Паркът Тиволи в Копенхаген - най-магическото коледно място

За приключения, скитници и вечните пътешественици, които навсякъде се чувстват у дома си.

Модератор: scleri

Аватар
Димана
Кафе машина
Мнения: 3082
Регистриран на: Яну 29, '11, 16:59

Re: Паркът Тиволи в Копенхаген - най-магическото коледно мяс

Мнение от Димана »

Разходката беше чудесна. Коледния дух беше навсякъде...Особено се усещах под дървото със светещите сърца. :ieeee:
denitsavm

Re: Паркът Тиволи в Копенхаген - най-магическото коледно мяс

Мнение от denitsavm »

Завладяващо е :potekoha: Аз си падам по по-тихите и уютни коледни декорации, но това не пречи да се възхитя и на пищните и, предполагам, шумни места :ieeee:

Тити, аз ли пропускам новините от първа ръка за бебока или още не си ги написала :hmmm:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15887
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 864 пъти
Получил благодарност: 1728 пъти

Re: Паркът Тиволи в Копенхаген - най-магическото коледно мяс

Мнение от Гео, граф »

Изтекоха ми очите! Изумително красиво е, явно през зимата вечер е истинската светлинна феерия :potekoha: :potekoha: :potekoha: ... Тити, завидях ти по детски заради забавлението. Благодаря ти за споделеното настроение и красота :tzeluvka:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Паркът Тиволи в Копенхаген - най-магическото коледно мяс

Мнение от Titi »

denitsavm написа:

Тити, аз ли пропускам новините от първа ръка за бебока или още не си ги написала :hmmm:
Ти пропускаш, Дени, в темата "Какво ни зарадва" на 8 декември се похвалих, а в темата "Да почерпим" получих най-хубавите, топли и сгряващи душата пожелания :dovolen:
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Паркът Тиволи в Копенхаген - най-магическото коледно мяс

Мнение от calico »

Тити, три пъти разглеждам снимките, почти усетих мириса на Коледа там
Благодаря ти :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
rumivarna
Кафе машина
Мнения: 3564
Регистриран на: Сеп 20, '10, 14:57

Re: Паркът Тиволи в Копенхаген - най-магическото коледно мяс

Мнение от rumivarna »

Тити, невероятно преживяване да бъдеш в този парк точно по това време на годината! Дори и само това, че го видях през твоите очи, ми даде възможност да съпреживея с теб макар и прашинка от това удоволствие! Много ти благодаря! :tzvetentze: :tzeluvka:
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили Титаник.
http://rumivarna60.snimka.bg/?user,albums" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
flora
Баш кафе майстор
Мнения: 2153
Регистриран на: Яну 14, '13, 13:32
Местоположение: София
Получил благодарност: 57 пъти

Re: Паркът Тиволи в Копенхаген - най-магическото коледно мяс

Мнение от flora »

Титииии, наистина Коледният дух може да се усети на това място! Приказно е! И с известно закъснение, понеже не влизам във всички теми Честито! Да е живо и здраво малкото ангелче! :liubov:
Изображение Изображение
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Паркът Тиволи в Копенхаген - най-магическото коледно мяс

Мнение от Titi »

flora написа:Титииии, наистина Коледният дух може да се усети на това място! Приказно е! И с известно закъснение, понеже не влизам във всички теми Честито! Да е живо и здраво малкото ангелче! :liubov:
Благодаря ти, мила :tzeluvka:
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
denitsavm

Re: Паркът Тиволи в Копенхаген - най-магическото коледно мяс

Мнение от denitsavm »

Titi написа:
denitsavm написа:

Тити, аз ли пропускам новините от първа ръка за бебока или още не си ги написала :hmmm:
Ти пропускаш, Дени, в темата "Какво ни зарадва" на 8 декември се похвалих, а в темата "Да почерпим" получих най-хубавите, топли и сгряващи душата пожелания :dovolen:

ааа, тия и двете ги видях, държах те за ръка, докато не знаеше на кой свят си от притеснение, после честитих бебока :liubov2: и му оплетох терлички ... , но ти вече си там, а аз снимки чакам и много бабини трепети да споделиш :angelche: Поне снимката в коледната тема видях :nod: , но има ли други?
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Паркът Тиволи в Копенхаген - най-магическото коледно мяс

Мнение от Titi »

denitsavm написа: ааа, тия и двете ги видях, държах те за ръка, докато не знаеше на кой свят си от притеснение, после честитих бебока :liubov2: и му оплетох терлички ... , но ти вече си там, а аз снимки чакам и много бабини трепети да споделиш :angelche: Поне снимката в коледната тема видях :nod: , но има ли други?
Благодаря ти, мила :tzeluvka: за добрите мисли, насочени към мен, детето ми и нейното дете, благодарна съм и на всички останали, съпричастни към един от най-важните моменти в живота ми. Безценна е такава подкрепа! Още не сме му показвали снимки в "обществото", само на вас тук си позволих да ви покажа двете снимки веднага след раждането. След Коледа ще ви го представя съвсем, съвсем официално :dovolen: /в момента суче така, все едно не е ял от три дена, а майка му мърмори: "Какво е това чудо, тази нощ през два чАса яде, то няма наяждане това дете..." :lol: /
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Пътешествия и туризъм”