Там , на Балкана !

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
bettym
Виенско кафе
Мнения: 442
Регистриран на: Яну 17, '13, 11:24
Местоположение: Плевен

Re: Там , на Балкана !

Мнение от bettym »

Колко е приятно да седиш край огъня и да виждаш как една нова тема за прекрасна градина се ражда точно в този момент.
Седя, грея се и чакам за още снимки от Балкана. :ieeee:
Аватар
tsvetina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1600
Регистриран на: Мар 16, '12, 15:29
Дал благодарност: 12 пъти
Получил благодарност: 21 пъти

Re: Там , на Балкана !

Мнение от tsvetina »

Радвам се, Миленче, че ще ни покажеш красотите на твоя Балкан. Обичам и аз Балкана - с въздуха му, с хората, с баирите, с всичко :tzvetoman: Там дори небето е различно :tzvetentze:
марианна
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1861
Регистриран на: Юни 6, '13, 10:07
Местоположение: Самоков

Re: Там , на Балкана !

Мнение от марианна »

Миленка :tzeluvka: ,чудена приказка си почнала
Чакам с нетърпение продължението,като виждам каква промяна е претърпял двора с годините :tzvetentze:
sasha

Re: Там , на Балкана !

Мнение от sasha »

Ехааа чудна приказка! И аз се настанявам около огъня и чакам! :tzvetoman:
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17028
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 136 пъти
Получил благодарност: 468 пъти
Обратна връзка:

Re: Там , на Балкана !

Мнение от Миша »

sasha написа:Ехааа чудна приказка! И аз се настанявам около огъня и чакам! :tzvetoman:
....и каква хубава камина с менче :potekoha:,чак усетих топлинката и уюта й :liubov2:

и аз чакам продължението на приказката ,давай,Миленче! :tzeluvka:
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Там , на Балкана !

Мнение от calico »

ти досега не си имала тема ли? :svekurva: :svekurva:

айде наваксвай, тая градина наизуст я знам, ама нека сичко е събрано на едно място :liubov:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
kesten
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1218
Регистриран на: Дек 2, '11, 10:10

Re: Там , на Балкана !

Мнение от kesten »

Едно местенце и за мен край огъня. Ама то тук много хубаво!

Чакам като дете продължение на приказката :dovolen:
mama_li

Re: Там , на Балкана !

Мнение от mama_li »

Да се наредя до приятната компания пред огъня!
Към Балкана, особено Еленския, имам особен сантимент. Майка ми е от този край и всички лета от детството съм прекарала там. Когато имаше чести обгазявания на Русе, много русенци накупиха къщи там.
лалесъм

Re: Там , на Балкана !

Мнение от лалесъм »

И аз съм ненаситна да гледам снимките ти, но обожавам и да разказваш - така се усеща душата на мястото ви :liubov2:
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10086
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 346 пъти
Получил благодарност: 917 пъти

Re: Там , на Балкана !

Мнение от МГХ »

Да , сега и аз се изненадвам като гледам снимките .И аз и кучето сме доста по-млади. Изображение и има толкова свободно място още.
Изображение
А вътре в къщата кипи творчество.Първо направихме дюшаме в стаите на втория етаж.Сами.Без никога преди да сме виждали как.После и парапет и площадка на стълбите Изображение
Изображение
ММ се вдъхнови и реши ,че и вратите трябва да изглеждат подобаващо и се появиха ето такива едни рамки
Изображение тук врата още няма.
Тази пък е стара и напълно автентична Изображение
И балкон от дърво ,който пък е моето любимо място и също е дело на ММ и един дядо от селото
Изображение
До сега все мърморех ,че нищо не сме направили , а като гледам снимките сама си се изумявам ,колко неща сме променили.
Ето и къщата в цялото й великолепие ,която харесах за това ,че е някак вирната ,висока и изглежда горда.Аз нали съм живяла само в блок , не можех да си представя къщата на един етаж.Такива ми ти работи.Тук са и бидоните ,в които събирах водата от дъжда за градината и розата ,която напълно хареса къщата и стигна до втория етаж. Изображение
И ще завърша със строежа на барбекюто и мястото под сайванта.Там сложихме плочи на пода ,изградихме една стена от барбекю от запад ,като остана отворено само от юг и обитаемо почти целогодишно стига да има ракийка ,салатка и месо за скарата.На Балкана ракията е средство за социални контакти.Щом кажеш на някого ела да пием една ракия ,значи го каниш на сладки приказки.Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”