 2 в действие.Мисля 3 риби по 4-5кг да пусна вътре. :dovolen:
Изображение
:dovolen: Заинтригува ме..Аз купих помпа, но филтъра към нея трябва да се чисти всеки 3 дена, нямам физическа възможност да прявя това. Стои, докато не измисля, как да се направи по друг начин филтъра към помпата. Напиши, моля, принцип на работа на аератора в личните , цената, и къде го намери.. :tzvetentze:
Това е ареатор, но не е филтър, имай го предвид !
http://www.canary-bg.com" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.album.bg/sandan/albums/" onclick="window.open(this.href);return false;
Светката
Баш кафе майстор
Мнения: 2246
Регистриран на: Фев 17, '11, 20:07

Re: Басейни , водни кътчета

Мнение от Светката »

Sandan ти ползваш ли аератор?
Какви риби държиш вътре?
Усмихни се! Забавлявай се!
Направи мил жест към себе си
още днес.
Публикувай отговор

Обратно към “Градини и дизайн”