Лични

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31690
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1033 пъти
Получил благодарност: 2438 пъти

Re: Лични

Мнение от Мария Николова »

belika написа:защо да не може само моята папка? или само твоята, или само на иванчо? може - технически съвсем не е невъзможно.

аз обаче не исках само моята да е - а по принцип - аз изявих собствената си нужда аз да имам по-голяма папка.

относно записването в тефтерче - да и аз го водя, но ако имам по-голяма папка - мога да виждам история на съобщение и други детайли.

а за хостинга - ако е проблем, че е малък - дайте да съберем по 5 лева - който желае - ще може администрацията да вземе по-голям хостинг, а може и да се заделят за предплащане на домейна за години напред, за да не става като наскоро - да се събудим с прибран домейн, защото не бил платен.

всичко това не е моя работа, мое е само скромното желание за по-голяма папка лични съобщения.

Съгласна съм за паричките - 5- 10 лв./годишно, или колкото се реши. :daaa:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
klapan
Кана кафе
Мнения: 588
Регистриран на: Юни 6, '10, 13:15
Местоположение: Варна, до морето...

Re: Лични

Мнение от klapan »

s_t_m написа:
belika написа:аз мога ли да попитам - възможно ли е да ми се увеличи капацитетът на папката с лични съобщения - сега е 100, и много бързо се пълни - трябва да трия, а някои от съобщенията съдържат адреси и други неща, които искам да запазвам?
Не може само за твоята папка. :sneee: :sneee: :sneee: Може да бъде направено за всички потребители ан блок. (Чела съм отговор на същия въпрос преди време). Но предполагам, че с увеличаване на капацитета на всички потребители, ще бъде прекалено "тежко" за сайта ни.
Моето решение е да преписвам на хартиен носител адресите, които трябва да пазя. Имам си пазачница само за форумни адреси. :D Намирам нужния ХН само за минутка. :daaa: При мен адрес не се губи. :mrgreen:
Дами,здравейте ! Няма нужда от събиране на пари,капацитети да се увеличават...нищо не се утежнява,нищо не му става на сайта...Решение за искането на belika си има без нищо да плащате и да се нервите....просто почетете и го направете.Решението е следното,описано е вече отдавна.Правите си сами нова папка и си съхранявате там съобщенията.Как ли ? Ето...
http://www.slackserv.com/forum/viewtopi ... 199&t=1203" onclick="window.open(this.href);return false;

1. Натискате Потребителски панел
2. От бокса в ляво(Настройки) натискате Лични съобщения
Би трябвало да видите отстрани:

» Входящи
» Изходящи
» Изпратени

» Напиши съобщение
» Чернови
» Настройки


3. Натискате Настройки.
4. Би трябвало да видите един бокс, на който да пише Добави папка:
5. Пишете името на новата папка (Например CS)
6. Натискате Добави и готово - вече си имате нова папка :)
Би трябвало сега да изглежда така:

» Входящи
» CS
» Изходящи
» Изпратени

» Напиши съобщение
» Чернови
» Настройки



В нея може да местите съобщения, които искате да запазите например :) За да преместите съобщения в нея, просто отивате в някоя друга папка (например Входящи) и отрани има едно Маркирай. Маркирате съобщенията, които искате да преместите в новата папка и отдоло в дясно, цъкате на падащото меню (Първоначално пише Маркирай като важно), натискате Премести маркираните в "Новата ви папка" и натискате Давай
http://cvetar.snimka.bg/?user,albums" onclick="window.open(this.href);return false;
Этот мир наполнен чудесами!
Если нет чудес - чудите сами ...
Аватар
belika
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1027
Регистриран на: Апр 22, '12, 15:29
Местоположение: София
Дал благодарност: 295 пъти
Получил благодарност: 210 пъти

Re: Лични

Мнение от belika »

Благодаря, Клапан - ще опитам да го направя :stiskam: :tzvetentze:
Three things cannot be long hidden: the sun, the moon, and the truth.
Аватар
nelidraga
Виенско кафе
Мнения: 366
Регистриран на: Апр 1, '12, 17:03
Местоположение: Разград
Дал благодарност: 3 пъти

Re: Лични

Мнение от nelidraga »

Защо като изпратя съобщение на ЛС отсрещната страна не го получава.
Аз ли неправилно върша стъпките, моля да ми обясните, че така изпускам важни неща.
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”