Прости ми, Боже, за поръчките

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
ivanina
Кафе машина
Мнения: 4142
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:36
Местоположение: Русе, България
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 6 пъти

Re: Прости ми, Боже, за поръчките

Мнение от ivanina »

Noel написа: Иванинче,има сапуни ,бре :D
иначе и най-марковия парфюм не може да те спаси :nod:
....а бе ...ти Ноелче остави таз работа! :x
То , сапуна всеки си го знае , има и си го ползва....но по- важно е другото - да обичаш първо СЕБЕ си, а след това останалите неща,па ако ще и цветя да са - и най- вече Дарбито на Калико ! :daaa:
Истината е като водата - винаги намира път!...

Изображение
Brambar
Дълго кафе
Мнения: 149
Регистриран на: Яну 5, '14, 18:30
Местоположение: София

Re: Прости ми, Боже, за поръчките

Мнение от Brambar »

Noel написа:
Brambar написа::glupav:
pepina написа: Като му свърши мястото, минава на улицата, на покрива, в двора на съседа, в общинското - какво толкоз има да се мисли, на всеки проблем си има решение.
:hmmm: да като да поливаш с четри маркуча едновременно :ufff: Ама като не смея да пусна пръскачките в цветята :glupav: А ми се иска да седна вечер, да си пия бирата и да им се любувам, а не са тичам да местя маркучите.
ми какво ти пречат маркучите на любуването и биричката :D
Нищо бе мила .Нищо не ми пречи на :bira: Обикалям си с чашата в ръка ...и по някое време съм затрила чашата ...и така няколко пъти.Обикновенно сутрин като бера зеленчуци, набирам и две-три чаши, било от бира, било от кафе,някоя и друга ножица,запалка.Родовита ми е градината :srofl:
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Прости ми, Боже, за поръчките

Мнение от Noel »

ivanina написа:
Noel написа: Иванинче,има сапуни ,бре :D
иначе и най-марковия парфюм не може да те спаси :nod:
....а бе ...ти Ноелче остави таз работа! :x
То , сапуна всеки си го знае , има и си го ползва....но по- важно е другото - да обичаш първо СЕБЕ си, а след това останалите неща,па ако ще и цветя да са - и най- вече Дарбито на Калико ! :daaa:
Дарбито-да :lol:
Там е истината :nod:
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Прости ми, Боже, за поръчките

Мнение от milena02 »

ivanina написа:...Я попитай ,Pepinчeto от кога не си е купувала марков парфюм(в името на цветята) , а я кара така ,( а и много други има като нея де)
О, тука вече ще възразя категорично. Парфюмът е свещено нещо! В моето съзнание парфюмът се приравнява към розите, даже намирам преки съответствия. Да нямаш "Шанел 5" за мен е като да нямаш Еден (между другото имам и такав парфюм "Еден" на "Кашарел", прекрасно-мистичен). Да нямаш "Мицуко" на "Гарлен" е като да нямаш Дарби. "Фърст" на Ван Клиф е като добрия стар Айсберг, винаги и навсякъде върви. "Шанел 19" пък е Пашмината - готов си и си правил всичко за нея. "Ноуинг" на Есте Лаудер за мен е пък еквивалент на Розариум Уестерланд - мреш, докато не го засадиш в градината, а после се оказва, че не ти е от най-любимите. Розите на Poulsen пък са ми като на Келвин Клайн повечето парфюми - хубави са, но като ги сравниш с по-по-най от класиките, се чудиш защо си ги купил. "Ароматикс елексир" на Клиник е личната ми кордесова Флорентина - аз съм си го открила и го обичам до маниакалност. Кетарачът "Пени Лейн" ми е едно към едно в главата с "Арпеж" на "Ланвин" - старомоден, но надежден, а "Ню Даун" е като "Духът на времето" на "Нина Ричи"- всеки вика какво толкова му намират, но като тръгне да сади бели катерачи не го пропуска. Римоза-та прилича на "Пойзън" на Диор - пръснеш се с кеф, а после цял ден се тревожиш, че си с твърде силен парфюм.
Мога да продължавам в този дух до безкрайност. Кажете една роза и веднага й намирам парфюмния еквивалент.
Аватар
mileni
Чист кофеин
Мнения: 5155
Регистриран на: Ное 30, '09, 14:43
Дал благодарност: 254 пъти
Получил благодарност: 83 пъти

Re: Прости ми, Боже, за поръчките

Мнение от mileni »

Адашче ,направо ме :shock: с тези еквиваленти.
А обратното,ако ти кажа любим парфюм ,може ли роза да ми прикачиш към него :D :tzeluvka:

Да ви кажа ,колко ми е слаб акъла и на мен.
Досега геройски се удържах,от поръчките при храсти тем подобни.
Напоследък само се зазяпвам по ацери ,бербериси...усещам ,как ще рипна с двата крака.
Пусни хляба си по водата и ще го намеpиш не след много дни.
http://mileni.snimka.bg/flowers/lyato-2013.762771" onclick="window.open(this.href);return false;
https://picasaweb.google.com/101763371167451658448/201502" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Прости ми, Боже, за поръчките

Мнение от milena02 »

mileni написа:А обратното,ако ти кажа любим парфюм ,може ли роза да ми прикачиш към него :D
Моментално!
Аватар
mileni
Чист кофеин
Мнения: 5155
Регистриран на: Ное 30, '09, 14:43
Дал благодарност: 254 пъти
Получил благодарност: 83 пъти

Re: Прости ми, Боже, за поръчките

Мнение от mileni »

:ieeemyzh: :tzeluvka:
24 Фобур ,за зимата ми е най-най-любим.Повечето казват ,че е тежък ,но след първата наистина по-плътна вълна ,усещам цветя и пак цветя,затова ,толкова го обичам :D
Пусни хляба си по водата и ще го намеpиш не след много дни.
http://mileni.snimka.bg/flowers/lyato-2013.762771" onclick="window.open(this.href);return false;
https://picasaweb.google.com/101763371167451658448/201502" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Прости ми, Боже, за поръчките

Мнение от Noel »

mileni написа::ieeemyzh: :tzeluvka:
24 Фобур ,за зимата ми е най-най-любим.Повечето казват ,че е тежък ,но след първата наистина по-плътна вълна ,усещам цветя и пак цветя,затова ,толкова го обичам :D
те само цветя са ти в ума,какво друго да усещаш :mrgreen:
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Аватар
mileni
Чист кофеин
Мнения: 5155
Регистриран на: Ное 30, '09, 14:43
Дал благодарност: 254 пъти
Получил благодарност: 83 пъти

Re: Прости ми, Боже, за поръчките

Мнение от mileni »

Ноелчеее,знаеш ти :tzeluvka:
Ако нямам розата ,която ми каже адашчето ,ще си я търся :D
Виж ,колко съм лоша ,неразкайваща се :angelche:
Пусни хляба си по водата и ще го намеpиш не след много дни.
http://mileni.snimka.bg/flowers/lyato-2013.762771" onclick="window.open(this.href);return false;
https://picasaweb.google.com/101763371167451658448/201502" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Прости ми, Боже, за поръчките

Мнение от milena02 »

24 Фобур на Hermes, нали? Неговата роза е "Короната на принцеса Маргарита" на Остин. Това е. Имат еднаква присъственост. Никога не можеш да сбъркаш с нея (с 24 Фобур), винаги издава класа, безупречен вкус и предизвиква респект.
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”