СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Публикувай отговор
Аватар
Elyza
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1717
Регистриран на: Сеп 15, '10, 23:18

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от Elyza »

И аз съм почти сигурна за срещата. Ще бъда с детето, защото няма на кой да я оставя.
Ще пристигнем в Стара Загора 2 часа преди срещата и дано да няма проблеми с автобуса.
Всички ангажименти са преместени за през седмицата и вчера посадих лалетата, така че съм освободила почивните дни.
Много ще се радвам да ви видя! :dovolen:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от calico »

Elyza написа:И аз съм почти сигурна за срещата. Ще бъда с детето, защото няма на кой да я оставя.
Ще пристигнем в Стара Загора 2 часа преди срещата и дано да няма проблеми с автобуса.
Всички ангажименти са преместени за през седмицата и вчера посадих лалетата, така че съм освободила почивните дни.
Много ще се радвам да ви видя! :dovolen:
ехаааа :ieeemyzh: :ieeemyzh: :ieeemyzh:
много радостна новина
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31883
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1233 пъти
Получил благодарност: 3119 пъти

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от Мария Николова »

Elyza написа:И аз съм почти сигурна за срещата. Ще бъда с детето, защото няма на кой да я оставя.
Ще пристигнем в Стара Загора 2 часа преди срещата и дано да няма проблеми с автобуса.
Всички ангажименти са преместени за през седмицата и вчера посадих лалетата, така че съм освободила почивните дни.
Много ще се радвам да ви видя! :dovolen:
:ieeee: :ieeee: :ieeee: :gush: :gush: :gush: :ieeemyzh: :ieeemyzh: :ieeemyzh: :ieeee: :ieeee: :ieeee: :gush: :gush: :gush: :ieeemyzh: :ieeemyzh: :ieeemyzh: :ieeee: :ieeee: :ieeee: :tzvetentze:

Валентинка вече може да прави резервация за 20 места с уговорка, че може да се увеличат с още 2-3 места. Предвиждам за три деца места - за по-големичкото на Валентинка, но малкото ще иска да има също свой стол като кака, поради което Валентинка ще "седи на три стола". :lol: И за дъщеричката на Елиза. И ставаме 19 сигурни. До четвъртък трябва да знаем как се уреждат възможностите за петте девойки с питанки, особено just и TARALEG. Всичко да обещават на шефовете, пък сетне... ами изпълнението не е като обещанието. :lol: :lol: :lol: Магдалена да хваща черпака и да готви най-завързаните манджи на своя съпруг, повелител и стопанин, за да го мотивира необратимо! :daaa: :daaa: :daaa: :daaa: :daaa: Ако се уплаши от толкова много цветарки, ще му намерим баячка да му бае против Уплахи и...Уроки. :angel2: ;)
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Магдалена
Кафе машина
Мнения: 3421
Регистриран на: Юни 26, '10, 15:57
Местоположение: Благоевград
Дал благодарност: 18 пъти
Получил благодарност: 3 пъти

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от Магдалена »

:ieeee: ТОЙ :semo: :sgiggle: каза да,кааазаа дааа! Пътуваме :daaa: :daaa: :daaa: :daaa:
В събота рано сутринта хващаме пътя за Града на липите!Сега отивам да търся хотелите!
Много ви моля- ако в моята скррррромна градинка видите нещо, което имам, пък вие искате - сега е момента да си го поискате!
До скоро виждане,момичета мили(ако има момчета - и на тях същото) !!! :ieeee: :ieeee: :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31883
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1233 пъти
Получил благодарност: 3119 пъти

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от Мария Николова »

Магдалена написа: :ieeee: ТОЙ :semo: :sgiggle: каза да, кааазаа дааа! Пътуваме :daaa: :daaa: :daaa: :daaa:
В събота рано сутринта хващаме пътя за Града на липите! Сега отивам да търся хотелите!
Много ви моля- ако в моята скррррромна градинка видите нещо, което имам, пък вие искате - сега е момента да си го поискате!
До скоро виждане,момичета мили(ако има момчета - и на тях същото) !!! :ieeee: :ieeee: :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka:
Вече ТОЙ е моя герой!!!! :gush: :gush: :gush: :ieeee: :ieeee: :ieeee: :ieeemyzh: :ieeemyzh: :ieeemyzh: :daaa: :daaa: :daaa: :ssvirka: :ssvirka: :ssvirka: :smusic: :sdance: :sdance: :sdance: Нещо специално от мен!

