Да помогнем на Павел!

В момента няма активна благотворителна кампания.
Публикувай отговор
elena kirilova

Re: Да помогнем на Павел!

Мнение от elena kirilova »

прочетох във фейса ,че сумата вече е събрана и Павел е в Израел за лечение
да му пожелаем успех и сила
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31690
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1034 пъти
Получил благодарност: 2440 пъти

Re: Да помогнем на Павел!

Мнение от Мария Николова »

elena kirilova написа:прочетох във фейса ,че сумата вече е събрана и Павел е в Израел за лечение
да му пожелаем успех и сила
Лени, отворих линка, даден от Дидак и прочетох ето това от 25.09. Павел е в Израел, но сумата още не е събрана:
Към вчерашна дата събраните средства по сметка бяха 115 000 лв. и 15 000 евро, необходимата сума е 200 000 долара. Днес Павел и родителите му отпътуваха за Израел, където ще се проведат медицинските процедури.
Събраните към момента 115 000 лева и 15000 евро, не е необходимата сума 200 000 долара.
Нека не обръщаме гръб на нашия търг, хора!
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
didak
Кана кафе
Мнения: 547
Регистриран на: Дек 28, '11, 09:50
Местоположение: Варна
Дал благодарност: 4 пъти
Получил благодарност: 3 пъти

Re: Да помогнем на Павел!

Мнение от didak »

Необходима точна сума към момента никой не може да каже. От болницата в Израел са определили минималната сума необходима да ги приемат.
Тепърва ще се прави биопсия и хистологията ще определи необходимите действия оттук-нататък.
Аватар
kangel (Камелия)
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1352
Регистриран на: Апр 7, '13, 22:56
Местоположение: София

Re: Да помогнем на Павел!

Мнение от kangel (Камелия) »

Включвам се и аз в търга с две рози. Купила съм ги в контейнер от Бритрозако, но ще ги изпратя на гол корен за моя сметка. (пускам с линкове към сайта на Бритрозако, за да прочетете информация зарозите)
Роза WHITE -10лв.
Роза YELLOW AND PINK -11лв.
И още една, която бях обявила в другата тема за продажба
роза Amber queen - 10лв.
Край на търга в петък 23.59ч.
Аватар
nadin
Чист кофеин
Мнения: 7219
Регистриран на: Май 17, '11, 15:33
Местоположение: София
Дал благодарност: 30 пъти
Получил благодарност: 416 пъти
Обратна връзка:

Re: Да помогнем на Павел!

Мнение от nadin »

И при мен има 100 лева от Полската поръчка, които си висят така и ще ги преведя по сметката дадена в статията.
Тези пари ги бяхме заплюли за благотворителност и хората дадоха съгласие още пролетта.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31690
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1034 пъти
Получил благодарност: 2440 пъти

Re: Да помогнем на Павел!

Мнение от Мария Николова »

Преведени 100 лв. по сметката за Павел през Еконт. :stiskam: :stiskam: :stiskam:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Анемоне
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1143
Регистриран на: Юни 29, '12, 22:43

Re: Да помогнем на Павел!

Мнение от Анемоне »

Нямам друга възможност да помогна освен да предложа тази моя възглавничка за продан :
Изображение
цена 55 лв
(парите се превеждат направо в сметката,на лични се разбираме за останалото)
Аватар
rose_from_stars
Виенско кафе
Мнения: 304
Регистриран на: Апр 22, '15, 17:23
Местоположение: Бургас

Re: Да помогнем на Павел!

Мнение от rose_from_stars »

О, това е за Павел. Разбира се, че ще участвам с най-хубавата ми роза: Special Universary на Дейвид Остин. Вече е голям изправен храст до кръста и е засадена заедно с кичеста бяла гипсофила, така че като нацъфтят изглеждат като един голям букет от розовата Специална годишнина и бялата кичеста гипсофила. Снимки, обаче не съм правила, защото не съм имала намерение да се разделям с нея, но за детето ще го сторя. Определям цена за благотворителния търг от 30 лв.
"...нищо от вселената не е същото, щом там някъде, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза…" Антоан дьо Сент-Екзюпери
Аватар
Julieta7777
Кана кафе
Мнения: 538
Регистриран на: Май 27, '14, 10:42
Местоположение: София - Княжево

Re: Да помогнем на Павел!

Мнение от Julieta7777 »

Много бих искала тази роза, но пътуването до София на висок храст.....трудничко, затова ще преведа парички за момчето!!!!!!
Аватар
rose_from_stars
Виенско кафе
Мнения: 304
Регистриран на: Апр 22, '15, 17:23
Местоположение: Бургас

Re: Да помогнем на Павел!

Мнение от rose_from_stars »

Julieta7777 , няма проблем да ти я изпратя. Ще я подрежа от към стебла и корени за да се събере в една голяма торба за да може да я носиш. Ще излезе предполагам под 10 кг, може и до 5 кг да я докарам с повечко рязане ако искаш, но под 2 кг няма да успея; ще мина пратката през олх за да излезе по евтино доставката с Еконт, ако се решиш.
"...нищо от вселената не е същото, щом там някъде, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза…" Антоан дьо Сент-Екзюпери
Публикувай отговор

Обратно към “Благотворителни кампании и търгове”