Градина ККК

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
Diyana
Виенско кафе
Мнения: 350
Регистриран на: Ное 2, '11, 15:08
Местоположение: Пловдив

Re: Градина ККК

Мнение от Diyana »

Много кипро и мраклииско, браво...някакво симпатично съчетание между битово и модерно. Може и да ми теглиш една майна, ама аз ще си кажа, тоя червен мулч и склуптурата на пернатото нещо, абееее отвличат вниманието от нещата, които си струват да се видят...а те са много...Снимай смело и пускай да плакнем...евала за труда ти :daaa:
Аватар
tsvetina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1600
Регистриран на: Мар 16, '12, 15:29
Дал благодарност: 12 пъти
Получил благодарност: 21 пъти

Re: Градина ККК

Мнение от tsvetina »

Личи, че всичко в градината е правено с много желание и ентусиазъм, вложил си много труд - дълги години да й се радваш :tzvetentze: ! Имаш много красиви рози :tzvetoman:
Коя е светлорозовата на дървеното пано?
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 816 пъти
Получил благодарност: 1732 пъти

Re: Градина ККК

Мнение от Мария Николова »

Сто години да й се радваш! :daaa:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
darusha5k
Виенско кафе
Мнения: 319
Регистриран на: Яну 14, '11, 17:28
Местоположение: Пловдив

Re: Градина ККК

Мнение от darusha5k »

Поздравления и от мен-добра работа!
kkk
Кафе с мляко
Мнения: 289
Регистриран на: Мар 18, '13, 21:32
Местоположение: с.Равадиново
Получил благодарност: 3 пъти

Re: Градина ККК

Мнение от kkk »

Здравеите отново,за жалост на розите не им помня имената защото когато ги сях не ме интересуваха имена,а и не предполагах че ще се захласна толкова по двора,просто исках да го засея с раиграис , някои друго борче и рози.една част са от оаклпантс(миролюбово) другите са БГ.и така всяка година обновявах по нещо.но тази пролет реших да направя доста промени.ще се уча с времето,затова се регистрирах тук.а що се отнася до мулча него го сложих ,защото ми писна от подръжката на раиграса,точно на тези места излизаха много плевели и раиграса все пожълтяваше,пробвах почти всичко и накрая раундап+глифоган и ми олекна и отгоре мулч.двора е доста голям и мисля че има място и за битови кътове и за по модерни кътове,даже и футболна врата съм сложил за забавления.....несъм го снимал целия,след ремонта ще го снимам.
kkk
Кафе с мляко
Мнения: 289
Регистриран на: Мар 18, '13, 21:32
Местоположение: с.Равадиново
Получил благодарност: 3 пъти

Re: Градина ККК

Мнение от kkk »

От мулча съм много доволен заради влагата която държи от долу,дори и в големите жеги под него е влажно.и забелязах че растенията сети в мулча растат с драстична разлика от другите.... розата за която питате голямата(розово-оранж.)е много бързо растяща,подържам е на тази височина иначе става огромна.това е някаква роза изродка според мен :snif: .бях бучнал два резника от нея под шише,ми те полудяха,за едно лято станаха по 3 метра и по миналата седмица ги изкарах извън двора,въобще не усети преместването хем не е жалех като е вадех.това е луда роза завзема бързо теротория. мисля че беше БГ от БАУМАКС.....................сега вече на новите рози ще запомня имената.
libra
Наркоман
Мнения: 11635
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 73 пъти
Получил благодарност: 53 пъти

Re: Градина ККК

Мнение от libra »

"Оранжевата изродка"-ужасно определение за роза,би могла да бъде Westerland .Тя расте като неуправляема и даже аз я бях нарекла "чудовище" :oops:
Захваща се много лесно от резник и винаги ме е яд , когато видя ,че някой си я поръчва.
P.P Да :tzvetentze: ,не е Westerplate/clematis/,а / Rose/ Westerland
Последно промяна от libra на Мар 29, '13, 07:48, променено общо 1 път.
dal

Re: Градина ККК

Мнение от dal »

Westerland' http://www.helpmefind.com/gardening/l.php?l=2.6065 има той :nod:
Поздравления за градината и за вложения труд , дълги години да и се радваш :dovolen:
Аватар
anasstasia
Виенско кафе
Мнения: 442
Регистриран на: Дек 23, '12, 14:59
Местоположение: Turnu Magurele Romania

Re: Градина ККК

Мнение от anasstasia »

Каква красива градина!Харесва ми всичко! :nod:


What a beautiful garden! I like it everything! :nod:
Насладете се на моя блог!
http://anasstasiasworld.blogspot.ro/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
vaniaaaa
Kъсо кафе
Мнения: 66
Регистриран на: Юни 14, '11, 15:49
Местоположение: СОФИЯ

Re: Градина ККК

Мнение от vaniaaaa »

Страхотно ! градина мечта ! Поздравления
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”