Къщурки :)

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
troll

Re: Къщурки :)

Мнение от troll »

Това, май е последната къщурка в живота на човек!
:mrgreen:
Аватар
scleri
Кафе машина
Мнения: 3887
Регистриран на: Юли 10, '10, 13:14
Дал благодарност: 58 пъти
Получил благодарност: 288 пъти

Re: Къщурки :)

Мнение от scleri »

Изображение
Аватар
Cando
Кана кафе
Мнения: 575
Регистриран на: Мар 27, '10, 03:03
Местоположение: Монреал, Канада

Re: Къщурки :)

Мнение от Cando »

Може и друг път да съм слагала снимки, но ето това е нашето райско кътче. Намира се в планината, в близост до малко китно курортно градче. Около езерото има 20-на шалета, като половината от тях са обитаеми целогодишно. Ние сме най-младите, всички останали са над 60 години, като се пенсионират и се местят от големия град там, където времето сякаш е спряло. Много е красиво през всички сезони, всеки уикенд сме там /без зимата/, въпреки, че сме в ремонт и няма никакви условия. Знае ли човек, може един ден като се пенсионираме и ние да се преместим...


Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение


[video][/video]

Ето едно клипче, това е съседа отсреща /имаме си артисти :lol: /, всички кадри са от това място, и мога да кажа, че пенсионерите, които живеят там постоянно, живеят точно по този начин, в смисъл така им протича деня. В началото като ги гледах и все сравнявах с това, което съм виждала в България, в планините, как възрастни жени събират дърва за зимата и ги носят на гърба си, въпреки, че едва кретат, и ми ставаше много тъжно.
http://cando1.snimka.bg/flowers/cvetya- ... 013.763847" onclick="window.open(this.href);return false;
libra
Наркоман
Мнения: 11645
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 94 пъти
Получил благодарност: 66 пъти

Re: Къщурки :)

Мнение от libra »

Красиво място,песен ,глас!Поздрави твоя съсед,предай му ,че има поне една фенка в България!
Между другото, и аз си живея по подобен начин,но не пея,защото съм музикален инвалид.
П.П.Ти къде се изгуби,защо не пишеш?Мислех си за теб напоследък!
Аватар
ivanina
Кафе машина
Мнения: 4142
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:36
Местоположение: Русе, България
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 6 пъти

Re: Къщурки :)

Мнение от ivanina »

Привет, Cando! :dovolen:
Красиви природни пейзажи показваш, и вярно е- виждала съм ги в една друга тема си ги споделяла.
Радвам се за вас , че сте успели да си изградите къщичка на такова магическо уединено място и да се наслаждавате на живота сега и....след години! :dovolen:
Природната красота я има навсякъде по света...има я и у нас! - стига човек да се е родил с настройката да я търси - винаги ще я намира....а у нас настройката на редовия българин , мисля че добре знаеш е все още "панелния кафез" и по възможност - тъй- по- близичко до към центъра на града, с добре развита соц. производствена ,транспортна и...... т.н. инфраструктура.
Мисля че това/ живота на хората в града/....и онова което те натъжава при гледката на картините със старците натоварени на гърба с дръвца е начин на мислене на хората у нас.....и това със сигурност ще се промени! :daaa:
Мисля че всеки човек, заслужава един по- красив и достоен завършек на живота си ....но такъв пак той самия-сам трябва да си го пожелае и изгради....
....а песента на съседа ти направо ме разтопи...и мисля че и това го може всеки ! :D ....е, дали под акомпанимента на музика или не , е без значение - важно е да си със песен на уста , усмихнат и щастлив! :daaa:
Истината е като водата - винаги намира път!...

Изображение
Бобсъна
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1620
Регистриран на: Апр 14, '10, 09:22
Местоположение: Пазарджик
Дал благодарност: 9 пъти
Получил благодарност: 119 пъти

Re: Къщурки :)

Мнение от Бобсъна »

" onclick="window.open(this.href);return false;
Изображение
Melani
Kъсо кафе
Мнения: 80
Регистриран на: Дек 18, '15, 21:05

Re: Къщурки :)

Мнение от Melani »

към горния пост...и песента , и къщичката изникнали на сред сърцето на природата са изумителни!....но защо ми е този парнико- оранжериен ефект над главата!?!?- за мен той разваля всичко прекрасно - изградено от природата майка- до тук! :evil:
Аватар
scleri
Кафе машина
Мнения: 3887
Регистриран на: Юли 10, '10, 13:14
Дал благодарност: 58 пъти
Получил благодарност: 288 пъти

Re: Къщурки :)

Мнение от scleri »

Изображение
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15898
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 900 пъти
Получил благодарност: 1772 пъти

Re: Къщурки :)

Мнение от Гео, граф »

Брех, че глезотия :potekoha: ! Обаче градината има нужда от по-вдъхновени градинари :angelche:

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”