Среща - Пловдив

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Публикувай отговор
presto
Кафевар/ка/
Мнения: 870
Регистриран на: Юни 25, '13, 11:25
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 1 път

Re: Среща - Пловдив

Мнение от presto »

Радвам се, че се запознах с Вас,
макар и в салон за непушачи. :D
А в сладоледената къща правят и много хубав карамел макиато.

Не искайте снимки, те са само за лична употреба и е неуместно да бъдат качвани на публично място без разрешение.
roselover

Re: Среща - Пловдив

Мнение от roselover »

Беше много веселооо !

Юле, много ти благодаря за организацията! Добре, че си ти да ме подсещаш! :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka:

Отдавна не се бях забавлявала така със сродни душици!

Имам проблем с качването на снимки :hmmm:

Не ми позволява админа .... или поне нещо такова ми изписва като грешка.

Много ми беше приятно да се видя с познатите душици! Въпреки, че отново бързаща и закъсняваща, както обикновено, в началото и аз като Люб се омотах коя е тази непозната душица на масата, пък то и мъж на всичкото отгоре! :hmmm: В бързината да поздравя всички - се здрависвам с него и го питам - Ти от форума ли си?, а той - Какъв форум, бе? ... И аз съответно реших, че пак нещо съм недоразбрала и сигурно е мъж на някоя от "познатите душици" :shock: След 10-15 минути обаче, ми просветна, че е странно някоя да е довела НМ. Тогава Люб ми разясни, че е Престо. :lol: :lol: :lol:
roselover

Re: Среща - Пловдив

Мнение от roselover »

Пак ще пробвам със снимките

Изображение Другият папарак Виола и винаги усмихнатите Джъст и Нини
Последно промяна от roselover на Дек 22, '14, 00:51, променено общо 1 път.
roselover

Re: Среща - Пловдив

Мнение от roselover »

А, този път стана!

Ето още


Изображение ... в коя камера да гледам...

Изображение ... Ааааа, в тази! .. :D Прекрани, усмихнати Анета и Любознателна

Изображение и Дива

... не е лесно сред толкова жени, а те говорят ли говоря, говорят, говорят .....

Изображение и ние с Криси сме тук!

admin: По молба на престо, махнах двете снимки с негово присъствие.
roselover

Re: Среща - Пловдив

Мнение от roselover »

Яд ме е, че не снимах повече! :ufff: Ама така се бях улисала в приказки... :angelche:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31690
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1034 пъти
Получил благодарност: 2449 пъти

Re: Среща - Пловдив

Мнение от Мария Николова »

Стига, Дени! Как тъй ще са ненужни снимките! :o Среща без снимки все едно не се е състояла. Виолка например от колко време не бях я виждала - пораснала е. Анет пък е с нова прическа и се чудех коя е тази нова мацка. :D
Точно както си ви зная - готини сладурани! :ieeee: :ieeee: :ieeee: И един готин сладур, :daaa: чието име адашчето е пропуснала. :mrgreen:
Ще следя кога ще споделяте какви подаръци сте получили и ще се метна на рейса за Филибето. :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
lenuza73
Кафе машина
Мнения: 3700
Регистриран на: Окт 3, '10, 18:27
Дал благодарност: 14 пъти
Получил благодарност: 18 пъти

Re: Среща - Пловдив

Мнение от lenuza73 »

:D Най после да видя тук раздвижване и снимки :ieeee: Виждате ли ,че не боли и няма нищо по зареждащо и приятно от тези срещи.
Ергенина малко свел глава,но само първият път е така,после и той ще говори,говори,говори :angelche:
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Среща - Пловдив

Мнение от ravik »

Имам нужда от малко помощ. :snif: Апартаментът, който наехме предишния път в Пловдив, е ангажиран дългосрочно, а подобен не намирам. То и предишния го търсих сума ти време. :( Трябва ми многостаен/четиристаен (да има обзаведени три отделни спални + хол и кухня), да е чист, обзаведен, за краткосрочен наем - вероятно за около седмица, края на март или през април (нямам още точни дати, но другата седмица ще имам). Най-удобно ни е квартал Смирненски или там някъде близо, но честно казано май и по-далече ще се съгласим, ако не намерим такъв в района. Ако някой има идея, познати, апартамент, моля пишете ми. :gush: Благодаря предварително!
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10776
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 243 пъти
Получил благодарност: 460 пъти
Обратна връзка:

Re: Среща - Пловдив

Мнение от botan »

Пловдивчани, я хвърлете едно око на този пост:
http://hobbykafe.com/forum/viewtopic.ph ... 40#p563925" onclick="window.open(this.href);return false;
:hmmmmmm:
Insta: ex_hort
Аватар
venetka70
Кафе машина
Мнения: 3611
Регистриран на: Май 21, '15, 12:17
Местоположение: Белица, Силистра / Пловдив /Момчиловци / Чирчик, Узбекистан и накъдето ме отвее вятъра
Дал благодарност: 23 пъти
Получил благодарност: 39 пъти

Re: Среща - Пловдив

Мнение от venetka70 »

Ехооо, момичета не е ли време и пловдивско да се събере на среща за края на 2015??
Сигурно повечето от розите вече са насадени в изкопаните дупки, а други ще пристигнат скоро, така, че оправдания за много градинска работа не се приемат през декември.

Какво ще кажете? Мислили ли сте за среща вече?
Flowerlover
Иногда вовремя сделанные шаги меняют походку всей жизни!!
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”