Продукт за отслабване!

За здрав дух в здраво тяло - здравословно хранене и въпроси, диети, съвети за красота.
Публикувай отговор
Аватар
dimalexpl
Кана кафе
Мнения: 503
Регистриран на: Ное 28, '12, 20:11
Местоположение: Плевен

Re: Продукт за отслабване!

Мнение от dimalexpl »

Никак нямам вяра вече на диети, при които се казва "яж колкото ти душа иска" :dovolen: , след като прилагах тоя метод при разделното хранене и качих три килограма за няма и месец :cry: .
Още ми се мотаят разни графики и план-скици из компютъра на допустими и не допустими комбинации, като от допустимите можело да се яде колкото ти душа иска. Да, да, ама не... :snif:
Може все пак проблема да е в моята душа :lol: .
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31789
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1151 пъти
Получил благодарност: 2827 пъти

Re: Продукт за отслабване!

Мнение от Мария Николова »

dimalexpl написа:Никак нямам вяра вече на диети, при които се казва "яж колкото ти душа иска" :dovolen: , след като прилагах тоя метод при разделното хранене и качих три килограма за няма и месец :cry: .
Още ми се мотаят разни графики и план-скици из компютъра на допустими и не допустими комбинации, като от допустимите можело да се яде колкото ти душа иска. Да, да, ама не... :snif:
Може все пак проблема да е в моята душа :lol: .
:srofl: :srofl: :srofl: От душата е, ще знаеш!!! :swait: Тъкмо съм процес на отказване от всички изкушаващи вредности, "колкото ми душа иска". :snif: :snif: :snif:
Още мисля с какви неприятни полезности да ги заменя. :hmmm: Защото на всички полезности работата им основно е... да са неприятни. :sdevil: :spuke:
Но сурови ядки ми харесва!!! :ieeee: :ieeee: :ieeee: Душата ми пее!!! :smusic: :smusic: :smusic:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Продукт за отслабване!

Мнение от milena02 »

То това със суровите ядки не е диета. Аз диети мразя. Открила съм ги като здравословен начин да си сит през целия ден, вместо да ядеш хамбургер на крак. Не зная дали се отслабва от тях, но че не се напълнява съдя по себе си, въпреки че са изключително калорични.
Аватар
dimalexpl
Кана кафе
Мнения: 503
Регистриран на: Ное 28, '12, 20:11
Местоположение: Плевен

Re: Продукт за отслабване!

Мнение от dimalexpl »

Това много ми хареса :ieeemyzh: :

http://www.proizvoditel.bg/article.php? ... IreacnKOYk" onclick="window.open(this.href);return false;

Ама дали е допустимо наличието на стафидите, а и на други сушени плодове :hmmm: . Много обичам сушени кайсиики :oops: .
Ядчици и сушени плодове - този режим май ще ми допадне, ако е възможно :angel2:
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Продукт за отслабване!

Мнение от Titi »

Изображение
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Продукт за отслабване!

Мнение от milena02 »

...каза Тити, която няма никакви излишъци по манекенската си фигура.
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Продукт за отслабване!

Мнение от Titi »

milena02 написа:...каза Тити, която няма никакви излишъци по манекенската си фигура.
А нямам никакви излишъци, защото се храня разумно-здравословно и спортувам почти ежедневно :dovolen: Толкова е просто :lol:
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
ivanina
Кафе машина
Мнения: 4142
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:36
Местоположение: Русе, България
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 6 пъти

Re: Продукт за отслабване!

Мнение от ivanina »

Titi написа:
milena02 написа:...каза Тити, която няма никакви излишъци по манекенската си фигура.
А нямам никакви излишъци, защото се храня разумно-здравословно и спортувам почти ежедневно :dovolen: Толкова е просто :lol:
....яж ако щеш като вълк ....но гледай да изгориш, изразходиш ВСИЧКАТА погълната , приета енергия чрез някакъв вид спорт или
както при мен вид работа - значи- спиш малко , ядеш много , работиш 10 часа на макс малко тежка за жена физическа работа шест дена в седмицата и резултата не закъсня - за четири месеца 5 кг. изхвърчаха ...просто ги няма , при положение че аз не се намирах за дебела де , а така за лекичко закръглена! :hmmmmmm:
...за какво друго да говорим въобще ....без ДВИЖЕНИЕ - нищо няма да стане!!!! :daaa: ;)
...Тити , не го казвам за теб ...а за останалите :mrgreen:
Истината е като водата - винаги намира път!...

Изображение
Аватар
Магдалена
Кафе машина
Мнения: 3421
Регистриран на: Юни 26, '10, 15:57
Местоположение: Благоевград
Дал благодарност: 18 пъти
Получил благодарност: 3 пъти

Re: Продукт за отслабване!

Мнение от Магдалена »

:hmmm: Наистина Миленка 02 ,кажи в микса сурови ядки има ли и сушени плодове!? Да ли казваш?? :tzeluvka:
vanichka
Kафенце
Мнения: 2
Регистриран на: Апр 29, '15, 15:34

Re: Продукт за отслабване!

Мнение от vanichka »

Здравейте!

Аз съм майка на 2 деца и съм доста заета домакиня.Преди време намерих хапчетата за отслабване Липоин от тук ravik: махам линка.

Мога да ви кажа, че имат голям ефект . Нямам много време да се подлагам на различни диети,така че факта че свалих 10 кг за няколко седмици говори сам по себе си!
Публикувай отговор

Обратно към “Здраве и красота”