Развъдник за аляски маламут

За домашните и дивите животни
Аватар
alqski_malamut_love
Kафенце
Мнения: 1
Регистриран на: Окт 13, '13, 08:18

Развъдник за аляски маламут

Мнение от alqski_malamut_love »

Здравейте, търся развъдник за аляски маламут в или извън България, от който като взема кучето да съм сигурен, че не е хъски. Парите не са от значение. Благодаря предварително. :D :dovolen:
Ако живееш сред вълците, няма как да не започнеш да хапеш. Изображение
troll

Re: Развъдник за аляски маламут

Мнение от troll »

По америките има колкото щеш , а някои ще ти го пратят и в Бг.
[video][/video]
Аватар
DarinaN
Кафе машина
Мнения: 3318
Регистриран на: Мар 16, '10, 09:40
Местоположение: Пловдив

Re: Развъдник за аляски маламут

Мнение от DarinaN »

страхотна порода си избрал , нема що ....
и аз мислех да пиютя един такъв приятел, че беше гальовен, но като разбрах как се е озовал на това място, бързо ми се изпари желанието
първо , търси го някъде навън, защото тука няма откъде
въпросния индивид беше натирен от някой си футболист и неговата гърла , изкихали 2 - 3 К евра за него защото ... си поиграл с холовата гарнитура от еленова кожа и я направил на ивици ....
те така ... далече е от интелекта това куче
"Ако A е успехът в живота, то тогава A е равно на x + y + z. x е работата, y е забавлението, а z е да си държиш устата затворена." А. Айнщайн

http://darinaivanova.snimka.bg/hobby/2011.593300.25139445" onclick="window.open(this.href);return false;
troll

Re: Развъдник за аляски маламут

Мнение от troll »

Кучето е изключително.
Много силно.Може да влачи труп на мечка километри.
Много обича хора.Всички хора, а не само стопаните.
Въпреки респектиращия вид е абсолютно непригодно за охрана.
:mrgreen:
libra
Наркоман
Мнения: 11642
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 90 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: Развъдник за аляски маламут

Мнение от libra »

Кучетата са животни ,не академици от БАН или кифли-да могат да отценят боядисани еленови кожи под форма на тапицерия.
Всяко куче си иска да му посветиш време за възпитание.Но и с дресиране едва ли ще можеш да го докараш да седи на дивана и с вдигнато малко пръстче да отпива от кафето.Някои не неща са просто несъвместими.
Аватар
макс
Кафе машина
Мнения: 3732
Регистриран на: Ное 13, '13, 15:08
Местоположение: София
Дал благодарност: 26 пъти
Получил благодарност: 52 пъти
Обратна връзка:

Re: Развъдник за аляски маламут

Мнение от макс »

че какво му е на хъскито и то е събрат на маламута и същия инат,а до нрава си найстина са много своенравни,но пък са много дружелюбни,от личен опит мога да кажа че и те като хората всяко си е индивидуално ,моят хъско до сега нямам такива поражения да чупи и къса мебелите,само като малак ми закачаше цветята но и това отмина,може би го правеше за да му обръщам внимание,а сега дори не им обръща и внимание ,имам и две канарчета и тях не ги е закачал
Публикувай отговор

Обратно към “Домашни любимци и зоосвят”