[video][/video]
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31883
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1233 пъти
Получил благодарност: 3119 пъти

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от Мария Николова »

s_t_m написа:
Моментна картина на 18.11.
1. s_t_m
2. calico
3. Lena (?)
4. orkud
5. Димана
6. sasha
7. Valentinka
8. katia
9. TARALEG (?)
10. cvetnica
11. Denis
12. dochity
13. Nini
14. Di_Va
15. Магдалена
16. latoyasz
17. nicolica
18. roselover
19. just (?)
20. Elyza
21. PPetrova

С питанки останаха само Lena, TARALEG и just. Вече са без питанки Магдалена, моят герой - съпруг на Магдалена - и roselover!!! :ieeee: :ieeee: :ieeee: :sdance: :sdance: :sdance: :ssvirka: :ssvirka: :ssvirka: :sbear: :sbear: :sbear: Тръпнем само да спрат сополките на бебо! :stiskam: :stiskam: :stiskam:

Деветнадесет сигурни!!! :ieeee: :ieeee: :ieeee: От тях една майка с дъщеричка / Elyza/, една майка с две малки деца /Valentinka/ и една майка с кърмаче / roselover/. Ще си кътаме моя герой и ще се държим, все едно че сме нормални, зер да не му вземем акъла. :gush: :gush: Всичките 19 ще дойдем в Стара Загора на 23.11. от 13 часа за четвъртия Рожден Ден на Hobbykafe!!!! :daaa: :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Магдалена
Кафе машина
Мнения: 3421
Регистриран на: Юни 26, '10, 15:57
Местоположение: Благоевград
Дал благодарност: 18 пъти
Получил благодарност: 3 пъти

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от Магдалена »

:dovolen: Хайде сега помагайте! :tzeluvka:
Към момичетата,познаващи града- кой от следните хотели в Ст.Загора ще ми препоръчате?
Най-важно е да е близо до мястото на Срещата:
х-л Ла Рока
х-л Железник
х-л Тангра
х-л Мания(леле колко е шарен)
х-л Омега
х-л Езерото
В тези има места за датата 23 и на прилични цени.
Благодаря предварително за помощта! :tzvetentze:
latoyasz
Двойно кафе
Мнения: 167
Регистриран на: Ное 11, '11, 01:34
Местоположение: Стара Загора

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от latoyasz »

Хотел Тангра не е най - близо, но аз живея до него и мога да те взема от там. Езерото не препоръчвам - много е шумен. Мания е на забутано място, за Железник - не знам какви са условията, но е близо до автогарата. Колегите ми , които идват в Стара Загора са изпробвали почти всички и са най - доволни като условия за пребиваване от Ла рока. Той също е близо до автогарата (ако това има значение). В петък и събота почивам и мога да окажа съдействие да те посрещна. Ако искаш пиши ми на лични.
Аватар
r0s1
Kафенце
Мнения: 28
Регистриран на: Ное 17, '13, 17:32
Местоположение: Раднево

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от r0s1 »

:ieeemyzh: Благодаря за поканата мили момичета .Как ще пропусна !? Бройте и мен.За мен е голяма изненадата, ама намерих кога да се впиша и аз. :ieeee: рожден ден!Повярвайте ми, много ме радва и вълнува тази стеща. Сърдечно благодаря!
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31883
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1233 пъти
Получил благодарност: 3119 пъти

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от Мария Николова »

s_t_m написа:
Моментна картина на 19.11.
1. s_t_m
2. calico
3. orkud
4. Димана
5. sasha
6. Valentinka
7. katia
8. TARALEG (?)
9. cvetnica
10. Denis
11. dochity
12. Nini
13. Di_Va
14. Магдалена х 2
16. latoyasz
17. nicolica
18. roselover
19. Elyza
20. PPetrova
21. r0s1

С питанка остана само TARALEG от С. Загора. Вече са без питанки Магдалена, моят герой - съпруг на Магдалена - и roselover!!! :ieeee: :ieeee: :ieeee: :sdance: :sdance: :sdance: :ssvirka: :ssvirka: :ssvirka: :sbear: :sbear: :sbear: Тръпнем само да спрат сополките на бебо! :stiskam: :stiskam: :stiskam:

Двадесет сигурни!!! с най-новата девойка r0s1 от Раднево :ieeee: :ieeee: :ieeee: От тях една майка с дъщеричка / Elyza/, една майка с две малки деца /Valentinka/ и една майка с кърмаче / roselover/. Ще си кътаме моя герой и ще се държим, все едно че сме нормални, зер да не му вземем акъла. :gush: :gush:Днес ще направим резервациите. Всичките 20 ще дойдем в Стара Загора на 23.11. от 13 часа за четвъртия Рожден Ден на Hobbykafe!!!! :daaa: :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”