Ядоса ме това, че ...... (1)

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Заключено
mama_li

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от mama_li »

Nini написа:
Noel написа: Ако зад мен стои тази лавина от подкрепа...не е ли това вълшебната пръчка с която можеш да обърнеш света!?
Ноел, ти вече си го обърнала, бяла лястовицо :tzeluvka: Радвам се да те чета по-спокойна и мъдра :gush: Дай знак и кажи от какво имаш нужда :tzvetentze:
Радвам се да прочета това! И както си писала и ти в другата тема, след приключване на цирка наречен "местни избори" трябва да ги подхванем "народните избранници", докато са още топли и изтръпнали.
Аватар
ivanina
Кафе машина
Мнения: 4142
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:36
Местоположение: Русе, България
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 6 пъти

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от ivanina »

Noel написа:Прекрасен завършек на една неприятна,но отрезвителна случка.
Да,растенията биха могли да бъдат спасени,но истината е че машината е била огромна,както и Мишето е писала.
Дори изпитах срам,че така се гневях два дни,без реално да си дам сметка,че пораженията биха били в пъти повече,
ако водача не е маневрирал умело.
Днес целия ден бях долу,новата градина стана прекрасна :nod:
Алекса,Миша,ММ на Мишето,Лаленце,Иса....всички тези хора днес отделиха от времето си,за да помогнат :liubov:
И през целия ден идваха съседи от квартала да проверят какво се е случило.
Ако зад мен стои тази лавина от подкрепа...не е ли това вълшебната пръчка с която можеш да обърнеш света!?
Ноелче :D ...чета този пост със широка усмивка!
Радвам се , за това че успя да постигнеш душевно равновесие! :daaa: ...сега гледаш на случилото се със съвсем други очи, емоцията замъглява реалната преценка за нещата. Видя това ,което преди случката не си си и помисляла - че хората милеят и обичат градинката ти! Сега те смело и открито застанаха до теб!
...имаме нужда и от такива повратни събития в живота , те ни учат и ни помагат в израстването!
Смело напред с тази лавина от подкрепа! :daaa: ...имаш и моята обич! :liubov2:
Истината е като водата - винаги намира път!...

Изображение
denitsavm

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от denitsavm »

Теди :gush: :gush: :gush: :tzeluvka: Сега видях :oops: Много те прегръщам :tzeluvka: Радвам се, че си по-оптимистична ... ще им се незнае и гадовете ... то в личен двор да викнеш строители правят поразии хиляди, па какво остава за вашите градини :snif: Ако мога някак да помогна ... с каквото и да било ... И това ми беше любимата част от градината ти :liubov2: Ще я оправиш :daaa:
nora
Кана кафе
Мнения: 683
Регистриран на: Фев 6, '12, 19:22
Местоположение: София

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от nora »

Ноел :tzvetentze: :tzvetentze: :tzvetentze:
Kaira
Чист кофеин
Мнения: 5041
Регистриран на: Авг 26, '15, 14:39
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от Kaira »

Ноел, радвам се за теб и за доброто развитие до момента! Дано всичко се уреди! :gush: :tzeluvka:
Аватар
къщичка
Кафе машина
Мнения: 4965
Регистриран на: Ное 6, '13, 12:46
Местоположение: в североизтока
Дал благодарност: 177 пъти
Получил благодарност: 81 пъти

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от къщичка »

Много успокоително! Радвам се, че си по-спокойна Ноелка. Сигурна съм и че вече повече хора от блока и наоколо ще оценят още повече хубавата градинка и са станали малко по-добри!
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от vodo-leika »

Работя всяка събота без тази! Толкова много я чаках и взех, че се разболях! :ufff: :evil:
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от Titi »

Бързо оздравяване, Водолейче. Съботи занапред дал Господ, важното е да си здрава.
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
renimoss
Баш кафе майстор
Мнения: 2050
Регистриран на: Май 27, '13, 17:26
Местоположение: София

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от renimoss »

Чухте ли поредната парламентарна простотия: ДАНЪК ГРАДИНА :sangry: :sboi: :sangry:
Слушам и не вярвам на ушите си, после се ядосвам, после ми става тъжно ...
nora
Кана кафе
Мнения: 683
Регистриран на: Фев 6, '12, 19:22
Местоположение: София

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от nora »

Какво, какво? Къде да прочета повече? Не може да бъде.
Заключено

Обратно към “Разни и разнообразни теми”