Идеи за спалня

За всякакви дискусии свързани с дома, уюта, дизайна и подредбата на дома.
Публикувай отговор
pankito
Kафенце
Мнения: 26
Регистриран на: Апр 27, '14, 11:05

Идеи за спалня

Мнение от pankito »

Здравейте, предстои ми ремонт на спалнята.Имам много идеи, но не мога да се спра на нещо конкретно.Искам да е в стил "романтична класика' - нещо в нежни цветове и рози.Харесвам и стила "винтидж".
Моля, споделете Вашите идеи!
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Идеи за спалня

Мнение от Titi »

pankito написа:Здравейте, предстои ми ремонт на спалнята.Имам много идеи, но не мога да се спра на нещо конкретно.Искам да е в стил "романтична класика' - нещо в нежни цветове и рози.Харесвам и стила "винтидж".
Моля, споделете Вашите идеи!
Добре дошла\дошъл. Ето това е темата, в която новите потребители се представят първоначално http://forum.hobbykafe.com/viewforum.php?f=6" onclick="window.open(this.href);return false;, казват по няколко думи за себе си, пък от там нататък и идеи получават, и съвети, и каквото още се сетиш :dovolen:
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
pankito
Kафенце
Мнения: 26
Регистриран на: Апр 27, '14, 11:05

Re: Идеи за спалня

Мнение от pankito »

Изображение
Тези спални са ми много присърце.Представям си нещо в бяло с романтични перденца на цветя.
libra
Наркоман
Мнения: 11635
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 73 пъти
Получил благодарност: 53 пъти

Re: Идеи за спалня

Мнение от libra »

Винаги съм се чудела колко издържа креватът на възвратно-постъпателни движения.
pankito
Kафенце
Мнения: 26
Регистриран на: Апр 27, '14, 11:05

Re: Идеи за спалня

Мнение от pankito »

Много ми приличат на едновремешните легла.
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Идеи за спалня

Мнение от milena02 »

Важно е, според мен, ти сама ли ще си я обитаваш новата спалня или с другарче. Понеже съм забелязала, че женската представа за спалня и мъжката такава силно се разминават. Ние сме по розите, дантелите и сатена, мъжете искат интернет, щори и ако може без килим.
pankito
Kафенце
Мнения: 26
Регистриран на: Апр 27, '14, 11:05

Re: Идеи за спалня

Мнение от pankito »

Права си milena02.Мъжете не обичат нищо от това.Но тази спалня е втора и ще е за гости.Затова са ме оставили да се вихря в нея, както аз си искам.Сега се сещам, че може да е тип хотелска.
Аватар
jtopalova
Кафе с мляко
Мнения: 217
Регистриран на: Юни 4, '13, 09:11
Местоположение: Пловдив, Раковски, Труд

Re: Идеи за спалня

Мнение от jtopalova »

Привет, да се включа и аз. Няма да давам акъл кое как, просто ще споделя :smmm:
Цвета на стените е светло лилав, люляков. В момента не е за снимка, защото и двете детски легла са тук. В BAUMAX има цял стилаж с картончета на цветове. Голямо чудене беше. Попаднах и на едни тъмно лилави чаршафи, страшна комбинация. Иначе пространството е много важно. Търся изчистени линии, без много струпвания. И много възглавници...
А относно мъжката представа за спалнята - моя мъж много харесва спалния комплект по поръчка с детски мотиви на патето Туити :hihihi:
pankito
Kафенце
Мнения: 26
Регистриран на: Апр 27, '14, 11:05

Re: Идеи за спалня

Мнение от pankito »

Като пишеш за тези цветове, jtopalova, се сещам за тази снимка Изображение
Не само цветовете ми допаднаха, но и архитектурния детайл, който ги разделя.Тези профили са от стиропор и са с много добра цена.
Аватар
jtopalova
Кафе с мляко
Мнения: 217
Регистриран на: Юни 4, '13, 09:11
Местоположение: Пловдив, Раковски, Труд

Re: Идеи за спалня

Мнение от jtopalova »

Важното е на теб да ти е приятно. Красиво е относително понятие.
Публикувай отговор

Обратно към “Дом, дизайн, домакинство”