Аз, "къщичка"

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
tsvetina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1600
Регистриран на: Мар 16, '12, 15:29
Дал благодарност: 12 пъти
Получил благодарност: 21 пъти

Re: Нашата градина № 2

Мнение от tsvetina »

Къщичке, нямам думи. Местността е много красива. Поздравления за имота - справили сте се чудесно :daaa: Да нацелуваш страхотната си бабка от мен, да сте живи и здрави всички и да се радвате дълго време на постигнатото :gush: :tzvetentze:
Аватар
valentina64
Кафевар/ка/
Мнения: 934
Регистриран на: Дек 1, '12, 18:19
Местоположение: Нова Загора

Re: Нашата градина № 2

Мнение от valentina64 »

Къщичка, прекрасна градина в прекрасна местност, а баба ти много ми напомня моята, която също обожаваше цветята и беше модерна и съвременна в разбиранията си! Показвай й любовта и обичта си във всеки удобен случай! :liubov: Кактусовият кът е страхотен! :o :sclap:
Моята градина: http://forum.hobbykafe.com/viewtopic.php?f=6&t=4927" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.facebook.com/valentina.ilieva.5686" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.facebook.com/groups/6369842 ... ment_reply" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
gabi123
Кафе машина
Мнения: 3943
Регистриран на: Юни 26, '11, 11:30
Дал благодарност: 40 пъти
Получил благодарност: 56 пъти

Re: Нашата градина № 2

Мнение от gabi123 »

Прекрасно е :tzvetentze: - и месността и градината и баба ти!Поздравления! :tzvetentze:
Аватар
дара
Чист кофеин
Мнения: 8216
Регистриран на: Яну 19, '11, 20:04
Местоположение: София

Re: Нашата градина № 2

Мнение от дара »

Къщичка,много красиво,много подредено,чудесно е :tzvetentze:
А за мястото ,думи нямам.......представям си ,почти усещам миризмата на липи,обожавам липите :nod:
А пред твоята прекрасна баба :sbow:
dal

Re: Нашата градина № 2

Мнение от dal »

За Бабата! :ieeee:
За местността и новата градина - поклон :tzeluvka:
Я кажи кога има ЧРД , да и пратим малко ръкавици и инструментариум? Знаеш ли как ще се зарадва :tzvetentze:
краси кубарелова
Баш кафе майстор
Мнения: 2667
Регистриран на: Мар 26, '12, 22:53
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Нашата градина № 2

Мнение от краси кубарелова »

Бабушка е голяма чаровница! Да ти е жива и здрава! :tzvetentze:
Светът е пълен с непознати хора...
Аватар
Анета
Кафевар/ка/
Мнения: 995
Регистриран на: Авг 25, '11, 12:28
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 126 пъти
Получил благодарност: 78 пъти

Re: Нашата градина № 2

Мнение от Анета »

Прекрасна градина ,Къщичка!Личи си ,че се стопанисва с мерак!А за баба ти...щастливка си с такава баба.Дано те радва още дълги години!
Аватар
спатифилия
Кана кафе
Мнения: 694
Регистриран на: Май 22, '12, 13:13
Местоположение: видин

Re: Нашата градина № 2

Мнение от спатифилия »

Къщичка,красива градина в красива местност и една неотразима дама в чаровна възраст! :nod: Тази комбинация предполага чудеса от цветни "подвизи"!Поздрави на баба ти и адмирации за бодрия й дух!
Между другото,ти благодаря от сърце за снимките на Текето! :tzeluvka: Върна ме в студентските ми години,когато то ни беше любимо място за разходки.
roselover

Re: Нашата градина № 2

Мнение от roselover »

Разкошна местност! И аз, за съжаление, не съм я чувала :oops: . Задължително ще я посетя някой ден - толкова ме грабнаха снимките!

Дворът се очертава много хубав! Много харесвам огромна поляна с морава под стари дървета :liubov2: . За баба - :gush: :tzvetentze: . Браво Къщичка!
viktoriaivanova
Кафевар/ка/
Мнения: 841
Регистриран на: Мар 22, '13, 13:35
Получил благодарност: 7 пъти

Re: Нашата градина № 2

Мнение от viktoriaivanova »

Еееей, браво на вас, бре!!! Аз с един имот със зор се оправям, пък вие - с два. И бабата си я бива. Поздравления, става супер яко1
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”