Птича тор без пари?!?

Аватар
muny7
Виенско кафе
Мнения: 446
Регистриран на: Май 20, '13, 11:33
Местоположение: София

Птича тор без пари?!?

Мнение от muny7 »

Онзи ден ходихме до Костинброд, за си купим пилета (бройлери :D ) пилета не взехме обаче видях безстопанствена (поне така мисля) огромна купчина тор. Баща ми каза, че това е от пилета, защото на мен ми се привидя като говежда (сигурно защото ми трява :lol: ) и като го питах от къде каза че по-вътре имало ферма. Така, че ако решите да си направите излет събота или неделя вземете си плътни чували защото е прясна (не е суха). Сега да дам координатите по Ломско шосе по посока Костинброд, след като отминете Волуяк от дясната страна има знак с ограничение на скороста 70км и друг знак който указва че пътя продължава но има и отклонение на дясно (дали ще ме разберете) е точно там трябва да завиете на дясно щото после трудно ще се върнете. Купчината е огромна и се вижда от пътя! Вземете си и лопата и УСПЕХ !
Дано съм била полезна.
Мога всичко, стига да пожелая! Лошото, е че бързо ми омръзва !
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10726
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 203 пъти
Получил благодарност: 366 пъти
Обратна връзка:

Re: Птича тор без пари?!?

Мнение от botan »

Това ми напомни на "моята" "безстопанствена" купчина тор, от която си крада. Пльосната по средата на едно поле и на върха й величествено забучена табела, като един истински Ескалибур "Торът се продава, телефон 08** *** ".
Кога ли ще ме опандизят, че крада л-на... :angelche:
Специализирани Фейсбук групи:
Скъпоценни орхидеи България
Мъховете в България
Аватар
muny7
Виенско кафе
Мнения: 446
Регистриран на: Май 20, '13, 11:33
Местоположение: София

Re: Птича тор без пари?!?

Мнение от muny7 »

:lol: :lol: :lol: А аз тъкмо преди време си чета, че за розите било супер конския тор, а аз имам някъкъв поглед върху торовете и за мен най-добрия бързодействащ е птичия, а най добрия бавно действащ овчия! И си викам сега трябва да видя как да си взема конски тор от комшията "киселяк", а той решил да ни направи мръсно и ни изсипал върху една върба за огрев цяла каруца конски тор :lol: :lol: :lol:
Е това и да го бях молила нямаше така да стане!
Мога всичко, стига да пожелая! Лошото, е че бързо ми омръзва !
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Птича тор без пари?!?

Мнение от Noel »

Е как да не ви завиди човек :mrgreen:
защо на мен не ми се случи нещо подобно :ufff: я Ескалибур да съзря,я някой да се заблуди каруца тор да ми изсипе....
Сега като се замисля,май непочистените кучешки а.... на съседите влизат в тази категория :lol:
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Птича тор без пари?!?

Мнение от calico »

Noel написа:Е как да не ви завиди човек :mrgreen:
защо на мен не ми се случи нещо подобно :ufff: я Ескалибур да съзря,я някой да се заблуди каруца тор да ми изсипе....
Сега като се замисля,май непочистените кучешки а.... на съседите влизат в тази категория :lol:
не влизат Ноелче :snif: трябва да е от тревопасни.
ама може вашите кучета да са такива, тогава става :mrgreen:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
muny7
Виенско кафе
Мнения: 446
Регистриран на: Май 20, '13, 11:33
Местоположение: София

Re: Птича тор без пари?!?

Мнение от muny7 »

Noel написа:Е как да не ви завиди човек :mrgreen:
защо на мен не ми се случи нещо подобно :ufff: я Ескалибур да съзря,я някой да се заблуди каруца тор да ми изсипе....
Сега като се замисля,май непочистените кучешки а.... на съседите влизат в тази категория :lol:
:lol: да за съжаление не влизат, но нищо не ти пречи да компостираш място имаш!
И свинската тор не се ползва!
пп Той съседа не се е заблудил просто нарочно я изсипа тая тор да ни изгният дървата :mrgreen:
а то вместо да ни избоде очи .... ни остави тор :mrgreen:
Мога всичко, стига да пожелая! Лошото, е че бързо ми омръзва !
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10726
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 203 пъти
Получил благодарност: 366 пъти
Обратна връзка:

Re: Птича тор без пари?!?

Мнение от botan »

Представяш ли си какъв яд го е хванало като ти е видял блесналите очички пред купчината фъшкии. :lol: :lol: :lol:
Специализирани Фейсбук групи:
Скъпоценни орхидеи България
Мъховете в България
Аватар
muny7
Виенско кафе
Мнения: 446
Регистриран на: Май 20, '13, 11:33
Местоположение: София

Re: Птича тор без пари?!?

Мнение от muny7 »

Е да ама за другата година ще трябва да търся друг "доставчик" :mrgreen:
Мога всичко, стига да пожелая! Лошото, е че бързо ми омръзва !
Аватар
Димана
Кафе машина
Мнения: 3082
Регистриран на: Яну 29, '11, 16:59

Re: Птича тор без пари?!?

Мнение от Димана »

muny7 написа:Е да ама за другата година ще трябва да търся друг "доставчик" :mrgreen:
Ядосай киселяка с нещо и той ще си "върне", като ти стовари още една каруца. :hihihi:
Глей какви магартии са ми на акъл. :ieeee:
pepina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1958
Регистриран на: Юни 3, '12, 13:57
Дал благодарност: 1 път

Re: Птича тор без пари?!?

Мнение от pepina »

Ама да знаете, сега ще ви ударя в земята, защото разполагам с автентични....ЛЪВСКИ л..на! :D

Е, мешани са с конски и магарешки в някакво съотношение, де, може да има и някое от миеща мечка.

От Цирка, дето бяха го разпънали до нас.

Минавам един ден и гледам 2-3 понита си пасат кротко, а един чичка рови около тях и сбира в чувала, и аз - на мига просто! Тичам с 1 шише потна бира, аман-заман, давай тия съкровища! Он ме гледа като стреснат :D
Тоя ден взех 3 чувала, на следващия - още 7, после - пак 5.
С ММ като ги влачихме, комшийките питат - кво е това. И аз - лъвски л...на :D Голям смях падна.
Сега кротко си отлежават зад бараките, комшията (с чиято ограда граничат) все още не се е оплакал :mrgreen:
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”