Чаени клечки за Ники ІІ

Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31690
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1033 пъти
Получил благодарност: 2437 пъти

Re: Чаени клечки за Ники ІІ

Мнение от Мария Николова »

mama_li написа:Не е ли още прекалено горещо? Ако става, да хващам и аз ножицата :nod:
Лиди, :gush: не веднага, мила, че тази седмица Ники заведе фамилията на море. Имам много работа в двора. :swhew: Няма да мога и до къра да ходя. :sblush:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Di_Va
Кафе машина
Мнения: 4891
Регистриран на: Сеп 20, '10, 22:22
Дал благодарност: 353 пъти
Получил благодарност: 279 пъти

Re: Чаени клечки за Ники ІІ

Мнение от Di_Va »

Мария, вече май е време за това мероприятие, а те ще бъдещ ли на линия следващата седмица да получаваш клечките?
незабравка

Re: Чаени клечки за Ники ІІ

Мнение от незабравка »

Мария и аз имам чаени вкоренени рози за подарявяне.Тази есен поръчах толкова много нови рози от форумните поръчки,че да им осигуря място трябв ада се разделя с някои не чак толкова ''маркови''
рози,та дали вече мога да ги вадя.Ако е добре да ти ги пратя следващата седмица? :dovolen:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31690
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1033 пъти
Получил благодарност: 2437 пъти

Re: Чаени клечки за Ники ІІ

Мнение от Мария Николова »

Уффф! Все се канех да пиша и съм си втълпила, че вече съм го направила. :ufff: Драги и мили девойки-розарки, моля повече не изпращайте клечки. Благодаря и от тук на всички девойки, които пратиха! :gush: :tzeluvka: :tzvetoman: Подарявайте ги за розариумите прекрасни!
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
rumivarna
Кафе машина
Мнения: 3564
Регистриран на: Сеп 20, '10, 14:57

Re: Чаени клечки за Ники ІІ

Мнение от rumivarna »

Що бе Мерчо :hmmmmmm: Аз тъкмо другата седмица ще съм за 2-3 дни в отпуск да оправям градината и ще режа рози за теб. Тъкмо вече е момента! Вие ги бучете, пък каквото се хване :daaa:
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили Титаник.
http://rumivarna60.snimka.bg/?user,albums" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31690
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1033 пъти
Получил благодарност: 2437 пъти

Re: Чаени клечки за Ники ІІ

Мнение от Мария Николова »

Не, Руми, неее!!! Той вече няма работа при ябълките и поне месец ще продължи друга работа - от тъмно до тъмно. За мен - пешеходката, е много далеч. Пък и кой ще ми обработва мястото за новата лалеена полянка, ще разчиства едногодишните... Така че моля те, не пращай клечки. :nod:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Публикувай отговор

Обратно към “Рози”