Деница

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
nadin
Чист кофеин
Мнения: 7219
Регистриран на: Май 17, '11, 15:33
Местоположение: София
Дал благодарност: 30 пъти
Получил благодарност: 416 пъти
Обратна връзка:

Re: Деница

Мнение от nadin »

denitsavm написа: Ще отидем, ще видим и ще се наложи да свикваме и да се учим ... не им намерих градинарския форум :hmmm:
http://www.srgc.net/site/

Ей този е много добър. Аз там само гледам от време на време. Още не съм дорасла. Иначе приемат и от чужбина. Организират си ексурзии за изучаване на дивите цветя, изложби, конкурси. Въобще са доста по напред с материала от нас, но пък и ние се учим и имаме общност, която според мен е даже по сплотена от тяхната. .

Аз отдавна имам идея и ние да си организираме такива екскурзии в България, например до Чепън, до Беласица, до Червената стена. Но трябва да се намери кой да ни води и да ни обяснява за цветята. Но ще се справим. Нова година нов късмет :stiskam:

А това е най-голямото им цветарско изложение - шотландския вариант на изложението в челси.

http://www.gardeningscotland.com/
denitsavm

Re: Деница

Мнение от denitsavm »

ООо,

Ехааа, веднага ще се присъединя ... търсете и други
Аватар
макс
Кафе машина
Мнения: 3732
Регистриран на: Ное 13, '13, 15:08
Местоположение: София
Дал благодарност: 26 пъти
Получил благодарност: 52 пъти
Обратна връзка:

Re: Деница

Мнение от макс »

На добър час ,Дени! :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka: много се радвам за вас че сте си заедно ,то лесни неща няма важното е да сте добре ,ние тук ще те чакаме :tzvetentze:
Аватар
stefka
Кафевар/ка/
Мнения: 722
Регистриран на: Апр 8, '11, 12:52
Местоположение: София

Re: Деница

Мнение от stefka »

Дени, аз много се радвам за възможността, която се отваря за вашето семейство :dovolen: А света вече е едно малко село при възможности и желание за пътуване :nod:
Аватар
cvetnica
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1555
Регистриран на: Юни 10, '13, 10:34

Re: Деница

Мнение от cvetnica »

На добър час, Дени! :sflower:
Желая ти да сте здрави и да бъдете добре там на новото място!
Всеки един човек е уникален, точно като всички останали. :)
Маргарет Мийд
Аватар
JuliS
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1700
Регистриран на: Мар 17, '10, 15:53

Re: Деница

Мнение от JuliS »

На добър час Дени.
Не обичам изпращанията...и сбогуванията не обичам...Изпратих толкова много приятелки да градят живота си далеч от дома...
Знам, че е трудно тук, че понякога е на ръба на отчаянието...но това е нашата родина , или по точно ние сме родината.
Затова аз ще ти пожелая един ден да се завърнете - У ДОМА. Тук където са корените и сърцето ни.
Но за сега...на добър път. :-) заедно ще се справите със всичко.А на нас...на нас ще ни липсваш.
Последно промяна от JuliS на Яну 3, '15, 22:22, променено общо 1 път.
"Възрастта е без значение , когато носиш слънцето в себе си!"
Lois

Re: Деница

Мнение от Lois »

Дени :sbear:
мислех, че една приятелка, която заминава за Барселона през февруари, ще е първа, но ти я изпреварваш.
на добър час на новото място! и да ни пращаш много снимки, за да ни държиш информирани :)
Аватар
ZAPLESKA
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1360
Регистриран на: Май 2, '10, 18:53
Местоположение: до Пловдив
Обратна връзка:

Re: Деница

Мнение от ZAPLESKA »

На добър път Дени :) нова година нов късмет :) Много усмивки и добри приятели да срещнеш на новото място и нас да не забравяш :) прегръдки
ИзображениеИзображениеИзображение
РОУЗ

Re: Деница

Мнение от РОУЗ »

Много щастие на новото място, Дени!
:tzeluvka:
Роза1924
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1833
Регистриран на: Сеп 24, '10, 17:55

Re: Деница

Мнение от Роза1924 »

Дени, много хубава новина за теб и семейството ти - получаваш възможност, която не всеки млад човек има. Ще има трудности, ще има сълзи наверно, но със сигурност разширеният хоризонт за вас и децата ще е голямата печалба. 21 век е и светът е толкова достъпен и е толкова интересен :daaa: Бъдете здрави, щастливи и успешни в новия си дом - старият няма къде да избяга :daaa: И да не забравиш фотоапарата !
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”