Първа обща форумна среща

Публикувай отговор
Аватар
elina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1000
Регистриран на: Ное 28, '09, 15:14

Re: Първа обща форумна среща

Мнение от elina »

Чак сега успях да разгледам снимките :dovolen: няма какво друго да добавя :ieeee: личи ,че сте си прекарали страхотно :liubov2: Прекрасни сте :tzvetentze:
dreadx
Дълго кафе
Мнения: 146
Регистриран на: Мар 6, '10, 13:31

Re: Първа обща форумна среща

Мнение от dreadx »

s_t_m: Вярно, че не беше съвсем така - първо всички ми казаха, че си тръгватЕ. А ти излезе последна от заведението, когато вече обмисляхме вариантите - кой на къде ще се прибира - и лично на теб нищо не съм предложил. Освен дето преди това питах няколко пъти къде после ще ходим. И никой не каза, че ще ходим.
Ама написах вече на ravik, в една друга тема, спешно да направи среща - продължение.. :)
s_t_m написа:Дето ме клеветиш, че много съм бързала... :svekurva:
:sbear: :skiss:
Аватар
ida_ili64
Баш кафе майстор
Мнения: 2535
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:38
Местоположение: между Eвропа и Родопите

Re: Първа обща форумна среща

Мнение от ida_ili64 »

dreadx написа:s_t_m: Вярно, че не беше съвсем така - първо всички ми казаха, че си тръгватЕ. А ти излезе последна от заведението, когато вече обмисляхме вариантите - кой на къде ще се прибира - и лично на теб нищо не съм предложил. Освен дето преди това питах няколко пъти къде после ще ходим. И никой не каза, че ще ходим.
Ама написах вече на ravik, в една друга тема, спешно да направи среща - продължение.. :)
s_t_m написа:Дето ме клеветиш, че много съм бързала... :svekurva:
:sbear: :skiss:
Отговор :ieeemyzh: ,отговор :ieeemyzh: ,отговор :ieeemyzh: !Мария,не се скатавай!!! :lol:Имаш "покана за танц"! :daaa:
http://diva-edel-art.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 810 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: Първа обща форумна среща

Мнение от Мария Николова »

Ида, не бързай като пуле пред майка си. :svekurva: Чакай първо да обявят втората обща среща, да видим ще има ли, няма ли да има... ;) че тогава. :spoolparty"

Напомни ми за любимия ми валс "Покана за танц" от Карл Мария фон Вебер. :smusic: :smusic: :smusic:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
ida_ili64
Баш кафе майстор
Мнения: 2535
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:38
Местоположение: между Eвропа и Родопите

Re: Първа обща форумна среща

Мнение от ida_ili64 »

s_t_m написа:Ида, не бързай като пуле пред майка си. :svekurva: Чакай първо да обявят втората обща среща, да видим ще има ли, няма ли да има... ;) че тогава. :spoolparty"

Напомни ми за любимия ми валс "Покана за танц" от Карл Мария фон Вебер. :smusic: :smusic: :smusic:
Kакво значи "Пуле" :sitwasntme: ???Все си мислех,че е "Муле пред майка си".... :hmmmmmm: :lol:
http://diva-edel-art.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11805
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 145 пъти
Получил благодарност: 185 пъти
Обратна връзка:

Re: Първа обща форумна среща

Мнение от johnstalker »

Пулето е малко магаренце :) - сети се за приятелчето на Шрек. :daaa:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 810 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: Първа обща форумна среща

Мнение от Мария Николова »

johnstalker написа:Пулето е малко магаренце :) - сети се за приятелчето на Шрек. :daaa:
Благодаря, Джони :angelche: Точно така, заместил си ме, докато оправях за кого ще са орхидеите, за кого целуФките. Хихихихихихи! :sgiggle:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Fado
Кафевар/ка/
Мнения: 911
Регистриран на: Дек 8, '09, 13:00
Местоположение: София

Re: Първа обща форумна среща

Мнение от Fado »

Винаги съм си мислила, че е пале... :hmmm:
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11805
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 145 пъти
Получил благодарност: 185 пъти
Обратна връзка:

Re: Първа обща форумна среща

Мнение от johnstalker »

Fado написа:Винаги съм си мислила, че е пале... :hmmm:
Ами така сте сие гражданите.. де да видите малко магаре :) :hihihi:
dreadx
Дълго кафе
Мнения: 146
Регистриран на: Мар 6, '10, 13:31

Re: Първа обща форумна среща

Мнение от dreadx »

Кратка справка в Google показва, че на малко магаренце се вика "пуле", "пърле".. а кой знае и още какво.

Изразът от горните постове (дори за незнаещите точния превод на думата) сигурно олицетворява някакво малко животинче. Предполагам, че повечето малки животинчета задължително вървят пред майка си - за да ги наглежда тя по-лесно и да държи положението под контрол.

Що се отнася до гражданката Fado, тя може и да е виждала малко магаренце, но в зоологическата градина - където най-вероятно го наричат "малко магаренце".

А смешното в цялата работа е - аз как взех да ровя в Google, за да не се излагам следващия път с незнанието си.. ;)

Кажете сега какво измислихте за срещата довечера.

p.s. Христос Воскресе! :)
johnstalker написа:
Fado написа:Винаги съм си мислила, че е пале... :hmmm:
Ами така сте сие гражданите.. де да видите малко магаре :) :hihihi:
Публикувай отговор

Обратно към “Предишни общи форумни срещи”