За форума

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
Публикувай отговор
sofy
Баш кафе майстор
Мнения: 2060
Регистриран на: Юли 6, '12, 08:08
Местоположение: София
Дал благодарност: 31 пъти
Получил благодарност: 26 пъти

Re: За форума

Мнение от sofy »

Нормално е индивида да се приспособява към общността,а не обратното. :dovolen: Ние тук май минахме 5000,тези които "живеем"във форума сме 200-300,различни сме,с различни желания и свободно време.Форумът обаче се саморегулира.Информацията е ценна,но доброжелателността,добрият тон и съпричастността са безценни.За мен ненатрапливото администриране е плюс на Форума,правилата някак обслужват Индивида.Тук сме ,защото искаме :dovolen:
/Ангелина,не мисля,че ме интересува къде си в другото време-това си е твоя работа.Ще ми е интересно да видя градината ти ,където и да си в нета ./
Аватар
Julieta7777
Кана кафе
Мнения: 538
Регистриран на: Май 27, '14, 10:42
Местоположение: София - Княжево

Re: За форума

Мнение от Julieta7777 »

sofy написа:......Информацията е ценна,но доброжелателността,добрият тон и съпричастността са безценни.Тук сме ,защото искаме :dovolen:
Noel написа: Най-важното на този форум са хората и човечността!
От друга страна,може и да е много неприятно ,когато търсиш конкретно нещо,но...има си теми с въпроси,има и тема"Кое е това цвете"
Имаме и капацитети.Не може да се очаква всички да знаят имената пък и сортовете на това ,което садят.
Та моята четвърт градина е създадена от подарени цветя.Ето и сега примрънках за "дебела Мара" и отсреща ми откликнаха най-малко десет човека :liubov:
А в градината ми расте бабешка ехинацея,от Мери ми е,и пак ще ми прати.
И никога няма да си науча имената на розите,нито ще знам латинското наименование на цветята,израстнали от семена събирани в полето.
А за мен е безценна китката ,пратена ми с любов!Нищо,че няма сорт и име.
Това е уникалността на форума... Човечен, състрадателен, необуздан и пъстър!!!!!
Приемаме всеки с това, което носи, за да обогати картината! Рисуваме с голи ръце природата, помагаме си, уважаваме се!!!!
Радвам се, че ви открих и независимо, че не влизам редовно, при всяко отваряне ме лъха вашата доброта и всеотдайност! А аз това търся :tzvetentze: :tzvetentze: :tzvetentze: :tzvetentze:
Аватар
Димана
Кафе машина
Мнения: 3082
Регистриран на: Яну 29, '11, 16:59

Re: За форума

Мнение от Димана »

Ангелинке Секулова, във всеки форум, или изобщо нет-форма на общуване, пребиваването е по желание бе, мойто момиче. Или си тук и скачаш според тази тояга, или не си тук. Какви изводи си вадиш и как ги номерираш не е от капитално значение. :tzvetentze:
Май си дириш поводи за дискриминация, а? ;)
Прави сте момичета. Ще махна с ръка и ще се усмихна. :D
Обаче все пак ще отбележа, че се пише иЗконно. :svekurva:
Аватар
Росица
Виенско кафе
Мнения: 314
Регистриран на: Дек 13, '09, 10:31

Re: За форума

Мнение от Росица »

Независимо, че малко по-нагоре писах, че е добре да махнем с ръка. Мисля, че това нахвърляне срещу Angelina_S е прекалено. Определено имах по-високо мнение за пишещите тук. Но това откровено "хейтърско" поведение не мисля. че прави чест на духа на форума, за който уж много държите.
troll

Re: За форума

Мнение от troll »

Браво Росица!
Позицията "кат не ти харесва махай се" е характерна за хората мислещи "форумът, това съм аз".
Има и такива, дето мислят: Форумът, туй са другите!
А то, Форумът сме ние.
:mrgreen:
sofy
Баш кафе майстор
Мнения: 2060
Регистриран на: Юли 6, '12, 08:08
Местоположение: София
Дал благодарност: 31 пъти
Получил благодарност: 26 пъти

Re: За форума

Мнение от sofy »

Подскочих,Защо хейтърско?Лично аз страшно много харесвам Ангелина и градината и и най-безсрамно бих крала идеи от нея,но при мен водата е кът.
"Когато имаш проблеми със света,проблемът не е в света"казва един приятел.Форумът е такъв,един идва,друг си отива,НО никой никого не гони!А липсата на Ангелина не би била добро!
Форумът си има правила,те не са изведени като 1и 2 точка,но си ги спазваме,/нали спазваме 10 те Божи заповеди ;) /.Но не е Форумът на Софи,за да обслужва Софи,а Софи е избрала да бъде във Форума и понякога го "ползва",а по-често съпреживява . :dovolen:
Аватар
katina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1437
Регистриран на: Юни 7, '12, 18:46
Местоположение: Хасково
Дал благодарност: 81 пъти
Получил благодарност: 33 пъти

Re: За форума

Мнение от katina »

troll написа:Браво Росица!
Позицията "кат не ти харесва махай се" е характерна за хората мислещи "форумът, това съм аз".
Има и такива, дето мислят: Форумът, туй са другите!
А то, Форумът сме ние.
:mrgreen:
:daaa:
Вчерашният ден е вече история, утрешният е загадка, а днешният е дар.
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: За форума

Мнение от Noel »

Спрете се и да приемем всичко с чувство за хумор :liubov:
Дано и Анджи вижда хумор в случките!
Тези дуели обикновено стават февруари ,когато скучаем...сега сигурно са виновни продължителните жеги.
Всички ще си стоим тук и ще се забавляваме :gush:
Мир,хора :angel2:
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: За форума

Мнение от Гео, граф »

Оо, пак ли :sdull: ... Такива катаклизми се случват обикновено след края на градинарския сезон, когато рози, луковици и всякакви есенни растения вече са в земята, всичко е зазимено, всички снимки - изгледани, ремонти - направени и започват скандалите от нямане какво да правим :roll: . Казват че скуката ражда пороци, а ние още не скучаем, та се изненадах от толкова рано разразилите се заяждания...

Най-добре да дойде Калико :angelche:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: За форума

Мнение от Гео, граф »

Ноелич, писали сме заедно и в единомислие :tzeluvka: :daaa: !
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”