Препарати за дома

За всякакви дискусии свързани с дома, уюта, дизайна и подредбата на дома.
Публикувай отговор
Deleted User 1445

Re: Препарати за дома

Мнение от Deleted User 1445 »

Би, в Практикер има от този препарат, гел с четчица и чернотиите по стъклото падат много лесно, още докато мажеш гела. Ползвам го от години и съм много доволна :daaa:
Изображение
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Препарати за дома

Мнение от Noel »

Би,за по-захабени стъкала идеална работа върши автокозметика.
Имат някаква съставка за мазнини,но пък не се налага изплакване.
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Аватар
Bi_
Кафевар/ка/
Мнения: 991
Регистриран на: Дек 12, '09, 14:57
Местоположение: РУСЕ

Re: Препарати за дома

Мнение от Bi_ »

Благодаря ви за идеите.Още утре ще припкам до практикер.Бяс ме хваща като е опушено стъклото и не се вижда ясно огънчето.Това лидълското си беше ОК-излиза на пяна и веднага се забърсва с хартия и всичко блести,ама що го няма сега...
Аватар
greeneyed
Чист кофеин
Мнения: 9994
Регистриран на: Ное 30, '09, 15:11
Местоположение: 550 м н.в., в полите на Средна гора
Дал благодарност: 460 пъти
Получил благодарност: 872 пъти

Re: Препарати за дома

Мнение от greeneyed »

Един буданлък направих :angel2: - памучно одеало, ново- доста плътно, след като го изпрах , нямаше как да оставя да съхне на простора и го сложих в стая със затворен прозорец. След 3 дни отивам- то изсъхнало, ама ми мирише на хавлиите за ръце, които са вечно мокри и сигурно някаква фунга се настанява там и няма обезмирисване, колкото и да ги переш. Те хавлиите заминават , ама одеалото какво да го правя. Не мисля, че с ново пране ще се оправи? :hmmm:
Не искайте много- не можете да му платите цената... Ванга

моите цветя
Deleted User 1445

Re: Препарати за дома

Мнение от Deleted User 1445 »

Ще се оправи, Грийни, може с повече ароматизатор :daaa:
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17028
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 136 пъти
Получил благодарност: 468 пъти
Обратна връзка:

Re: Препарати за дома

Мнение от Миша »

Сода за хляб ,накисваш ,после изпираш отново ,върши страхотна работа,изобщо содата е незаменим помощник в домакинството
http://apteka-optima.com/183/%D0%B7%D0% ... 1%D1%82-2/" onclick="window.open(this.href);return false;
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
denitsavm

Re: Препарати за дома

Мнение от denitsavm »

Подкрепям за содата :daaa: Хората перат и с бял оцет такива работи, вършело страхотна работа за дънки, не съм пробвала :nod: Аз и такива кърпи /кухненските така ми стават редовно/ ги пера в пералнята с предпране и омекотител, ми като нови стават, няма никакъв аромат на мокра мръсотия после ;)
Аватар
greeneyed
Чист кофеин
Мнения: 9994
Регистриран на: Ное 30, '09, 15:11
Местоположение: 550 м н.в., в полите на Средна гора
Дал благодарност: 460 пъти
Получил благодарност: 872 пъти

Re: Препарати за дома

Мнение от greeneyed »

Съгласна съм за содата. :nod: Дълго време добавях към препарата за пране по 1 суп.лъжица сода- водата ни е мнооооооого твърда, после спрях, ама сега ще го продължа това действие. :daaa:
Не искайте много- не можете да му платите цената... Ванга

моите цветя
Аватар
patrisiq22
Kъсо кафе
Мнения: 93
Регистриран на: Авг 19, '15, 18:28
Местоположение: Sofia

Re: Препарати за дома

Мнение от patrisiq22 »

Наскоро мъжът ми изля червено вино върху новия ни тапициран диван. Мислех, че е за боклука, но с помощта на този препарат ............. успях успешно да почистя петната. Силно препоръчвам на всички. :)
Последно промяна от Anonymous на Авг 28, '17, 21:55, променено общо 1 път.
Причина: линковете са рекламни
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17028
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 136 пъти
Получил благодарност: 468 пъти
Обратна връзка:

Re: Препарати за дома

Мнение от Миша »

Понеже тая зима съм обърнала къщата надолу с главата :twisted: все излизат неочаквани "екстри" :ufff: , обаче откривам нови и нови продукти , кои добри, кои не толкова, обаче пък скъпи :evil: , та да споделя последното ми откритие, в тоя сезон на влага може да е полезно и за някой друг.

Препарат против мухъл, който не мирише и , освен че почиства, има и превантивно действие , не се пръска, намазва се, където има мухъл се търка малко повечко , намазах плочките в банята откъм външната студена стена, където по традиция се появяват петна :snif: , вече 3 месеца нямам никакъв проблем , и струва само 3 лв :P

http://www.caparol.bg/produkti/boi/inte ... patox.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Дом, дизайн, домакинство”