"Награди HobbyKafe 2016" - номиниране

Публикувай отговор
Аватар
Магдалена
Кафе машина
Мнения: 3421
Регистриран на: Юни 26, '10, 15:57
Местоположение: Благоевград
Дал благодарност: 18 пъти
Получил благодарност: 3 пъти

Re: "Награди HobbyKafe 2016" - номиниране

Мнение от Магдалена »

Dewina написа:Сдружение ми звучи много по-добре (хора се сдружават около обща цел), отколкото общност...
:daaa: :tzvetentze:...
:dovolen: Мило момиче,когато аз се регистрирах тук,го направих с душата и сърцето си.Така усетих това място-
като Общност от хора ,които ме разбират и разбирам!Нямах ясна цел, и сега я нямам и това ми харесва!!
Казваш"Сдружение.......около обща цел". И каква според теб е целта на този Форум-какво целим и гоним??
Виж темите,колко на брой са,всяка от тях не е цел към нещо и някого, а е споделеност,съпричастност,подкрепа,съпреживяване,желание да получиш похвала и да похвалиш някого за успеха му.Да подкрепиш приятел в труден момент.Да броиш дните до предстоящата среща с непознати дори хора!
Нито едно от служебните ми сдружения, в които участвам,не ми е дало нищо от гореизброеното.
Ти си го наричай нашия Форум както ти е на сърце,но не ми предлагай промени нито на името му,нито на организацията на срещите ни!
Наистина-може би когато съпреживееш една поне среща с нас,ще разбереш защо толкова ревниво пазим името му!Очакваме те! :tzvetentze:
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: "Награди HobbyKafe 2016" - номиниране

Мнение от Noel »

Чудесно предложение!Не сме наложили патент за РД,а някак така ни дойде отвътре.От болшинството се хареса,но имаше и огорчени.Идващия празник е време да го разнообразим.Изпуснах края тези месеци,а за да си организатор ти трябва пълно потапяне в атмосферата.Усещам,че личната ангажираност на всеки ще бъде в пъти по -вълнуваща.Празника е в неговата подготовка,емоциите на самия ден са само кулминацията.Та в този ред на мисли давайте предложения за празника,моля!Да си направим карнавал с вещерски аксесоари?Или турнир по надиграване?
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
wenche

Re: "Награди HobbyKafe 2016" - номиниране

Мнение от wenche »

Смятам тази тема за излишна, защото като му дойде времето, някой ще пусне ЧРД СЕДЕМ години Хобикафе и тогава си знаем какво се случва в нея. Няма нужда от съпътстващи теми, защото се разводнява работата. Двете теми - ЧРД и СНИМКИ от ЧРД са перфектният формат.
Все пак не раздаваме държавни награди, само се кикотим до припадък.
d_vitanova
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1315
Регистриран на: Сеп 26, '10, 22:57
Местоположение: София

Re: "Награди HobbyKafe 2016" - номиниране

Мнение от d_vitanova »

wenche написа:Смятам тази тема за излишна, защото като му дойде времето, някой ще пусне ЧРД СЕДЕМ години Хобикафе и тогава си знаем какво се случва в нея. Няма нужда от съпътстващи теми, защото се разводнява работата. Двете теми - ЧРД и СНИМКИ от ЧРД са перфектният формат.
Все пак не раздаваме държавни награди, само се кикотим до припадък.

Ето това е !
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15823
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 718 пъти
Получил благодарност: 1497 пъти

Re: "Награди HobbyKafe 2016" - номиниране

Мнение от Гео, граф »

Аз пък мисля, че си е съвсем на място темата, девойки :nod: ! Защо да не участват повече хора, а и така подготовката стартира няколко месеца по-рано. Ние започваме да се поизчерпваме, нови предложения винаги са добре дошли. В тема ЧРД седем години ще се вихри организация по самия купон - пътуване, настаняване, заведение, меню и съпътстващите всичко това весели неразбории. Нека дадем възможност на всички желаещи да участват, а!?! Не режете крилата на фантазията :!:

ПП. Девина, планирай от сега присъствие, момиче цветно, и то заедно с твоя Сръчко :daaa:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
wenche

