Нека заблестят още детски очи

В момента няма активна благотворителна кампания.
Аватар
ida_ili64
Баш кафе майстор
Мнения: 2535
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:38
Местоположение: между Eвропа и Родопите

Re: Нека заблестят още детски очи

Мнение от ida_ili64 »

Права си Вера и мен това ме притеснява, да не нахлуем толкова стремглаво, та да изплашим човека! :hmmm:
Но съм убедена, че Нини и Юлето ще го измислят, Валя я познавам и знам, че е много деликатен човек, самата тя не обича да й нахлуват в личната територия , е понякаога ;)... И знам, че щом е споделила с Юлия, значи са добър екип и могат да се стиковат добре. А това е важно.
http://diva-edel-art.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Veleva
Виенско кафе
Мнения: 455
Регистриран на: Юни 20, '13, 11:54
Местоположение: Русе

Re: Нека заблестят още детски очи

Мнение от Veleva »

Момичета, толкова сте мили и добри ! :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka:
Всичките ви идеи са страхотни, но аз,като истинска практична Дева, предлагам и да съберем някаква,може и скромна,парична сума. Празници ще минат, а после идва ред на сметки за ток,вода ,телефон. just , ще ти пратя по Еконт малко парички, наистина малко, но толкова имам възможност.
Deleted User 1445

Re: Нека заблестят още детски очи

Мнение от Deleted User 1445 »

Мили момичета, обстоятелства от ЛС и :sphone: ме карат да се откажа от участието си тук.
Няма да влизам нито в открит, нито в скрит конфликт във форума - принцип.
Довършвам сама, каквото съм започнала , може би с помощта на колеги.
Юле, Ида, съжалявам :tzeluvka: :tzvetentze:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Нека заблестят още детски очи

Мнение от calico »

Ееех, Нини, провокации винаги и навсякъде има... :tzeluvka:
да вземем да се учим вече да не им обръщаме и една молекула внимание.
Не се огорчавай, Нини :tzeluvka: , ти даваш най-доброто от себе си, това е достатъчно
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
РОУЗ

Re: Нека заблестят още детски очи

Мнение от РОУЗ »

Нини :tzeluvka: , нямам идея за какво е конфликтът точно в тази тема, но се присетих за скорошни терзания на сина ми.
Той участва в една благотворителна ученическа организация, само ученици са, без възрастни, такъв е принципът, правят различни благотворителни неща, къде успешни, къде не толкова за страничния наблюдател (отстрани кусури се намират лесно и винаги ;) ), последно дискутирали къде да насочат усилията си и накрая решили, че няма нищо по-лошо от болно дете и ще събират пари за болно дете, но кое да изберат, ами другите? Как да изберат на кое точно дете да помогнат и как да помогнат само на едно при толкова много нуждаещи се?
Много го тормозеше този въпрос, казах му, че и аз не знам отговора, затова и никога не си го задавам, когато правя нещо за някого. То е за този миг и за този човек, винаги ще има някой по-нуждаещ се, винаги ще има по-подходяща помощ, по-подходящ момент...раздаваш това, което можеш, колкото можеш и както можеш, от сърце.
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Нека заблестят още детски очи

Мнение от Noel »

Nini написа:Мили момичета, обстоятелства от ЛС и :sphone: ме карат да се откажа от участието си тук.
Няма да влизам нито в открит, нито в скрит конфликт във форума - принцип.
Довършвам сама, каквото съм започнала , може би с помощта на колеги.
Юле, Ида, съжалявам :tzeluvka: :tzvetentze:
Нини :tzeluvka:
Когато реша,че нещо е правилно точно за мен,няма сила,която да ме спре :!:
Колкото са хората,толкова са и идеите.
Но нашето решение е най-доброто,защото така сме го усетили,имало е нещо което е докоснало една тънка струна...
И не е възможно да свирим една мелодия със всички около нас,не трябва и да опитваш.
Не мисли за думите с които си наранена.Мисли за твоето си нещо,това ,което е докоснало твоето сърце.

Разпиляна съм тези дни,но ако се нуждаеш от мен,пиши ми :gush:
Това е твоята магия,момиче :liubov: игнорирай всичко останало :nod:
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Аватар
Veleva
Виенско кафе
Мнения: 455
Регистриран на: Юни 20, '13, 11:54
Местоположение: Русе

Re: Нека заблестят още детски очи

Мнение от Veleva »

Нини, Ноел и Калико казаха всичко. Не се отказвай,моля те :tzeluvka:
isa
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1865
Регистриран на: Ное 29, '09, 12:03

Re: Нека заблестят още детски очи

Мнение от isa »

Veleva написа:Нини, Ноел и Калико казаха всичко. Не се отказвай,моля те :tzeluvka:
Нини, игнорирай личните съобщения и обаждания, тези които искаме да участваме ще го направим и не е нужно ние да бъдем принудени да си уточняваме нещата на лични защото някой има нещо против идеята. Ами значи това не е неговата бира и няма какво да влиза в лични пререкания. Тази тема е публична и който има нещо да казва е свободен да го направи тук в темата, както и да не се включва въобще, както и да изрази мнение, както и да усеща или не нещата които вълнуват другите :tzeluvka:
Аватар
dora
Баш кафе майстор
Мнения: 2444
Регистриран на: Ное 29, '09, 16:06
Местоположение: Сливен

Re: Нека заблестят още детски очи

Мнение от dora »

Надявам се Ида и just няма нищо против да използвам нейната тема за да помоля за помощ.
Не е за мен, а за деца лишени от родителска грижа с които работя.

"Приятели, много моля тези от вас,които имат запазени дрехи за деца от 9 до 16 год. и искат да ги дарят на деца от дом за деца, лишени от родителски грижи да ми пише. Имаме нужда дори от чорапи , 2-3 колана (мъжки)и бельо (ако може бельото да е ново). Дрехите са за 9 момчета и 3 момичета.Ако имате и някакви играчки за по-малките,също няма да откажем."
Това е публикувала директорката на жилището. Аз мога да бъда само посредник с брагодарност.
“Че съм умен – умен съм, но защо съм толкова красив?! Сигурно, защото съм скромен, а скромността краси човека.”
Аватар
dora
Баш кафе майстор
Мнения: 2444
Регистриран на: Ное 29, '09, 16:06
Местоположение: Сливен

Re: Нека заблестят още детски очи

Мнение от dora »

Тук тупти някакво общо безкрайно добро сърце.
Благодаря на всички, които вече ми писаха.
Няма срок, когато тогава, но ви благодаря със сълзи на очите, защото сте така сърдечни винаги.
“Че съм умен – умен съм, но защо съм толкова красив?! Сигурно, защото съм скромен, а скромността краси човека.”
Публикувай отговор

Обратно към “Благотворителни кампании и търгове”