Как приемат половинките ви вашето хоби?

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Аватар
Moria
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1505
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:38

Re: Как приемат половинките ви вашето хоби?

Мнение от Moria »

Да обобщя ли постовете дотук :twisted: ...ревност...гъста и лепкава като кал...Френки Милър и т.н. :hihihi:
Изображение
Аватар
Bi_
Кафевар/ка/
Мнения: 991
Регистриран на: Дек 12, '09, 14:57
Местоположение: РУСЕ

Re: Как приемат половинките ви вашето хоби?

Мнение от Bi_ »

Moria написа:Да обобщя ли постовете дотук :twisted: ...ревност...гъста и лепкава като кал...Френки Милър и т.н. :hihihi:
:lol: :lol: :lol:
А моето момче изобщо не забелязва китките ми.Понякога си мисля ,че и дърво да внеса вкъщи ,пак няма да го забележи.Като ме види да се ровя из саксиите все ме пита "това фикус ли е".И като му кажа "да" въпросът е приключен.Все пак знае,че фикусът е стайно цвете, нищо че никога не съм имала :angelche:
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: Как приемат половинките ви вашето хоби?

Мнение от Blue sky »

Moria написа:Да обобщя ли постовете дотук :twisted: ...ревност...гъста и лепкава като кал...Френки Милър и т.н. :hihihi:
Ауууу Мория, как ми напомни за тази хубаав песен :tzvetentze:
He who plants a garden, plants happiness
Аватар
toni
Кафевар/ка/
Мнения: 900
Регистриран на: Ное 29, '09, 21:45
Местоположение: София

Re: Как приемат половинките ви вашето хоби?

Мнение от toni »

Пращам мъжа ми преди доста години за хризантеми (естествено забравих да дам иструкции). Връща се с букета и доволен разказва: А пък мъжът пред мене (то и опашка имало) пита продавачката- Извинете, имате ли хризантеми. А на нея щяло да й падне ченето- Ми това тука всичкото е хризантеми (то нямало друго в магазина). Купил човека, дошъл реда на моя и той гордо посочил - Дайте ми от тези белите хризантеми." (още се съмнявам на кого точно му се е случило това, де).
Та за него съм професор по ботаника, на пиедестал ме е издигнал. А като кажа името на някоя орхидея, мед му капе на душата.
Важното е да знаят, че не всичко знаят и уважението си идва на мястото (щото и аз не мога да му чета нотите и му се възхищавам с каква лекота ги третира като нещо без което не може да се диша).
Аватар
nel4o
Баш кафе майстор
Мнения: 2554
Регистриран на: Ное 23, '09, 21:38

Re: Как приемат половинките ви вашето хоби?

Мнение от nel4o »

Моят, като види, че започвам да разнасям орхидеите и хуква към банята, че после няма къпане ... :lol: Ненавижда вандите в банята, иначе е благоразположен, но това е защото не е пресметнал колко му е струвало дотук :lol:
кирилица не е на съседа Киро жена му...

http://raphaelholisticjewelry.com/
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11805
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 145 пъти
Получил благодарност: 185 пъти
Обратна връзка:

Re: Как приемат половинките ви вашето хоби?

Мнение от johnstalker »

Аз пък мойте си ги къпя в кухнята :) :hihihi:
Аватар
DOBI
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1568
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:32
Местоположение: Нант

Re: Как приемат половинките ви вашето хоби?

Мнение от DOBI »

Ей ма като ви чета направо все повече се кефя наполовинката си-че то не са само китките при мене ;) /даже в китките сме равни :D /
Аватар
greeneyed
Чист кофеин
Мнения: 9994
Регистриран на: Ное 30, '09, 15:11
Местоположение: 550 м н.в., в полите на Средна гора
Дал благодарност: 461 пъти
Получил благодарност: 875 пъти

Re: Как приемат половинките ви вашето хоби?

Мнение от greeneyed »

То хобито е за това -да те разтоварва от ежедневните задължения, да вършиш нещо с кеф, а не защото трябва. Така, че си уважаваме хобитата и не мрънкаме. Колкото до помощта- като почна да разсъждавам на глас за някаква необходимост по китките, вече ме прекъсва и пита "от мен какво се иска сега". :D И по орхидеената стена като ще я показваме на някой, върви пред мен и започва лекцията. Един път събори една орхидея от ръкомахане. :P
Не искайте много- не можете да му платите цената... Ванга

моите цветя
Аватар
AlexaS
Виенско кафе
Мнения: 365
Регистриран на: Ное 26, '09, 22:50

Re: Как приемат половинките ви вашето хоби?

Мнение от AlexaS »

Аз пък ще си призная, че мъжът ми беше този, който ме запали по орхидеите преди повече от 10 години, но тогава нямаше откъде да се набавят, само по списанията четяхме и постепенно еуфорията затихна. Преди време ми подари Милтония (тогава обаче не бях запозната с видовете) и хуквам да тръшна гугъл и попадам на флауърснет и там съветите са сивите и еди какви си корени се изрязват...пудрят с канела и "пъхат във фурната" и подобни неразбираеми за мен салтанати, и режа аз стриктно по препоръки, докато не се оказа, че чета темата за фаленопсиси :ufff: . С една дума той ме форсира пък после да си бере гайлето и да не се чуди защо сметките изтъняват. Рефлектори ми направи, лампи ми купува. Рахат съм. Обаче на мен хобитата ми омръзват доста бързо... :hmmm:
gospodinov

Re: Как приемат половинките ви вашето хоби?

Мнение от gospodinov »

Я да видим, какво се е променило през годините!!!
Променило ли си е отношението на половинките към нашите хобита?
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”