Идеи за спалня

За всякакви дискусии свързани с дома, уюта, дизайна и подредбата на дома.
Публикувай отговор
denitsavm

Re: Идеи за спалня

Мнение от denitsavm »

Тия профили от стиропор са си проблемни - даже и да няма дете, което да ги изчопли :D , то е достатъчно да се опре стол в тях и стават на нищо.... Такива само за недостъпни места като таван са добри. За стената - има дървени, които са най-добрия вариант. А пък гипсовите са точно толкова скъпи, колкото и стиропорените - 5 лв. на л.м.
краси кубарелова
Баш кафе майстор
Мнения: 2667
Регистриран на: Мар 26, '12, 22:53
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Идеи за спалня

Мнение от краси кубарелова »

libra написа:Винаги съм се чудела колко издържа креватът на възвратно-постъпателни движения.
Аз имам такъв креват- четири поколения дотук е издържал :angelche:
Светът е пълен с непознати хора...
pankito
Kафенце
Мнения: 26
Регистриран на: Апр 27, '14, 11:05

Re: Идеи за спалня

Мнение от pankito »

Дайте идея, от къде да си купя пердета.Стаята е вътрешна, затова ще ми трябват само завеси.Искам нещо на цветя. :tzvetentze: :tzvetentze:
pankito
Kафенце
Мнения: 26
Регистриран на: Апр 27, '14, 11:05

Re: Идеи за спалня

Мнение от pankito »

Мисля, че намерих моето перде.Идеално е за идеята ми.Има достатъчно цветове, за да ползвам за стените и шалтето за спалнята.
http://studio79.bg/%D1%84%D0%BB%D0%BE%D ... 1%81%D0%B8" onclick="window.open(this.href);return false;
pankito
Kафенце
Мнения: 26
Регистриран на: Апр 27, '14, 11:05

Re: Идеи за спалня

Мнение от pankito »

Здравейте, да се Ви се оплача.В стаята открихме влага и не можем да разберем от къде е. :snif: Ремонтът спря до решаване на проблема. :idea:
pankito
Kафенце
Мнения: 26
Регистриран на: Апр 27, '14, 11:05

Re: Идеи за спалня

Мнение от pankito »

Искам да попитам: Паркет или ламинат?Кое е по-добро?Кой с какво е в дома си.
Аватар
elina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1000
Регистриран на: Ное 28, '09, 15:14

Re: Идеи за спалня

Мнение от elina »

Аз съм за ламинат .Няма циклене ,грозни фуги ,скърцане , подуване и тн ..От 10 години ,че и на горе сме с ламинат и съм си много доволна . :dovolen:
Аватар
darusha5k
Виенско кафе
Мнения: 319
Регистриран на: Яну 14, '11, 17:28
Местоположение: Пловдив

Re: Идеи за спалня

Мнение от darusha5k »

Имам и паркет и ламинат- трудно е да се каже, кое е по-добре, но за сега мога да кажа, че не виждам огромна разлика между двете настилки. С ламината може да се играе с цветове и вид на шарките, докато паркета е по-еднотипен, по-класически. Цената им е нещото, което коренно ги отличава една от друга. Професионално положен паркет и обработен, не би трябвало да ви създава грижи дълго-говорим за жилище, в което не се ходи с обувки. Паркета ми е в спалните и след 8 години изглежда перфектно. Във всекидневната е ламинат-високо качество, немски ;) ,много съм доволна също!
Ако правя ново жилище, ще си сложа дюшеме :D
pankito
Kафенце
Мнения: 26
Регистриран на: Апр 27, '14, 11:05

Re: Идеи за спалня

Мнение от pankito »

Това, което разбрах:За помещения, в които има много влага, най-подходящи плочките, поради непромокаемостта им. За помещения с умерена влажност са подходящи плочките, балатумът и ламинираният паркет, поради ниската им склонност да абсорбират влага. А за помещения с ниска влажност са подходящи както масивният паркет и естественият трислоен паркет, така и мокетът.
В моя случай, май е най-добре - ламината, заради влагата, която открихме.А и при него, вариантите за цветове, наистина са много.
pankito
Kафенце
Мнения: 26
Регистриран на: Апр 27, '14, 11:05

Re: Идеи за спалня

Мнение от pankito »

Изображение
Този модел ламнат си харесах.Дано намеря същия и по магазините.
Публикувай отговор

Обратно към “Дом, дизайн, домакинство”