Нашето любимо място - Emilly1212

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
маргото
Наркоман
Мнения: 10915
Регистриран на: Окт 24, '15, 22:43
Местоположение: Бяла Слатина
Дал благодарност: 170 пъти
Получил благодарност: 1316 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от маргото »

Браво, Емили!! Най после! Ето това е... :sclap:
Доста труд - но е чудесно! Много се радвам и Ви се възхищавам! :daaa:
Аватар
tili
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1812
Регистриран на: Юни 25, '14, 16:09
Местоположение: София

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от tili »

Много красиво място и има голям потенциал. Като гледам земята май става и за грънци :lol: Много ли е глинеста? Троян е това все пак. И градинката и къщата са като куклички :) Много да им се радвате и да сте щастливи, Емили :gush:
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4357
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1655 пъти
Получил благодарност: 585 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от Emilly1212 »

Благодаря ви мили момичета! :tzeluvka:

Люб, за съжаление не сме постоянно тук. Моето работно време е от 7:00 до 16:00 (по - често до 17:00 :evil: ) часа, а ММ и детската градина започват в 8:00. Тъй като имаме само една кола, няма как да слизам аз по- рано за работа. От петък вечерта до неделя сме тук, като през седмицата вечер също ходим....но не е същото. Аз много искам постоянно да живеем в нашето любимо място.

И първата лятна кухня наистина е много смешна, преди оградата. :D Всъщност тя е по - скоро зимна, защото идеята от нея дойде, след като на ММ му подариха една стара готварска печка на дърва.

Софи, все има какво да се прави. Затова и не мога да снимам всичко, защото си има натурийки. Понякога местим от едно място на друго, защото има още доста неща за довършване.

Марго, радвам се, че споделям всичко това с хора, които го разбират, които са съпричастни и които се радват заедно с мен.

Далеч сме от това, за което мечтаем, но поглеждайки първите снимки и това, което е в момента, знам, че живот и здраве след години, отново ще има какво да сравнявам. :stiskam:

Тили, права си, и грънци може да правим, ако не стане градина. :mrgreen: Много е трудно с тази почва. Борбата е безмилостна. Лошото е, че освен че е глина, за да се направи тази тераса отгоре, която е оградена от бялата ограда са изсипани 17 камиона с камъни и пръст. Затова и не мога да сея навсякъде цветя. Когато трябваше да слагаме иглолистните от полската поръчка (добре ги нямаше всичките, дето бях поръчала) на няколко места, където искахме да ги сложим, като копнеше ММ с правата лопата да прави дупка - все на камък удряше отдолу. :nod:

По-късно ще сложа тук някои от любимите ми снимки, които съм слагала в представянето си, за да ги има и тук.

Благодаря на всички! :liubov: :tzeluvka:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7207
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 609 пъти
Получил благодарност: 1106 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от ljuboznatelna »

O, не, изобщо не я намирам смешна, напротив! Изумително е просто как сякаш виси над пропаст :)
Тази снимка е изключителна!
Изображение

Виждам, че снимките качваш в tinypic , обаче имай предвид, че след известно време изчезват. И с Прикачи е същото. Ако има възможност, ползвай снимка.бг , flikr или някакъв друг сайт, където си стоят постоянно.
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4357
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1655 пъти
Получил благодарност: 585 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от Emilly1212 »

Първите снимки, с които се представих тук:

Изображение

Изображение

Изображение

Нищо особено, но бях посрещната мило, любезно и с много позитивни чувства. :liubov: Много преди да реша да пиша тук бях чела и разглеждала красивите градини на повечето момичета и момчета тук. Живеех с тези градини и мечтаех да постигнем такава красота - наша, с нашите природни дадености и възможности.

После споделих тези снимки ;)

Изображение

Изображение

След тях получих толкова много мнения, идеи, съвети, снимки, много добри думи, които повярвайте ми означаваха наистина МНОГО за мен. През есента към мен заприиждаха пратки с цветя от толкова много места. Това чувство няма да забравя никога. Толкова много момичета ми помогнаха! Без да ме познават, без да са ме виждали...Това е несравнимо, това е този форум. :liubov:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4357
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1655 пъти
Получил благодарност: 585 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от Emilly1212 »

Люб, :gush: благодаря ти! Твоята градина е една от любимите ми, за мен е чест да си тук, на нашето място.

Качвам ги така, защото пиша все през телефон или таблет. И наистина съм виждала в други теми, снимки назад в страниците, които са изчезнали...Ще прочета за качването по другите начини. Благодаря ти.
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Deleted User 1445

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от Deleted User 1445 »

Еми, огромен труд, невероятна промяна и заслужена прекрасна градина :daaa: За гледката няма какво да кажа, тя си е дар божи и за минутка сигурно ти променя настроението и ти лепва усмивката на лицето, колкото и човек да е изморен. Очаквам още много промени, такъв потенциал, възможности и простор. Да сте живи и здрави, да му се радвате дълги години :tzeluvka:
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4357
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1655 пъти
Получил благодарност: 585 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от Emilly1212 »

Nini, :tzeluvka: благодаря ти. Много!

На мен все ми се иска всичко да стане бързо :liubov2: , но виждам как красивите ви градини са станали такива с времето.
Всяко растение има нужда от време, за да порасне, за да предаде обем и разкрие красотата си. Така е с всичко. Търпение му е майката, труд и все пак и баналните финансови средства.
А най - важно е да сме здрави и да имаме време да се радваме на сътвореното.
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4357
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1655 пъти
Получил благодарност: 585 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от Emilly1212 »

Още малко...за да довърша представянето на нашето място.

Тук вече е мястото, отвъд бялата ограда - стръмното.

Концепциите ни за това място се мениха многократно. Преди година тук садихме краставици, домати , боб и подправки. От тази година решихме да сменим предназначението му. :stiskam: След различни идеи, които ни се въртяха в главите, накрая решихме, че това ще е мястото за басейн, шезлонги, трева, растения...и отмора. :snif:

Предстои доста работа.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Промените започват.
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4357
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1655 пъти
Получил благодарност: 585 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от Emilly1212 »

Изображение

Изображение

Това е временно решение, за да може да се ползва басейна сега, тепърва ще се оформя и развива.

Отново приемам идеи и съвети за всичко, и за растения, издържащи на целодневен як пек.
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”