Какъв е този храст

Публикувай отговор
Аватар
inik
Кафе с мляко
Мнения: 257
Регистриран на: Мар 30, '15, 16:03
Местоположение: с. Волуяк

Re: Какъв е този храст

Мнение от inik »

Супер! Много ви благодаря! Значи първото ще трябва да го преместя определено - до външната ограда ще е идеално и без това исках да я покрия с нещо, че зад неч има едни струпани тухли на съседите и ми развалят гледката:), а лавровишната си остава там -тя може да се подрязва, нали?
nora
Кана кафе
Мнения: 683
Регистриран на: Фев 6, '12, 19:22
Местоположение: София

Re: Какъв е този храст

Мнение от nora »

Лавровишната е издържливо, безпроблемно растение, което стоически понася всякакви климати и експерименти.
Аватар
vasileva
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1548
Регистриран на: Май 9, '11, 23:47
Местоположение: ВАРНА

Re: Какъв е този храст

Мнение от vasileva »

моля за помощ поръчах четири растения получих три без етикети, без списък :hmmm:
Вайгелата я разпознах :D, за другите се надявам на вас

Изображение

Изображение
Всичко ще бъде наред накрая, ако не е наред, значи това не е краят!
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 020&type=3" onclick="window.open(this.href);return false;
незабравка

Re: Какъв е този храст

Мнение от незабравка »

Вт0рото е Lonicera nitida или pileata, a третото е старият любимец за покриване на скатове-Cotoneaster dammerii. :nod: .Лоницерата много добре реагира на подрязване и оформяне с електрическа ножица,а котонеастъра го наблюдавай за акари през горещите летни дни-листата започват да сребреят.
Аватар
vasileva
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1548
Регистриран на: Май 9, '11, 23:47
Местоположение: ВАРНА

Re: Какъв е този храст

Мнение от vasileva »

незабравка написа:Вт0рото е Lonicera nitida или pileata, a третото е старият любимец за покриване на скатове-Cotoneaster dammerii. :nod: .Лоницерата много добре реагира на подрязване и оформяне с електрическа ножица,а котонеастъра го наблюдавай за акари през горещите летни дни-листата започват да сребреят.
:tzvetentze: :tzeluvka:
Всичко ще бъде наред накрая, ако не е наред, значи това не е краят!
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 020&type=3" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
muny7
Виенско кафе
Мнения: 446
Регистриран на: Май 20, '13, 11:33
Местоположение: София

Re: Какъв е този храст

Мнение от muny7 »

Дано някой познае храста на въпроса към продавачката как се казва успя само да каже че цъфти жълто но беше прецъфтял а на мен ми заприлича по още неотворените листа на хортензия и реших да рискувам но хортензия не е Изображение
Мога всичко, стига да пожелая! Лошото, е че бързо ми омръзва !
denitsavm

Re: Какъв е този храст

Мнение от denitsavm »

Нищо конкретно не се разбира от снимката ти, ако цъфти в жълто и е прецъфтяло вече, най-вероятно е форзиция, на това най-прилича
Аватар
muny7
Виенско кафе
Мнения: 446
Регистриран на: Май 20, '13, 11:33
Местоположение: София

Re: Какъв е този храст

Мнение от muny7 »

:cry: Благодаря точно от това се опасявах не го харесвам тоя храст и все си мислех че Марко (холандеца) няма да се изложи да вземе обаче ето може и това да се случи.Благодаря за отговора отива на вилата.
Мога всичко, стига да пожелая! Лошото, е че бързо ми омръзва !
Аватар
inik
Кафе с мляко
Мнения: 257
Регистриран на: Мар 30, '15, 16:03
Местоположение: с. Волуяк

Re: Какъв е този храст

Мнение от inik »

Мойто растение май не е храст, но не намерих друга тема, в която да попитам, за което се извинявам. Това около кученцата знаете ли какво е? Дали е плевел или ....? Имам спомен, че сях там нещо, но... :hmmm: :oops:
Изображение
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1741 пъти

Re: Какъв е този храст

Мнение от Мария Николова »

inik написа:Мойто растение май не е храст, но не намерих друга тема, в която да попитам, за което се извинявам. Това около кученцата знаете ли какво е? Дали е плевел или ....? Имам спомен, че сях там нещо, но... :hmmm: :oops:
Изображение
Защо не клекна с фотото, да го видим по-добре? :hmmm:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Публикувай отговор

Обратно към “Храсти и лиани”