Re: "Награди HobbyKafe 2016" - номиниране

Мнение от wenche »

Наречете ме мома англичанка, но аз искам традиция, не искам новаторство.
И дали е добре да започваме по-отрано :hmmm: Емоциите ни сега са отдадени на градини, гостувания, партита, ваканции. Нека се заесени, да си седнем на дупетата, да ни доскучае :tzeluvka:
Аватар
kannamy
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1445
Регистриран на: Яну 16, '12, 16:36
Местоположение: София/Богьовци
Дал благодарност: 12 пъти
Получил благодарност: 51 пъти

Re: "Награди HobbyKafe 2016" - номиниране

Мнение от kannamy »

Абе от помощници няма лошо , но наистина тая завера дето я бъркочат около РД на форума и никой нищо не знае ,после настава такъв хилеж на празненството -някак не ми се иска туй да се изгуби .То туй сякаш е щипката магия която прави този ден толкова необикновен за всички присъстващи на живо и пред компютрите.Само си разсъждавам без да налагам мнение
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1738 пъти

Re: "Награди HobbyKafe 2016" - номиниране

Мнение от Мария Николова »

wenche написа:Наречете ме мома англичанка, но аз искам традиция, не искам новаторство.
И дали е добре да започваме по-отрано :hmmm: Емоциите ни сега са отдадени на градини, гостувания, партита, ваканции. Нека се заесени, да си седнем на дупетата, да ни доскучае :tzeluvka:
:syes: Подкрепям те, Вени! :gush:
Обаче подкрепям и идеята на Ноелчето за "вещерския маскарад" - готова съм! Няма да трябва да се състарявам с грим. :sgiggle: Имам си крив вещерски десен показалец, носът ми е просто супер! Само ще си лепна една брадавица на върха му. :srofl: От него може да се правят отливки за бутафорни носове! :ieeee: :hihihi:
Остава само с изшилена шапка и вещерски плащ да се сдобия! :lol:
Но, за да не остана солистка, ще трябва да организираме събиране на "фонд вещерски аксесоари". :daaa:
Ако се намери търговец, който дава под наем карнавални облекла и аксесоари, може да се плати от този фонд.
Предлагам да натоварим Вени да е "ковчежника" на фонд "вещерски аксесоари" и да издири "Всичко за карнавала под наем" - все трябва да е заета тази ниша от някой търговец, нали! И предлагам заявките за карнавала да са само на ЛС. :swait: Вече се издадох, но всички останали трябва да останат тайни! :D
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10087
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 348 пъти
Получил благодарност: 920 пъти

Re: "Награди HobbyKafe 2016" - номиниране

Мнение от МГХ »

На мен темата ми харесва. :daaa: Нека чуем мнението на повече хора ,пък да си има И изненади.Едното не пречи на другото. Толкова интересни градини има във форума и толкова невероятни идеи или цветисти истории.И аз получих грамота за шестия рожден ден и я приех с удоволствие.Настроението беше по-важната и хубава част в празника.Общуването и това ,че сме заедно и говорим на един език със смях и уважение ,са незабравими.
Колкото до думичките ,нека си остане форум ,защото всяко друго название ще бъде изкуствено.А ние си знаем какви са ни отношенията вътре.
Девина , непременно ела на следващия РД. :ieeee: Не може да се разкаже , може само да се почувства. :liubov:
Прекрасни сте и сте станали част от живота ми :daaa: , а предполагам и аз от вашия.Нещо като сериал с продължение от ен- броя епизоди.
Нека продължим заедно .А всяко ново нещо ,ако се наложи ,значи е имало защо. :tzeluvka: :tzvetentze:
Deleted User 1445

Re: "Награди HobbyKafe 2016" - номиниране

Мнение от Deleted User 1445 »

Номинации, категории, Грами, Оскари, червен килим, рокли с голи гърбове и обувки с голи пЕти, туй сериозна работа става :nod: шъ трябва да каним и официални гости :lol:
Девина, не бива да пропускаш следващото ЧРД :tzeluvka:
Публикувай отговор

Обратно към “Предишни общи форумни срещи”