Коте има нужда от дом

За домашните и дивите животни
mi_a
Kафенце
Мнения: 32
Регистриран на: Юни 1, '10, 23:33
Местоположение: Стара Загора

Коте има нужда от дом

Мнение от mi_a »

Мили хора, моля за помощ за един малък котак, който намерих преди час пред входа на блока, примрял от студ и прегракнал от викане!
Аз пътувам ежедневно и понякога по няколко дни последователно и нямам никаква възможност да го гледам. Само че страшно ми дожаля в тази виелица да го оставя навън да замръзне. Котето е мъжко, чернобяло, не мога да преценя на каква възраст, но не повече от 4 месеца. Очевидно е домашно, защото е много гальовно. Не спира да мърка и да се търка в ръцете и краката ми. Опитах се да го снимам, за да покажа, обаче не можех да го отдалеча от фотоапарата и мен, и снимките не се получиха много...
Котето се намира в Стара Загора и ще съм ви изключително благодарна ако можете да ми съдействате да му намерим дом възможно най-скоро.
Това е той:
Изображение
Изображение
Аватар
estrella74
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1406
Регистриран на: Юли 14, '10, 23:00
Местоположение: София

Re: Коте има нужда от дом

Мнение от estrella74 »

Ох, какъв е сладур... Бих го взела, но си имам два котарака вече... дано скоро да му намериш стопанин. :stiskam:
Това, което прави живота интересен, е възможността да осъществиш мечтата си.
[img]http://media.snimka.bg/s1/1862/029967772.jpg?r=0[/img]
Аватар
cvetiborovanska
Kафенце
Мнения: 21
Регистриран на: Дек 10, '13, 21:12
Местоположение: Монтана

Re: Коте има нужда от дом

Мнение от cvetiborovanska »

Пусни го в фейсбук,там има доста добри хора,които ще помогнат.Дори може да му излезе късмета в Германия
Изображение
mi_a
Kафенце
Мнения: 32
Регистриран на: Юни 1, '10, 23:33
Местоположение: Стара Загора

Re: Коте има нужда от дом

Мнение от mi_a »

Мда... Мишо отдавна вече е австриец :)
Аватар
cvetiborovanska
Kафенце
Мнения: 21
Регистриран на: Дек 10, '13, 21:12
Местоположение: Монтана

Re: Коте има нужда от дом

Мнение от cvetiborovanska »

Браво,радвам се
Изображение
jony33
Kафенце
Мнения: 1
Регистриран на: Окт 13, '14, 21:58

Re: Коте има нужда от дом

Мнение от jony33 »

Котето е мъжко, чернобяло, не мога да преценя на каква възраст, но не повече от 4 месеца. Очевидно е домашно, защото е много гальовно. Не спира да мърка и да се търка в ръцете и краката ми. Опитах се да го снимам, за да покажа, обаче не можех да го отдалеча от фотоапарата и мен, и снимките не се получиха много...
Mohsin
Публикувай отговор

Обратно към “Домашни любимци и зоосвят”